0 oy
503 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Salı günü halılarımı yıkamaya verdim aradığım numaradan eminim bir önceki verdiğim yer diye hatırlıyorum aradım biz öyle bir hali almadık dedi üstelik o gün gelen kişi fiş de vermedi ve Doblo araçla geldi ah ***** kafam halılarım geri gelir mi ya deliricem biri değil ama diğeri pahalı bir haliydi

14 Cevaplar

+2 oy
(1,126 puan) tarafından
Fis olmaliydi :( cevrede dukkan varsa kamera kayitlarina bakin olakasini felan alabilirsjniz
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Son araman yokmu canim
tarafından
Telefonumu değiştirdim ah ***** kafam
+1 oy
(4,040 puan) tarafından
İnşallah gelir ben internetten en çok yorum alan numarayı aramıştım sonra boyu karistirdim ama geldi hemen
tarafından
Ya yazdığım şey belliydi nasıl böyle bir şey oldu anlamıyorum
0 oy
tarafından
Fiş neden almadın ki yada onlara verdiysen yerlerine git halılarını göster 
tarafından
Biz gelmedik abla gelse bilirim dedi 1 ay önce o adresten aldım ama yakınlarda asla almadım üstelik Doblo aracımız yok dedi
tarafından
Gitti ozaman senin halılar
0 oy
(992 puan) tarafından
Valla taksi çağırıyoruz başka no geliyor geçmiş olsun.. içinde başka halılar  yokmuydu arabayı gormedinmi
tarafından
Görmedim ki deliricem nasıl olur böyle bir şey
0 oy
(859 puan) tarafından
Inşallah gelir canım son atamalarda yokmu numara
tarafından
Telefonu değiştirdim
(859 puan) tarafından
Kız Hattın ne
(859 puan) tarafından
Mesela turkcell se turkcell menü den bulabilirsin numarayı  diğerlerindede bulunuyor
tarafından
Buldum kız sana kurban olurum sayende aklıma geldi Allah ne muradın varsa versin
(859 puan) tarafından
Aminn ALLAH razı olsun canım
0 oy
(8,081 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Böyle bir dekont vermek zorundalar canım vermedilerse geçmiş olsun inşallah getirirler
tarafından
Ya vermediler Allah'ım deliricem
(8,081 puan) tarafından
Keşke sen isteseydin gelir belki
0 oy
tarafından
Annem 3 hali verddi getirmediler numaradanda yikama sirketindende emindim inkar ettiler halilar yok yani 
0 oy
tarafından
Bende zebra perdemi vermiştim makbuz verdiler  uzerindeki numaraya ulaşılamıyor.  Diger numara kullanılamıyor diyordu. 1 hafta sonra kendileri aradilar perdeniz gelecek diye. Gelir merak  etme
0 oy
tarafından
Canım benim ablamın yikatmaya verdiği halılar çok kıymetliydi. Yıkamaciya çalışan kişi halıları çalıp işten de çıkıp kaçmıştı. Polis 9 ay sonra satışa çıkarılan halılardan o kişiyi yakalamıştı. Ben bu yüzden asla yıkamaya vermiyorum. Seni korkutmak için bunu yazmadım ki inşallah böyle birşey olmaz. Ama durumun sıkı takipçisi ol Canım, ne zaman ne olacağı hiç belli olmuyor çünkü.
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Silmediysen aramalardan bak canım. Sildiysen de kullandigin operatörün uygulamasına gir orada aranan numaralardan görebilirsin.
0 oy
(291 puan) tarafından
Ay yuh artık, milletin evinde kullandığı halıları da mı çalıyorlar, geçmiş olsun canım.
0 oy
tarafından
Yerine bilmiyor musun git yerine bak gözünle gör eğer halin yoksa dolandırıcılar dir telefon degistirdiysen de hattın dan kayıtlarına baka biliyorsun arama kaydına yani telfon cudan git işte kayıtlarını 
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Hangi firmaydı benim de ilk evlendiğim sene halımı getirmediler çok üzüldüm ipek halıydı

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 363 göst.
23 Temmuz 2022 Aile kategorisinde mr (145 puan) tarafından soruldu
+2 oy
8 cevap 680 göst.
14 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 578 göst.
13 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 313 göst.