0 oy
579 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Geçenlerde bahs etmiştim termal otel devr almisti eşim 12 binlira bankadan çekti kredi gerisini de elden ödüyor eşim yani toplam 32 binlira filan ediyo iki hafta önce de ikisinide satacak dedi eşim 2 milyar istediler gitti eşim maaşını verdi verme dedim.dinlemedi.beni.bu.belki.satilir.niyetinden.gitti.verdi.borçları filan yarım yamalak verdi elde para kalmadı  adam iki üç güne satılır dedi sözünde durmadı kaç gündür ariyocmusait değilim diyo eşimde haram olsun verdiğim para dedi napcaz bilmiyom ya sikayef etsek nasıl olcak ki of ya:((

6 Cevaplar

0 oy
(4,961 puan) tarafından
İyide adam müsait değilim demiş canım

Bence direk dolandirildik havasına girmeden önce msait değilseniz işimizi yasal yolla halledelim deseydi eşin belki korkar hizlandirirlardi..direk yasal yola basvurub
tarafından
İki haftadır oyaliyo cnm bizi eşim kaç gündür ariyo soruyo isimi hal etmedin mi diye yok diyo üst üstte arama diyo şimdide niye acmadin diye mesaj yazdı eşim sana hesapmi verecem kardeşim müsait değilim. Filan demiş azarlar gibi konuşmuş iki üç güne satılır dedi iki haftadır ses yok adamda
(4,961 puan) tarafından
Kesinlikle yasal yola başvurcaginizi belirtin bakın nasıl msaiit oluyo
tarafından
Konuştum şimdi adama watsaptan yazdım . Balikesirden birine sarmaya calsiiyom geç olsun güç olmasın ben paranızı alsam telefonlara cevap bile vermem dedi ne kadar doğru bilemiyom merak etmeyin hal etcem dedi
(4,961 puan) tarafından
En azından insanca bişey yazmış :))
tarafından
Aynen cnm insalla satar da kurtuluruz
-Reklam-
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Kac sene once kayin babamlar da asyni sekilde dolandirilmislar ne otelde kalabilmilser ne sata bilmisler bi muhattap bulamamislar 
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Sikayetci olmasanız nice insanlar dolandırılacak
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun canım inşallah dolandrmamştr adam sizi
tarafından
Of insallah cnm ya
0 oy
(790 puan) tarafından
Gecms olsn cnm ama pesine dusun sikayet edin kesin varde bsy olmasa nye oyalasnki 
tarafından
Vardır birşey .ne bilim çocuğu olacak yeni hamile öyle şey yapmayız yaparmiyiz hiç dediler guvendik ne bilim insalla yanlış yapmazlar emin olalım da bakalım öyle şikayet edcez
(790 puan) tarafından
Tamda dolandirici sozleri cnm onlarda vicdan mi var saniyosunz maksat sizin güveninizi kazanmk ordan vuruyolrki sizde hemen guvencksnz bunlr icin ne olrsan ol zerre umursamazlr eger oyle olsa esine karsi mahcup olrdu o msji atmzdi ozur dilerdi halledecz ins derdi ama ins senn bebegninn yuzune bakar allah bu devirde babana guvenme demislr
tarafından
Amin cnm Allah razı olsn 8 aylık kızım var bende calisamiyom nasıl ödeyecek eşim tek başına bilmiyom . Evvel günde mesaj atmisti eşime kardeşim hal edcem bende onun ici. Ugrasiyom demişti güzel konusmusdu yani bugün de arayınca ters tepki gösterdi anlamadım insalla yanlış yapmazlar
(790 puan) tarafından
Ins cnm ins rabbim yardm etsn
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Termal otel de oda mı aldınız canım eğer öyleyse geçmiş olsun 
tarafından
Evet birsuru kağıt var imzalamış eşim .elimize e kopyalari adamla konuştum şimdi paranızı alsam telefonları açmam diyo merak etme satmaya calsiiyom balikesirdeki birine diyo hal etcem diyo ne kadar doğru bilemiyom insalla öyledir  
.
(3,823 puan) tarafından
Verirler canım o zaman bekleyin biraz öyle alan kaç tane var bana sadece o kadar parayı bir odaya bağlamak doğru gelmiyor
tarafından
Nasıl yani cnm iki oda 70 milyar filana satcaklarmis brlkife daha fazla satarlar bilemiyom satsinlarda insalla gerisi onların olsun maksat bu işten çıkalım biran önce
(3,823 puan) tarafından
Çok para canım bana göre 2 oda olsun ev alınır o paraya peşinat yapılıp
tarafından
Evet valla cnm bilemiyom ya

İlgili sorular

+14 oy
26 cevap 765 göst.
26 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Irmak 3472 (270 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 770 göst.
0 oy
7 cevap 453 göst.