0 oy
350 göst.
Diğer kategorisinde (439 puan) tarafından

Ayy kızlar bu ara full yemek yakıyorm noluyosa artık koca yüz göz olacak artık benimle 

Dünden kalan yemek vardı yanına mantar sote yapım dedim yaptım iyi güzel kıza çorba içirem 2 dakika dedim hemen sen yan zorla üstünden kurtardım  azıcık kaldı üstüne az geri kaşar falan koydum .

Adam gelirse aşkım sen ye ben yokum diyi cem anca ona yeter :D inşallah doyar :D

Sizde yemek yakar misiniz 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Illa her pisirdigim yemek ucundan kulağından yanacak:)
(439 puan) tarafından
Ben bu ara komple yakıyorm . Şu 1 aydır nimetleri mindar ettim ya . Geçen de pilavı tutturdum dibine iyice yanmış zil çaldı eşim geldi bi baktı adam küstü kızdı napıyon artık diye bi kendine gel :))
tarafından
Yanik kokusunuda mi almiyon kız:)
(439 puan) tarafından
Komşu zili caldida farkettim yok hiç gelmiyo :)) mutfak duman altı olsa anca farkederkm;)
-Reklam-
0 oy
(1,390 puan) tarafından

Geçenlerde birşey oldu bana da kıza yemek yapacam üstü üste 3 defa tutturur yakar mı insan :ermm: işim vardı onu hallrdym derken 3 defa yaktım :D en sonunda anasını satim dedim başka bişy yedirdim:D

(439 puan) tarafından
Is bitirdikten sonra yemek yapıyom ama artık kalkar kalkmaz yapıcam aksama kalınca yanıyo nimetler
Ben şansa hep eşim gelmeye yakın yakıyom geri yapmaya hiç fırsat olmuyo
(1,390 puan) tarafından
Ay o da kötü :D
0 oy
tarafından
Yakmam genelde ama çok unuturum. Şans eseri yanmaz yani
(439 puan) tarafından
Bu ara benimde sorunum unutmam :D
tarafından
Aslında bişe bulmak lazım :))
(439 puan) tarafından
Karar aldım sabah erkenden yapıcam yemekleriyorgun olmadan yapamki yanmaya ;)
tarafından
İyi fikir olabilir bu :) ben artık yemek yapmıyorum :D eşim zaten öğlen yemek yiyor is yerinde bizde aksam kahvaltısı ediyoruz
0 oy
(416 puan) tarafından
Allah seni yaa ac kaldın iyimi  ben hc yakmam ya dikkat ederm 
(439 puan) tarafından
Bu sefer de yaktim dersem adamın canına tak eder :))
Ben unutuyorum bu ara hep canım ya normalde çok çok nadir olurdu
(416 puan) tarafından
Insanlık hali canım olur illaki ne yapacm başka:)
0 oy
(6,812 puan) tarafından

:angel:Ben valla her zaman önceliğim oğlum olur. Onun karnını doyurmadan yemek yapmam. Eğer ki mecburen ocakta olursa yemek, mutfakta yediririm yemeğini. Bi gözümde ocakta olur:) Bekarken makarna suzecem derken tümü bulasikliga dökmüştüm :D Annem görmeden de yenisini tekrardan pişirmiştim... 

Başkada hata yapmadım MAŞALLAH:) 

0 oy
tarafından
Sureklı en kucuk ocakta kısıkta yaparım fanım oyle yap yanmıyor o zaman :) 
0 oy
tarafından
Bi kaç kere oldu eşimi aradım yemeği yaktım dışarıdan yicez artık dedim dışardan söyledik yedik yda eşimin gelmesine çok varsa yeni yemek yaptım 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 248 göst.
30 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 371 göst.
4 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.
6 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 142 göst.
3 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nisan89 (895 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...