0 oy
344 göst.
Diğer kategorisinde (335 puan) tarafından
Kizlr 1 haziran da 38+1 olarak spınar sezeryan ile doğum yaptım çok şükür Allah herkese nasip etsin bugunlerı inslalah. Size sorum sütüm az geliyor bebeğim doymuyor aptamil mama da aldım. Ama çok üzülüyorum sütüm az olduğu icin sarılık olmasından korkuyorum. Sarılık belirtileri nedir ? Ne kadar sürede emzirmem lazım uyuyorsa uyandirmali miyim lütfen yardımci olurmusunuz?

5 Cevaplar

0 oy
(2,865 puan) tarafından
1.5 saat arayla emzir sütün azsa arada mama ver canım sarılığın tek çözümü o. Bir de bebek gün ışığı alsın bol bol. Sütün azsa eğer süt artırıcı damla var eczaneden onu alabilirsin ve bol bol emzir canım 
(335 puan) tarafından
Humana still tee aldım canım dr önerdi.  Aptamil mama dan 24 sattı kaç defa verilir ki peki canım ?
-Reklam-
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Gözün aydın olsun sağlıkla büyüt insaallah❤
(335 puan) tarafından
Amin çok saol canım inşallah
0 oy
(332 puan) tarafından
Gözünaydın canım  :)
0 oy
(35 puan) tarafından
Canim bende senin gibi oldum ayni,sekilde hic sutum yoktu 4. Gun gelmeye basladi ogune kadar mama vermemekte isrsr ettim bebegim haliyle sarilik oldu 10.,gun sonunda emzirerek gecirdik sariligini benim gogus uclarim,hic.yoktu neler neler denedim en sonunda emzirdikce sutum artmaya basladi sezeryanda boyle durumlar olabiliyor sana bir tavsiyemde sutlu tatli yiyebilirsin birde petibor biskuvi ye bol bol,ben ilk,haftalar oyle yaptim bebegim az kilo almisti bol sut yogurt biskuvi corba su komposto ve meyveen onemlisi bol bol,uyumak ozellikle uyudugumda goguslerim hemen doluyordu 
(335 puan) tarafından
Peki canım bebeğim 3170 kg doğdu hastaneden çıkarken bugün 3000 kiloydu normal dediler sence normal mi
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Dr öneri de bulundu mu mama için canım süt hemen inmez hele sezaryan doğumda vücut planlı doğuma kendini hemen adapte edemiyor benimkide akşamına gelmişti şimdi tamda zamanı bol bol hurma ye üstüne 3 litre git gel su iç gece saat başı gündüz yarim saate bir emzir çok uyursa ve göz içindeki tona dikkat et allah analı babalı büyütsün 
(3,149 puan) tarafından
Ayrıca bi kaç damla ile doyabilecek mide ile doğuyorlar bebekler hemen dolu dolu akmasını gelmesini bekleme
(335 puan) tarafından
Saol canim Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 754 göst.
22 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Eylül mevann Annesi❤ (806 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 400 göst.
19 Haziran 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mhmmdhamza&elifsevde (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 438 göst.
19 Mayıs 2019 Aile kategorisinde Balkızın annesi (759 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 338 göst.
5 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Kucukhanim1710 (3,041 puan) tarafından soruldu

379,119 soru

11,348,684 cevap

34,813 kullanıcı

...