0 oy
2,652 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Merak etti hepsini içti :)) bi sorun olurmu acaba

39 Cevaplar

0 oy
(1,012 puan) tarafından
Bilmem ki canım bende içmiştim yeni doğum yapınca tadını merak ettiğim için ama bilmiyorum olur mu olmaz mı 
-Reklam-
0 oy
(165 puan) tarafından
Bu sorunun cevabını bende çok merak etmişimdir hep :D
tarafından
:))))) süt kardeş mi oldulr acba
(165 puan) tarafından
Yok canım daha neler :D :D
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Sebebi neydi neden icti ama sorun olamz diye biliyorum cnk kayınvalidem daha önce eskilerde yaşanılan bı olayı anlatmıştı bu şekilde biseydi eşi hanımının sütünü içmişti diye 
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Fikrim yok canm gunahiyla ilgili. Kiz tadi nasilms bisey dedi mi? Bnde gecen kizima muhallebi yaptim kendi sutumude koymstm neysr bi bakaym soğumuş mu dedim tam agzimi actm kendi sutum oldugu geldi  aklima tiksindim yiyemedm ama merak etmedm degil esin nasil icms merak ettm :) 
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Araştırdım günah değilmiş , ama adap edebe uygun değildir dinimizce örf adet lerimize göre yazıyordu.
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Ayyy anlatmasssam catlarim sidmi geldi aklıma geçen sene kızımı emdirdigimde  biberona koymuştum öyle icirdim kayinvalidemde geldi yanıma napiyosun diye bnd anne se Verde benim işim var dedim mama mi bu demiş yok sütüm dedi inanmadı kafaya dikti sutum olduğunu anlayınca hemen tukurmeye basldii ay içten içe ne gülme tutmuştu beniii inanmadı bana :D :D gördü sonra saka mama bı yana severim kayınvalidemi
0 oy
(219 puan) tarafından

Evde başka süt mü yokmuş.. :sick:

0 oy
tarafından
Daha ne kadar saçmalayıp günahı ve haramı ayırıp bunla da dalga geçmeyi bırakacaksınız nikah düşüyor diye biliyorum Allahım sen görüyorsun Yarabbi 
0 oy
(16,504 puan) tarafından

Süt kardeş oldular hahaha :)

Bılmıom başla :) 

0 oy
(119,338 puan) tarafından
Anaaaa niye icti 
0 oy
(233 puan) tarafından
Aklıma bişey geldi buna benzer kadının biri kendi sütünden kek yapmış çocuğunun okuluna götürmüş oradaki tüm çocuklar bunu bilmeden o kekleri yemiş daha neler görücez marketler süt dolu bi kutu bulamadınız mı ne kadar gereksiz ve saçma bişey olmuş dinimizce hoş değil bu ayrıca 
0 oy
(5,558 puan) tarafından
Ben  hep bir damla da olsa sütümün tadına bakmak istiyordum.  Acaba tadı nasıl diye merak ediyordum.  Ama hiç cesaret edip denemdim.  Çok merak ettim eşiniz neden içti çok mu acıkmıştı.  Ve tadı nasıldı acaba? 
0 oy
(71 puan) tarafından
Neden içti acaba rıskı a ortak olmuş günahını bilemem ama onun değil çocuğunuzun ihtiyacı var o süte 
0 oy
tarafından
Neden iğrenç falan dediniz bildiğim kadarıyla süt kardeşi falan olmaz  saçmalamayin bilip bilmeden lütfen 0-2 yaş arasında süt kardeşlik olur ayrica
0 oy
(586 puan) tarafından
Insanlar bazen çok abartıyo ne var merak edip içmiş etmiş bir cahillik yok iğrenç yok bilmem ne...

Bir sorun olmaz 

Birde böyle yorumlar geleceğini bildiğiniz postlar açmayın googleden arastirin 
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Daha neler duycaz durun bakalim :ermm:

0 oy
(160 puan) tarafından
Eşin bebeğinin hakkına girmiş oldu Allah tarafından bebeğine verilen bir nimet o canım 
0 oy
tarafından
Hiç bişey olmaz. Bilerek içmemiş ya. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 152 göst.
0 oy
4 cevap 329 göst.
0 oy
3 cevap 161 göst.
14 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy