0 oy
415 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşim bana karşı çok ilgisiz benim düşüncelerime saygısı yok annesini benden daha çok sever tamam saygım var sevebilir herkes annesini sever ama bu kadarda değil sürekli annesini haklı görür beni haksız sürekli temizlik yap der camları sil merdivenleri sil biyere gezmeye gittikten sonra ağzımdan fıtır fıtır getirir sırf oyuzden dışarı çıkmayı sevmiyorum aynı evdeyiz hiç güzel değil evliliğimden hiç tat almıyorum 2 günde bir eşimle sürekli tartışma halindeyiz evin ütüsü bozuk fırını bozuk bişey yapmayınca eşimde sürekli ev işlerine karışıyor benim gibi olan varmı okadar doluyum ki içimi kimse acamiyorum biyere gidemiyorum evlilk değilde hapishane gibi..

7 Cevaplar

0 oy
(119,112 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun
tarafından
Sağol canım Rabbim herkesin yardımcısı olsun
-Reklam-
0 oy
(880 puan) tarafından
Birazda eş de bitiyor canım eşin baştan beridir böylemydi böyleyse ne yapsan düzelmez bizde birlik oturyoruz ama kayinbabam ben ne dersem onu yapar benden habersiz eve bişey almaz benim kaynanamla sorunum var yaptığı bişey yok ama yüzüme karşı iyi arkamdan nankör olduğunu öğrenince herseyinden tiskindim eşim ilk başlarda anneciydi onsuz hiç bişy yapmazdı ayni evde olunca gezmeye annemgile vs başbaşa gidemezdik hemen kaynanamda atlardi dediğin gibi bütün işi benden beklerdi alti yillik evliyim Allah'a şükür eşim agzima bakıyor nasıl değişti dersen bı kaç kaza atlatti hepsinde de çocuk gibi baktim hemde yeni doğum yapmıştım ona rağmen banyosunu bile ben yaptırdım bu huyum onun değişmesine sebep.oldu çok şükür artik gerçek ailesinin ben ve çocuklarımizin olduğunu anladi daha bir kaç olayda var tabiki ama şuan evde herkes benim agzima bakar kayanam da kıskandığı için çok zitlasiriz ama ben takmıyorum artik eşim arkamda olduğu sürece
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Biraz da esinde bitiyo esin sana sahip ciksa arka ciksa kaynanan o yuzu bulmaz belki bende ayni evdeydim ve esimde hep susardi aldim kizimi ciktim gittim babamin evine gitme dedi dinlemedim oh iyiki gitmisim kuru ekmekle de doyuyo insanin karni yeterki huzurun olsun gelun degilde hizmetci ariyolar sanki 
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Ona kaybetme korkusu güdüle. Böyle geçinemeyix yollarımızı ayrılalım filan senin bna saygın Ilgın yok de. Tmmen ondan vazgeçebilecegini hissetdin DHA çok değer verir. Konuşma bir süre yorgunluğunu göster. Ayrıca eve müdahale hakkı yok. Bn eşim burnunu sokunca ev bnm sorumlulugum bn dha çok kalıyorum evin içinde karısma diyorum
0 oy
tarafından
Ya bu kadınlar bu adamları nasıl böyle tuhaf yetiştiriyor anlamıyorum. Valla canım allah sabır versin ıslah etsin öncelikle kaynanani sonra da kocanı. 

Nolur erkek bebek veya çocuk sahibi anneler böyle anormal adamlar yetiştirip günahsız kadınları üzmesin. Erkek bebek sahibi annelere çok iş düşüyor.
0 oy
(7 puan) tarafından
Nasıl oldu düzeldi mi eşiniz. Anacılığı geçti mi .?o
tarafından
Evet kız bak misafir görünüyor ☺
(7 puan) tarafından
Aaa şimdi fark ettim tüh neyse sağlık olsn düzelmiştir inşAllah
tarafından
İnşallah kız İnşallah yeni geldin galiba
(7 puan) tarafından
Evet yeni geldim canım :)
tarafından
Hoşgeldin canım ☺
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
(13,824 puan) tarafından
Anaa hiç farketmemis,im:⁠-⁠D:⁠-⁠D
tarafından
Hahahaha uykun mu var ☺☺☺
(13,824 puan) tarafından
Evet şu an hele uzandım çocuklar uyuyo uyanırlar az sonra kayınpeder burda akrabaların yanında gelcek bana uyumadım.ondan ama.var yani:⁠-⁠Dhiç bakmadım farketmemisim
tarafından
Sende azcık dinlen canim
(13,824 puan) tarafından
❤️☺️☺️

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 211 göst.
12 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Fadim (1,013 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 312 göst.
29 Mart 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy