0 oy
641 göst.
Diğer kategorisinde (662 puan) tarafından
Ceylin e almak istiorum nerden aldnz kizlar resmini atar msnz rica etsem 

21 Cevaplar

+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Geliyo şimdi önermiyorcular :D 
tarafından
Ahahahahahaaaaa :)))
(614 puan) tarafından
Ahanda gelldi bak asagiya
(662 puan) tarafından
Surekli uzerimde artik kollarim agrio en azından dolanir birazda olsa kuzum valla cogu herkes onermio dio onlar bile koyuyodur ona kalirsa mama sanldalyesi de riskli cogu herkes erkenden oturtmustur kiz :)))))
(25,224 puan) tarafından
Kız boşversene hepimiz yürüteçle büyüdük yeni nesil tutturmuş önörmöyörlörrrrr :D tövbe yarabbim :D
(319 puan) tarafından
Aahahhahah ama önermiyorlar ahahahaha
-Reklam-
0 oy
(261 puan) tarafından
Onermiyolar canm
0 oy
(826 puan) tarafından
Ben e bebekten aldım parçaları eksik çıktı canım çocuk da binmedi hiç boşuna almış olduk 
(662 puan) tarafından
Niye binmedi kiz geri goturseydnz
(826 puan) tarafından
İçine girince ağladı sürekli canım nedenini bilmiyorum bende bşndirmedik ama adımla aya başlayınca yürüme arkadaşı gibi itti yürüteci biraz öyle kullandı
(662 puan) tarafından
Ceylin biner ins yüküm hafifler yorulur uyur belki :)))
(826 puan) tarafından
İnşallah canım her bebeğin farklı oluyor oyuncak sevmesi işte :))
0 oy
(1,438 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bak canim .annem aldi.annem gilde suruyor.6aydan yukari bebekler kullaniyor
(662 puan) tarafından
Masallah kuzumaa:))
(1,438 puan) tarafından
Twk ederim
0 oy
(2,548 puan) tarafından

image

Halamin kizi verdi ekstra almadim asla kullanmam diyenlerdendim ama doktorum israrla bindir kendine ozguvenj artar vs dedi kullaniyorjm bende 
(662 puan) tarafından
Kullan canm bisi olmaz ben cok binmişim kucukken sapasağlamim turp gidiyim:))))
(662 puan) tarafından
Nerden almis acaba kuzum
(2,548 puan) tarafından
Bana soruyorsaniz nerden aldigini sormadim :) bazen iyi oluyor yürüteç koyuyorum 15 dk isime bakabikiyorum en azindan
(9,626 puan) tarafından
Bilindik mağazalardan değil hani normal çocuk oyuncaklarının besiklerinin satıldığı yerler olurya ordan almışlar yani e bebekten civilden falan değil ama görünüşe göre oturma kısmı çok iyi baya kalın sırt kısmı falan
(662 puan) tarafından
Hic bi is yapamiorm kurtaricim olur en azindan
0 oy
(5,311 puan) tarafından

image

marangozcuda yaptırdım memekette n.11 dede satılıyor
(5,311 puan) tarafından
Evet kuzum  zaten çok kullanmadı 9 aylıkken kullandı 10 aylıkkende yürümeye basladı
(5,311 puan) tarafından
Sağlıkla kullansın inşallah kuzum
(873 puan) tarafından
Saol  Canım
(4,237 puan) tarafından
Bundan esiminde var kaynanam saklamis
(5,311 puan) tarafından
Kullanmak evladınafa nasip olsun inşallah
0 oy
tarafından

imagebundandi :D          

(662 puan) tarafından
Oyy bal surat tombis havuc yiyo herhlde:)
(4,698 puan) tarafından
Çok tatlısın ya yerim o küçük burnunu
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Bizimki çok eski onyuzden resim atmiyorim ama e bebektekiler çok güzel birsuru oyuncak var ustlerinde
0 oy
(392 puan) tarafından
Heryerde bağıra bağıra zararlı diyor doktorlar canım. Bence alma 
0 oy
(9,626 puan) tarafından

image

Bunu babamlar almışlar canım yarın gidip alicam :)) Allah nasip ederse 1 ay sonra falan kullanmaya baslarim  bende:))

(662 puan) tarafından
Kac aylikken bindircen canim :))ah bu dedeler olmasa zaten bizimkiler de anneannesiyle dedesi para yolladi al diye :)))
(9,626 puan) tarafından
Öyleler valla iyi ki varlar yani sürekli bise aldıkları için veya para verdikleri için değil tek kuruş harcamasınlar yeterki başımızda olsunlar canları sağ olsun yeter bize ❤  şuan 5 buçuk aylık 2 hafta önce sünnet oldu o yüzden biraz zaman geçsin istiyorum yoksa hemen koyardım çünkü yattığı yerden kalkıp oturuyo tabi dümdüz yatarken kalkamıyo ama başı dik konumda olduğu zaman hemen oturuyo hevesli yani :)))tabi 10 15 saniye sonra dank diye devriliyo sağa sola o yüzden hemen kullanmak istiyorum biraz daha sünnetin üstünden zaman geçsin öyle kullanıcam inşallah  :)) oturma koltuğu aldım onda oturtuyorum arada sırada ama o kadar rahat ki bırak git işini gör gel yani :))
(662 puan) tarafından
Alicam alicam valla binsin gezsin ewin icinde yorulsun uyusun :))
(9,626 puan) tarafından
Bana annemler hediye almıştı ya dün onlara geldim bi kere oturtayim bakalim nasıl durucak dedim oturmuyo ayakta duruyo hareket etmiyo sağını solunu inceliyo ☺☺ biraz daha zaman gecsinde kullancam inşallah şuan korkuyorum bise olur diye..gerci sünnet olalı 2 hafta oldu 3 4 günde hemen iyileşti ama tedirginim yine biraz çünkü dikişleri hala üstünde bi kaç parça kalmış   :/
0 oy
(3,274 puan) tarafından
arkadaşlar da atmis en uygun fiyatlı olanlardan kullanıyorum ilk oğluma da kullandım 10 aylıkken yürüdü hiç sıkıntı yaşamadım 
0 oy
tarafından

Omermiyorum diyenlerin hepsi bindiriyo kız bakma onlara :)

Kurtarici bi nevi 

(662 puan) tarafından
Kiz bende yukarda sihirli ellere yazdim altina bende aynisini dedim kucuk oturtulmuo cocuk ama herkes oturttu eminim simdide bindiriolafdir:)
0 oy
(3,693 puan) tarafından
Canm valla benim ki de normal klasik yürüteçlerdendi çok yardımcı oluyordu bana ama kızım 9 aylıkken yürüteçle beraber kafa üstü dikildi bir daha da bindirmedim aklında bulunsun yinede 
0 oy
(220 puan) tarafından

image

bizimkide böyle  canım 7 aylıkken bindirmeye başladım muzikli bide hosuna çok gıdıyodu
0 oy
(4,725 puan) tarafından

image

bizimki bu canım
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Civilden almistik burdan bircok kiside de var aynisindan oglani uyutuyom atacamda
0 oy
tarafından

Daha minnagiz almadik 

0 oy
(16,506 puan) tarafından
Bnm kız sevmedı komşuua verdım 
0 oy
(2,447 puan) tarafından

Ben bi kere denedim arkadaşımın kızınınkini benimki patates soğan sepetine çarptı yanağı morardı almadım. Bunları kullandık biz 

image

image

0 oy
(319 puan) tarafından
Eltim civilden almisti cocuguna. simdi ben kullancam insallah :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 192 göst.
23 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Tuğçe ALATAŞ (662 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 538 göst.
0 oy
4 cevap 148 göst.
9 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (831 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 752 göst.
12 Nisan 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde LMihrace (7,208 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...