0 oy
315 göst.
Diğer kategorisinde (3,769 puan) tarafından

Benim sıkılmaya başladı:ermm:

Annem iyidir hoştur kızıma özellikle herşeyi yapmaya çalışır elinden geldiğince yapar ben istemesemde yapar sanane der sanami yapıyorum dert sert çıkar biraz 

Bende susarım

Ama para konusunu çok dile getirir oldu herşeyin parasını dile gtrio para verdim vs diyor 

Zorla yaptrmiorm verdirtmiorm ama bu şekilde de yapması ister farkında olsun ister olmasın zoruma gitmeye başladı 

Bir değil üç değil beş değil yaa:(/

Ben birşey alayım kızım paran çok galoba biraz da bana destek çik bana ver diyor veririm canı sağ olsun gixlemem zaten ne varsa derim içimde tutamm zaten 

Ama benimde birşey almaya hakkım yokmuş gibi böyle yapması mutlu da etmiyor beni 

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Benim kaynanam yapar onu bir şey alırsa by kadar para verdim der ben bir şey istemem zaten de 

Hatta doğum günü için aldığı elbisenin fiyatını daha paketi açmadan söyledi 100 lira verdim bu elbiseye diye daha elbiseyi görmedim düşün yani 
-Reklam-
0 oy
(16,507 puan) tarafından
Bnmde canım sıkılırdı valla
0 oy
(15,804 puan) tarafından
Benim sıkılırdı
0 oy
(189 puan) tarafından
Canim bunu annenle konussan bence daha saglikli olur sonycda ne icin bole yaptgni biz anlayamayz ama cok kotu bi insan olsa bence aman sanane ben torunuma yapiom sana degil falan demezdi
0 oy
tarafından
Annenşn böyle yapması tuhaf geekten cnm ya neden öyle yapıyo acaba acaba durumunun  olmadığını düşündüğü için bilerek mi öyle diyo 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 221 göst.
30 Mart 2022 Diğer kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
+1 oy
21 cevap 309 göst.
4 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Robin (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 399 göst.
20 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 485 göst.