0 oy
2,646 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Merak etti hepsini içti :)) bi sorun olurmu acaba

39 Cevaplar

+16 oy
(2,447 puan) tarafından

Emzirseydin direk hfhfhf :D

Ya bazen saçmalıyorsunuz yok mide bulanmasi, iç bulanmasi, tiksinç falan. Madem o kadar iğrenç bisey bebeğinizi niye emziriyorsunuz?? 

tarafından
Hadi merak etti diyelim bende merak edip tadına bakmıştım parmagimin ucuyla içmek nedir ya
(2,447 puan) tarafından
Ya alan memnun satan memnun arkadaşım. ben aferin demiyorum kimseye.  Ben içeceğimi içiyorum sen kafanı yorma
(2,447 puan) tarafından
Merak edip çoğu kişi bakmıştır zaten canım. Bu arkadaşin olayı farklı bence
tarafından
Bencede:) sütü boldur belki bebeğin rızkını ictircek kadar ahahha
(2,447 puan) tarafından
Sut banyosu da olabilir hshshhd tövbe ya ne günlere kaldık
-Reklam-
+7 oy
tarafından
Bencede saçma. IGRENCLIK VE MIDEM GITTI ŞU SAATTE .
(24 puan) tarafından
Benimde o ne pis şey ayyy
tarafından
Benimde :/
+6 oy
(1,627 puan) tarafından
Eşininki tadımlık değil doyumluk olmuş içtikten sonra bişey olurmu diye araştıracağına içmeden önce araştırsaydın keşke bişey olurmu bilmiyorum 
+4 oy
(10,784 puan) tarafından
Valla canım tabi herkesin dini dusuncesi kendine ama bizde asla içirtmezler cunku derler ki Süt oglun olur nikah duser tovbeler olsun Kendi cocugunla yataga girmiş gibi günaha girersin derler bizde ama bilemem tabi dini midir hurafe midir. 
(10,784 puan) tarafından
Vala bilmem ki canım oyle derler  oyle duymus tum. Mesela benim kız kardesim de süt kızım annem hep bana karsı geldiğinde der o da anan sayılır diye
(1,217 puan) tarafından
Kesinlikle hurafe süt kardeş olması için içen kişi 2 yaşdan küçük olması gerekir günah değil ama adaba aykırıdır
(15,602 puan) tarafından
Nikah düşmüyor bu bilgi doğru değil süt kardeş de olmaz
(759 puan) tarafından
Bu arkadaşlar linç etmeye yer arıyor ......
(10,784 puan) tarafından
Valla bilemicem her kultur mezhepten farklı herhalde bacılar. Bizde koca içmez kesinlikle eger birisi de bir kadının sütünü içerse anası gibi sayar onu
+3 oy
tarafından
Herkes iğrenç falan yazmış nesi iğrenç anlamdım bende kendi sütümün tadına bakmıştım çocuklarıma çok yarıyordu sütüm günahı da yok eşin süt oğlun falan olmuyor merak etme 
+3 oy
(3,701 puan) tarafından
Artık anne sütü covid 19 geçirenlere iyi geliyormus  ya benim eşimde tutturdu öyle bir şey olursa sağ sag dolaba koy veririz bardak bardak içsin ler diye len ben inek miyim milletin süt annesi olacam kendi çocuğumu zor doyuruyorum dedim
(2,704 puan) tarafından
Hahahahahahahahaha ay krize girdim :Dddddd
(211 puan) tarafından
Oldum yaa )))))
(3,701 puan) tarafından
Ne biliyim ya bi de tutmuş buzluğa koyalım şeker gibi ağızlarına atsınlar dur biz bunu  Bi düşünelim diyor
(211 puan) tarafından
Hatda şeker gibi))))))))))
(3,701 puan) tarafından
He valla
+3 oy
(15,602 puan) tarafından
Yorumları okuyorum ve hala neden gizlemedn merak ediyorum çünkü o kadar sinir bozucu yorumlar var ki 

Birincisi nikah düşmez düşer diyenler bilgi yanlış süt kardeş olmaz bu da yanlış icmesj doğru mu hayır cahillik yapmış içmiş midem bulandı diyen var iğrenç diyen var peki bebeğinize verirken veyahut siz tadına bakıp içince neden mideniz bulunmadı kusmadiniz? 

Anne sütüne iğrenç denenide burda gördüm valla mucize olan bişey iğrenç denilir mi ?  Ve yine klavye üzerinden verilen vaazlar asıl saçmalık olanlar da bunlar 

Eşine gelince merak etmiş yapmış cahillik bir daha yapmasın çünkü doğru bir davranış değil 
+2 oy
(189 puan) tarafından
Canim dinen sut çocuğn olmasi için enfazla iki yasnda olmadi ve o sutten doyup uyumasi lazm esin iki yasindan buyuk tahmn ediyirum ki bi sorun yok sadece hangi mideylee icmis onu merak ettm :))))))) 
(7,177 puan) tarafından
Girdim ilim meclisine  eyledim kıldım talep
Dediler ilim geride illa edep illa edep !
Eşek senin gibi cahillere derler . Hangi hocaya sorarsan sor HANEFİ MEZHEBİNDE BİR DAMLA KAFİDİR...
Hem cahilsin hemde HADSİZ ...
(139 puan) tarafından
Kurban ol dedemize ninemize saygısız küçük bi örnek verdik youtube da var bi bak dye üslup öğren sen once sende nine dede yok galiba terbiye alamamisin üslup öğrenememişin bilmediğin konular da vaaz vermeye kalkışıyorsun hangi tarikata gidiyorsun ki sen bizde boşa konuşmuyoruz demi sen bunu söyleyince sordum hayır boyle olmaz dediler sen bi acaba bn mi yanlışım dedim sen dedin mi acaba bnde bi yanlışlık var mi bi büyüğüme sorim öğreneyim yok tek doğru bnm edalarında takıl anlayana sivrisinek az anlamayana davul zurna az demisler.....
(1,329 puan) tarafından
@maideaysultan işte sen ve senin gibiler ahir zaman fitnelerinin en büyüklerinden siniz. Yanlışı doğru diye anlatip doğru söyleyene hakeret eden din düşmanları. Keşke o dediğin fıkıh kitaplarından 1 sayfa okusaydin burda böyle ahkam kesmezdin çok yazık.
(189 puan) tarafından
Ya hehe okumadik sizin gibi nenelereen dedelerden duyduk nenenize dedenize laf ettigim yokda dini neneden dededen ogrenemezsiniz kitap denensey var ay Allahm dedigim kelimeyi bile acikliyorm bide bana hakaret edenlere bakin bi cok elitmis gibi takilan garibanlar sizi ben hakaret etmeden ne zorunuza gittide acaba bu kadar hakaret ettiniz neyse erkisi kendinden bilir herkezi ahahaha guluyorum yazik cahil nesiller sizi ya yazik ya aciyorm size
(189 puan) tarafından
Hakaret eden ben miyim acaba yormlara bi bakn sonra konusun dogru dedginz seyi ispatlayn bakaym hangi kitaora yaziyor yazk nenelerden dedelerden YouTube lardan din ogrenerek alim olmuslar bana
+2 oy
tarafından

Kiz nasıl içti seni mi emdi :))):D:ermm::D:D geçe gece çok güldüm 

(916 puan) tarafından
Jcnznzmzkksksnanjsjs
+2 oy
(582 puan) tarafından
Artık saçmalama modunda çığır aştınız cidden ya !
+2 oy
(2,264 puan) tarafından

Caağğnım ülkemin güzel insanları neler yapıyorsunuz boyle kendinize gelin bea:D:D:D

+2 oy
(7,402 puan) tarafından

Basimiza ne gelirse meraktan gelir canim:ermm: Bak dinimizin bildirdigini paylasiyorum.

Kadın sütünü içmek haramdır. İki buçuk yaşından büyük çocuğu bile emzirmemelidir. Ancak ilaç için kullanılmasının hükmü şöyledir:
(Feth-ul-kadir) kitabında, (Müslüman, mütehassıs tabip, kadın sütünün muhakkak iyi edeceğini ve bu hastalığı tedavi edecek başka ilaç olmadığını söylerse, hastanın, kadın sütü içmesi ve satın alması caiz olur denildi) yazılıdır. Kadın sütü balla karıştırılıp içilirse, mesanedeki taşları eritir. (S. Ebediyye)

(1,329 puan) tarafından
Bide günah olmadığına eminler nerdeyse günlük içiyoruz diyecekler. Savundukları şey inanılmaz.  Ne varmış bizde tadına baktık. Sen anne olarak acımı diye tadına bakarsın da öyle sağılan sütü merak edip hepsini nasıl içiyorsun. Bebeklerin bile 2 yaşına kadar emzirilmesine 2 bucuga kadarda caiz olduğu ondan sonra emzirilmemesinin gerektiği yazarken koca insanlar in içmesi hangi akla sığar. Bide size ne kadın sormuş günahından sevabından diyenler var. Allah sonumuzu hayr etsin gercekten.ha bilmezsin bilmeden içersin amenna ama insanın aklına acaba sakıncalı mı diye gelmesi lazım.
(7,402 puan) tarafından
Allah sonumuzu hayr eylesin kocam duymasin diyecek cok sey varda. Anlamak istemeyene ne anlatsan bos canim
(5 puan) tarafından
Şu uzun yazıyı yazan arkadaş onu nerden okudun bilmiyorum ama yanlış okumuşsun baya bı arastir öyle konuş

. Ayrıca bir kimsenin eşinin sütünü içmesi günah değildir.. böyle diyolar
(7,402 puan) tarafından
Buglemin annesi benim yazdığım yaziyi diyorsan. Bak kaynagi yaziyor sadece zaruri durumda tedavi amaclı icilebilir denmis onun disinda icilemez. Icilecek olsa bebeklere bile sinir konmazdi. Bence sen iyice arastir derim.
Sen gunah degildir diyorlar diyosun ? Bunu kim diyor soylermisin.
(7,402 puan) tarafından
Yenilmesi icilmesi haram olan seyler diye arastirirsan bulursun canim.
+1 oy
tarafından
düzenlendi
Ne kadar sacma bir sey ya gunah mi bilmem ama yani dusuncesi bile kotu neden izin veriyorusn ki birde hosuna gitmis gibi yaziyorsun
+1 oy
(6,978 puan) tarafından
Mantıken süt annesi oldun gibi bisey cikiyor ortaya, dinen nikah duser mi bir arastirmak lazim...

Özet olarak gereksiz bir atraksiyona girmişsiniz...1 2 damla tadina baksa merak etti tamam diyecemde, hepsini icmek nedir...
+1 oy
(134 puan) tarafından
Hepsini geçtim de bebeğin rızkını üstelik de hepsini içmesini idrak edemedim! 
+1 oy
(13,632 puan) tarafından

Asjsjjsjs nasıl ya:D

Neler yaşanıyor böyle yaaaa ajsjsjsjsjs

+1 oy
(139 puan) tarafından
Herkes ne kadar abartmış ya altı üstü bi anne sütünü içmiş meraktan ne var bunda bende merak etmiştim bir keresinde tadı nasıldır diye 1,2 damla içmiştim sütümü kendi sütünüzdende mideniz bulanıyrsa daha ne diyim yani.. O zamn bebeklerinizide emzirmeyin.. 
(233 puan) tarafından
Tadımlık ayrı bişey baya karnını doyurmuş adam sütle :D ayrıca mide bulandıran şey süt değil kocasının içmesi..
(139 puan) tarafından
İçebilir tatlı bi süt işte beğenmiş ki hepsini içmiş :)))
+1 oy
(5 puan) tarafından

Süt hısımlığının doğması için bir kadının 0-2 yaş arasındaki çocuğu beslemek/doyurmak maksadıyla emzirmesi gerekir. Bir hadiste “Süt hısımlığı ancak iki yaş içinde emzirilen sütle oluşur.” (Buhârî, Nikâh, 21) buyurulur. Dolayısıyla böyle bir durumla karşılaşan karı-koca arasında süt bağı oluşmaz 

Su saçma diyenler linç etmek için bahane ariyonuz igrencse bebeğinizde vermeyin o zaman bilmiyonuzki ne diyeniz

tarafından
Hiç sorma derdi tasası buradakilere düştü. Baksana kadına nasıl yorumlar yapmışlar, size ne ayrıca kendi kocaları yapsa böyle konuşmazlar, inan işleri yok birini arıyorlar sataşsinlar diye. Sevabı da günahı da kadına yani insanca sormuş beğenmiyorsan iğrenç felan diye yorum yazma arkadaşım. Hepsi ahlak bekçisi kesildi başımıza :Ddd
(5 puan) tarafından
He valla kız  amannn işte ne diyesin ağzı olan konuşuyo :)))
+1 oy
(6,825 puan) tarafından

Nasıl bi meraksa hepsini içmiş utanmasa memeyi söküp ağzına nakledilcekmiş jskjskjsk:D

+1 oy
(5,376 puan) tarafından

Bardağa ne gerek var kız drekt kaynağından içseydi adam yazık ahahha :D:D

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 148 göst.
0 oy
4 cevap 327 göst.
0 oy
3 cevap 160 göst.
14 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy