0 oy
373 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlarimin fotoraflarini cikattiracan ama hangi siteden çıkarta bilirim kapıda ödeme olması gerek cunki kredi kartım yok burad fotoğrafçıya gittim 1 buçuk tanesi dedi biraz fazla fotoraf onun için çıkartır masum yardım ci olursanız sevinirim şimdiden yorum yapan herkese tesekur ederim 

6 Cevaplar

+1 oy
(25 puan) tarafından
Sosyopix çok güzel çıkartıyor ama kapıda ödeme var mı bilmiyorum 
tarafından
Tm cnm sagol bakacam
tarafından
Pahalı canım ya yukarda bi abla paylaşmış hem ucuz hem büyük de var küçükte albümler bile 105 fotorafli 35 tl
(25 puan) tarafından
Evet biraz pahalı ama inanki çok güzel baskılar boyut sana kâlmis
tarafından
Tmm cnm sagol
-Reklam-
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Kedi7.com.dan cikartiyorum canım ama kapı da ödemesi var mı İnanki bilmiyorum sayfasına bı bakım ben sürekli ordan çıkartıyor baya uygun 
(317 puan) tarafından
Fotoğraflar vesikalık fotoğraf gibi küçük mü boyutları
(7,441 puan) tarafından
Her çeşit var canım tasarım falan ürünler var herşeyi bulabilirsin normal foto 48 adet 28-29 TL civarindaydi
tarafından
Sağ cnm benim baktım çok ucuz be çok güzeller ınsallh kapıda ödeme vardır msji attım baklim
(1,008 puan) tarafından
Kapida odeme var brn.yenide yaptirdim hem.guzel.yapiyor.hem.cok.hizli.hemen.geliyor
0 oy
(49 puan) tarafından
Bende kedi7.com u kullanıyorum canım magnet foto hediyelik eşya herseyinden aldim çok memnun kaldım 
tarafından
Kapida ödeme varmi
(49 puan) tarafından
Yok diye biliyorum canım
tarafından
Tm cnm
0 oy
(590 puan) tarafından
Resimlimagnet_com burasi baya uygun kapida odeme vardi sanirim bende defter yaptircam 80 fotograf defter 20 tl 
tarafından
Tamm canım bakacam
0 oy
(581 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kesinlikle resimlmagnet.com 104 tane polo kart sipariş etmiştim. şimdi normal foto 104 adet foto baskısı 39 TL onu sipariş etcem inşallah çokta memnunum :) kapıda ödeme de var ben kapıda ödedim 

tarafından
Tmm cnm
0 oy
tarafından
Resimlimagnet.com hem uygun hem cok guzel 
tarafından
Tmm cnm

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 125 göst.
18 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Beytnurrr2727277 (1,730 puan) tarafından soruldu
+2 oy
11 cevap 434 göst.
25 Şubat 2024 Diğer kategorisinde ikizlerin-annesi (318 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 186 göst.
30 Eylül 2023 Aile kategorisinde Asminebru (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 36 göst.
25 Aralık 2022 Diğer kategorisinde ikizlerin-annesi (318 puan) tarafından soruldu

380,707 soru

11,398,472 cevap

34,922 kullanıcı

...