0 oy
1,016 göst.
Aile kategorisinde (980 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kayınvalidemden muzdarip olduğumu bilenler bilir. Bugün kızımın videosunu attım WhatsApp'tan görsün diye. Bana yazdığı cevapta ne dese beğenirsiniz. 

"Kızıma baktığın için oynattığın için sağol"

Bu ne demek ya o benim kızım senin torunun bunu bir kere bir anla. Tabii bakacağım oynayacağım benim kızım o ben doğurdum. Sinir olmamak elde değil ya kafayı yiyeceğim.

20 Cevaplar

0 oy
(48,364 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
seni bakici gibi görüyor ☺️☺️
(980 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Çok doğru bir tespit tebrik ederim bu arada dediğin gibi sanki o doğurdu ben bakıcıyım
(48,364 puan) tarafından
sen ne cevap verdin peki insan kendi cocguna bakip oynatmaz mi diyeydin
(980 puan) tarafından
Bişey demedim daha az önce yazmış
(48,364 puan) tarafından
zaten eskiden ne guzeldi anneler bilmezdi sosyal medya falan masa üstü bilgisayarin tozunu alirken korkarlardi. simdi hepsinin elinde akilli telefon işgüzarlik pesindeler ☺️☺️☺️
(980 puan) tarafından
Sırf arkadaşlarının var diye alındı o telefon.
-Reklam-
0 oy
(1,617 puan) tarafından
Aynen öyle deseydin tabii bakacağım ben doğurdum sadece benim kızım deseydim 
(1,617 puan) tarafından
Eşime demez direk kaynanaya derdim Bidaha demezdi ama benim kaynanamn şöyle huyu var tartışsak bile eşime demez seninki ortalık karıştıran mı bilemem
(980 puan) tarafından
Ewet anında eşimin haberi olur
tarafından
Hep anneleri haklı zaten bi laf dedirttirmiyolar
(1,617 puan) tarafından
Ortalık karıştıranlardan nefret ediyorum ya
(980 puan) tarafından
Aynı fikirdeyiz bende nefret ediyorum
0 oy
(307 puan) tarafından
Sen ne cevap verdin ya
(980 puan) tarafından
Hiç cvp yazmadım
0 oy
tarafından

Aman canım boşver kaynanayi boş boş konuşsun dursun kim takar onuuuu:D

(980 puan) tarafından
Cümleleri çok rahatsız ediyor
0 oy
(4,647 puan) tarafından
Başlığı düzlet sorun kapatılacak 
(4,647 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum allah sabır versin inşallah
(980 puan) tarafından
Amin inşallah. Yaa sabır ne diyeyim. Zaten ben kızımı zor buldum. Birde bunların saçmalıkları kafayı yedirtiyorlar bana
(4,647 puan) tarafından
Kız boş boş konuşsunlar nede olsa senin yanında senin koynunda onlar patavazsiz konuşurlar
(980 puan) tarafından
Hayır şimdi yayladalar 10 güne kalmaz gelecekler aynı şehirde yaşıyoruz. O zaman ne yapacağım hiç bilmiyorum. Çünkü bana sürekli gelirim artık dedi. İşte ona hazır değilim. Daha düne kadar evime gelmeyen kadın şimdi benden çıkmayacak offf dertlendim yine bak
(4,647 puan) tarafından
O zaman sende ağzının payını ver her kızım dediği zaman evet ben doğurdum diyecen her lafına öyle de kendi utanır
0 oy
(747 puan) tarafından

Hangi kizina diyeydin!!!!!!! :angry:

(980 puan) tarafından
Cvp bile yazmadım ki sinirden
0 oy
tarafından
Şuan bende kaynanadan yana sinirliyim valla
(980 puan) tarafından
Seninki ne yapıyor.
tarafından
Ben bilirim ben yaparım ben söylerim ben haklıyım herşeyde böyle
(980 puan) tarafından
O çok bilmişlikte çekilmiyor. Bizimkinde de var o çok bilmişlik. Bende çocuk büyüttüm falan filan gibi şeyler
tarafından
Dayanamıyorum bazen patlıyorum artık
0 oy
(614 puan) tarafından

Varsın desin canım benm kaynanamda yavrumu evlâdım diye sever 

Evladının Evladı Sonuçta Yarısının Yarısı
Takma Bu kadar kötülüğünü istemez ki kızım desin ne derse desin 
Umursamasa Daha çok kızardın videoyu görsün diye atmışsın bakıp bisey demeseydi şimdi postunda kaynanam gördü ve bisey demedi yazısını okurduk belki :)
(614 puan) tarafından
Bosver aldırma yaşlı sonuçta oda biliyor senin kızın olduğunu kendini kaldjriyo
Belliki seviyo
(980 puan) tarafından
Bu sadece torununu ve oğlunu seviyor daha düne kadar beni istemiyordu ki.
(614 puan) tarafından
Hi öyleyse bisey diyemem bende az çekmedin cok icime attm ama artk takmıyorum biraz sinsi olmak lazm o beni falan cvp vermem mesajına en büyük cvp olur ona
(980 puan) tarafından
Cvp bile yazmadım ki ben. Bu arada konu kızım demesi falan filan değil ki. Diyor ki "Kızıma baktığın oynattığın için sağol".  Pardon ama tabii ki bakıp oynatacağım benim çocuğum o. Sanki onun kızına bakıyormuşum gibi davranması.
(614 puan) tarafından
Hiii o ne demekmis öyle deseydin ya oğlunun karısı benjm diye
0 oy
tarafından
Suç sende ne adam yerine koyupta video atıyon kurban ederim saçının teline 
(980 puan) tarafından
Çok haklısın aynen.
tarafından
Bi daha da bi şey yollama bazısı insanlıktan anlamaz yapacak bir şey yok kendini geri cekeceksin sen sağ ben selamet bitti gitti
(980 puan) tarafından
Bu saatten sonra yollamam. Oğlu yollasın yok benden yana artık.
0 oy
(7,165 puan) tarafından
Çokta takılmayın kız sizin nasılsa istediği kadar söylesin ne değişecek ki ? 
(980 puan) tarafından
Bir şey değişeceğinden değil sanki benim değilde onun çocuğuymuş  gibi davranması
(7,165 puan) tarafından
Böyle şeylere kafayı yorarsan hiç mutlu olamazsın umursama onun demesi ile değişecek şeyler değil nihayetinde o sana Allah'ın emaneti tabi ki en güzel şekilde bakacaksın kimsenin tebrigine ihtiyacın yok yavrunu sen dogurdun nihayetinde istedikleri kadar çocuğum evladım desinler değişen bir şey olmayacak o yüzden böyle şeyler için kocanla arana sogukluk sokma.
(980 puan) tarafından
Kocamla soğukluk olmuyor o trip atar geçer fakat kadın her seferinde benim çocuğum değilmiş de bakıcılık ediyormuşum gibi davranması yok mu işte onu anlamıyorum ben
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Bende çıldırıcam  kızım  agliyo benden önce  koşup  kucagina aliyo bende sinir  oluyorum ver acıkmıştır  diyorum emzirip yerine koyuyorum yok yok acikmamistir diyip vermek istemiyo surekli ogluma benziyo ayni babasi diyip duruyo esim mükemmel  bi cevap verdide Allahtan duruldu ...

Esim bigun dediki nerde bana benziyo ayni anasi bana benzetmekten vazgec dedi !

Allah oyle bi Allahki ayni ogluma benzicek  sarışın  olcak mavi gözlü  olcak diyip  duruyodu  esmer kara saçlı  kara kaşlı  bi kızım  oldu☺️☺️☺️☺️
(980 puan) tarafından
Allah bağışlasın kızını.
Nedir bu kayınvalidelrin bu kendilerine benzetme çabası anlamış değilim.
(2,596 puan) tarafından
Hicte umrumda degil valla ben guzellikle geçiriyorum  lafimi sende oyle  yap iyi oluyo kapaniyo çeneleri
(980 puan) tarafından
Bizimkinin kapanmaz daha doğum yaptığım gün saçma sapan konuştu lafımı esirgemedim ama hâlâ aynı konuşmayı yapar durur .
0 oy
tarafından
E sende deseydin guzellikle anne o nasıl söz ben onun annesiyim tabiki bakacağım oynatacagım bitanecik kızım o benim deseydin azicik siyasetci ol bacım guzellikle gecir lafini
(614 puan) tarafından
Benim uzaklarda bi ikizim mi vardı benmi bilmiyordum :D
tarafından
:D ahaha ay guldurdun beni Allah ta seni guldursun :D
(980 puan) tarafından
Şimdi WhatsApp'tan olmaz yarın arayıp söyleyeceğim en iyisi
tarafından
Bence de soyle icinde kalinca huzursuz eder soyleyince pamuk gibi oluyorsun valla ben bu sekilde yapiyorum hem ustume bise de kalmiyo esime soylese esim der ki bise dememis anne gayet normal bi cumle der ama patir kutur kavga etsem ben zararli cikarim hic kendimi riske atamam
(980 puan) tarafından
Bu olabilir bak. •‿•
0 oy
tarafından
Bi tane de bizde var o benim oğlum  nereye götürüyor sun dedi bende onu ben doğurdum dedim san ki kendi çocukları utanmasalar anne de filan derler 
(980 puan) tarafından
Aynen derler Canım derler.
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Evimdeyken adini vermez ne yiyo iciyo sagligi nasıl die sormaz yanındayken canim kizim yavrum halasinin kopyasi dio vlla ben dedim o benim kizim ben dogurdum sen babaannesisin deme oyle dedim trip atti cokda umrumda banane 
(980 puan) tarafından
Yanyanayken bende derim şimdi telefonda yazsam anında eşime ispiyon abartı yapıyor
(2,009 puan) tarafından
Yapsın senin attigin msj belli onun dedigi esin kime hak vercegini bilir
(980 puan) tarafından
Bilir de anne ağır basıyor bir nebze işte
0 oy
(3,198 puan) tarafından

Niye, sizi bakıcı mı tutmuş!

Çıldırmamak elde değil. Şöylesine değer verip video falan atmayın, bişey zannediyor birbirlerini 
(980 puan) tarafından
İşte vicdan yaptım anneme attım ona da atayım dedim sonuç bu. Annemin cevabı nasıl güzel oynuyor maşallah. Onun cevap kızımı oynattığın baktığın için sağol
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Susma bacim yapistir cevabı. Gerçekler acıdır annecim, acı çekme diye susuyorum de gülücükle birak o sinir olsun :)
(980 puan) tarafından
Fena taktik değilmiş bu beğendim olabilir aslında
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Benimki de aynı yaa kızıma annem diye sesleniyor bı de sinirden saçlarım dikeliyor resmen :) benimki de bakıcı gibi görüyordu beni altını degistrdin mi emzrdin mi uyuttjn mu falan filan duymazdan gelmeye başladım ve unuttu omu artık bı de annem diye sevmese her şey tastamam olacak aslında ama neyse benim kızım biliyo kim annesi :) büyüyünce dedirtecem kızıma amaa sen benim annem değilsin dedirtecem :) 

Yeni evliyken de arardi sürekli oğlum ne yedi ne içti uyudumu kaçta gitti napti ne etti diye sonra bı gün dedim ki oğlunu emzrdim altını üstünü degistrdim ise gonderdim dedim daha ağzını açmadı :-):-):-)
(980 puan) tarafından
Hadi o öyle bide annem diyo dayanamıyorum ya dediği her şey batıyor tahammül edemiyorum.
(1,012 puan) tarafından
Büyüyünce öğret benim annem değilsin sen desin bende ogretecem :))) sinir olmamak mümkün mü ya
(980 puan) tarafından
Mantıklı bak bu olabilir.
(1,012 puan) tarafından
Duymazdan gel canım boşver kim kimin çocuğu kim kimin anası bu belli sonuçta
(980 puan) tarafından
Belli de kadına tahammülüm yok ya sinir oluyorum ne yapayım işte
0 oy
(518 puan) tarafından

Ne demek,her zaman yazsaydin:woot:dengesize dengesiz cevap:D

(980 puan) tarafından
Cvp bile vermedim nasılsa karşı karşıya gelicez sorucam bu cümle ne demek diye ben ona
0 oy
(275 puan) tarafından
Bence bunda bir sorun yok ki benim kayınpeder im de hep der kauınvalidem de Allah razı olsun çok güzel bakıyorsun yavrunuza diye benim gururum okşanır. Onlar da biliyor elbet benim çocuğum onların torunu olduğunu. Ben işe giderken gönlüm rahatlıyor. Yavruma en az benim kadar iyi baktığı için. Farklı açıdan bakın o kadar hoşunuza gidecek ki. 
(980 puan) tarafından
Bak ne diyorsun çok güzel bakıyorsun yavrunuza değil mi. Bizimki öyle demiyor. Kızıma baktığın oynattığın için diyor. Kızıma diyor baktığın oynattığın için diyor. Yanii sanki ben onun kızına bakıcılık yapıyorum
(980 puan) tarafından
Sinirlerim hopladı yine.
(275 puan) tarafından
Yok yavrumuza diyor :) tamamen klavye hatası
0 oy
tarafından
Valla sinir bozucular sanki onların cocuklari bende sinirlendim şimdi ;)
(980 puan) tarafından
Bak başkalarını bile sinir etmeyi başarıyorlar ʘ‿ʘ

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 337 göst.
2 gün önce Aile kategorisinde Bahar_6565 (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 388 göst.
10 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Candancandan1 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 348 göst.
5 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Efe&Ege♡Fatoş (777 puan) tarafından soruldu