0 oy
696 göst.
Aile kategorisinde (255 puan) tarafından
Kizlar simdi buraya yazicam yok gorumceni kotuluyosun falan diceksiniz ama olan seyleri yaziyorum hatta detaya girmeden anlatiyim bazi seyleri simdi ben esimle teyze cocuguyum ben esimle evlenene kadar hani bilmezdim cok iclerini nisanim olmadan önce annesi surekli depresyona girmeye basladi surekli agliyo sakinleştirici vurdirmaya gidiyo falan onceleri hani orali olmadim sonra evlendim evleneli hep ayni ortada bisey yokken bile evde otururken ben bunaldim sıkıldım igne vurdurmaya gidiyorum diyip sakinlestirici vurduran ve hüngür hüngür aglayan bi insan hani bi sıkıntısında yok bilgimiz kadariyla neyse surekli boyle bizde esimle ilk baslarda cok kavga ederdik kac kere bosanmaya kalktik ne kayinbabam ne kaynanam beni arayip annemin evine gittigimde hani noldu niye boyle oldu diye bile sormayan insanlar hatta kaynanam arayip neyine guvenip ananin evine gittin demisligi bile var hani hep bizim oglumuz boyle derlerdi .. kayinbabam zaten hic biseye karismaz etmez ağzından laf alamazsin oyle bi adam benide bu seyler onlardan soguttu ha bide halalari var annesigilde kaliyolar genelde ve sinir bozucular sürekli laf sokarlar ve hala esim.bekar gibi davranırlar neyse gorumcem ben evlendikten sonra bosandi kocasiyla kendi yaptigi hatadan sonra bosanmadan hata ustune hata yapti esim sinirlendi tabi sonra annesigil kızın yaninda durdular hani bidaha yapmicak gibisinden bosandi 1 ay dolmadan evlencem diye tutturdu sonra esim yine sinirlendi hani ne acelen var diye sonra bunun oglanla yatarken fotografi cikti ortaya kuzenimize gitmis orda kalmisti o gun olanlar olmus esim tabi duyunca dellendi annesigil bize ıftira atiyosunuz dediler foto oldugu halde sonra esim ailesine rest cekti bu olaylardan dolayi bana dedi ben sogudum artik bende hamileyim.ve bi ameliyat gecirdim zor zamanalr geciriyorim cidden ve bugun 40 yilin basi anneme gittim kaynanam intihar etmis apar topar geri geldim megerse 6 tane hap icmis esimede mesaj atmis halalarini aramis ben hap ictim diye esim.hastaneye gitmiyodu ben zorladim gittik esim yine sinirli annesindede bisey yok hani görümcem de esimi sucliyo oglu yuzunden.yapti diye eve geldik esim yine bana.karsi degisti birden bagirmaya cagirmaya basladi zoruma gitti yani strese zaten.gelemiyorum bilmiyorum kizlar her anlamda bunaldim ve sıkıldım artık bu aileden daha neler anlatirim da uzun oldu k.bkmayin

7 Cevaplar

0 oy
(536 puan) tarafından
Bence bunlar ailece deli 
(255 puan) tarafından
Bıktık artik valla esimde bıktı ben 1 yildir iclerinde olmama ragmen bıktım yani herkesin kendince derdi var ama anlamiyolar yani esimde diyo cok sogudum diyo ama yanlarinda degisiyo gibime geliyo
tarafından
Hahahahah :)
-Reklam-
0 oy
(582 puan) tarafından
Okumadım lakin anlaşamadığınz insanları evinizden yuvanızdan kendinizden uzak tutun. 

Kaynanamlarla  evliligimin  başında anlaşmazlık yaşadım hep huzursuzluk verdi hayatımdan çıkardım.

Eşimde asla karışmadı .  Sende öyle yap.
(255 puan) tarafından
Hayir bide ben zaten iyi degilim ne zirluklar yasadim ne acilar cektim ve hala etkisindeyim kendimle bile ugrasamiyorum bunlar yuzunde
(582 puan) tarafından
Valla gülüm dedigimi yap kafan çok rahat olucak.
Ben evimin kapısını teyzeme  de kapattım kaynanayada  olan sana oluyor onlara bir halt olmuyor.
Ve onları hayatımdan cikardgm  gibi huzura erdim ne eşimle tartsyorum  ne sınır oluyorum ne evimde huzursuzluk çıkıyor.
(255 puan) tarafından
Haklisinda iste esim barisirsa dolduruyolar
(582 puan) tarafından
Esine  de sen ayar çek bir şekilde.
(255 puan) tarafından
Aman valla bıktım artik bunlardan kendi acımı yasiyamiyorum
0 oy
(2,011 puan) tarafından
Bide teyzen yani annem yarısı pes ne teyzeler vr ya canısın kanısın
(255 puan) tarafından
Cok bencil bi insanmis gibime geliyo bana guya evlatlarini dusunuyo ama kendi mutlulugu icin evlatlarini gözü bile görmuyo biz evlendik nikahta sanki bebesini öldürdüler gibi agladi rezil olduk oglum 2 sokak oteye gidiyo diye bi kötü oldum anlatamam
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Amannn ne kdr uzak.ne kdr soğuk olsan o.kdr iyi . Eşine söyle derdin ne senin gidip.onlara.sinirlenip kızıp bnden sinirini alma. 

Mesafe kur konuşma kendi kendine gelir özür diler. 

O aileden de  uzak dur hiç muhatap olma tavrin sınırın daima belli olsun yüz bulmaisnlar ne yapacağı belli değil bu ailenin
(255 puan) tarafından
Haklisin valla esim kötü oldu
(1,517 puan) tarafından
Kasıt yalan oyun işte. Akraba filan laf açarsa derse alttan alttan belirt söyle özellikle ne intihari 10 ml.ilac 6 tne atmış sırf hatasını biliyor oğlu onla.konussun diye dokyor bile midesini yıkamadi onkdr zararsız dersin herkese
(255 puan) tarafından
Gitmek bile istemiyorum aramak bile istemiyorum yarin olunca
(1,517 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum .
(255 puan) tarafından
Esim normalde hani iyiydi bugün aglatti beni ve gönlümü de almadi son yasadigim seylerden sonra gözümün icine bakardi bugun annesini gorunce degisti
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Allah akıl versin.Kaynanan ilgi çekmek için içmiş o hapları.İntihar eden biri arayipta ben hap içtim demez :D
(255 puan) tarafından
Kiz bide 6 tane icmis 10 mg lik hap midesini bile yikamamislar sen düşün bide direk esime mesaj atmis
(6,203 puan) tarafından
Gülmek istemiyorum ama gerçekten çok komik :D 10mg la kim ölmüş o olcek
(255 puan) tarafından
Hayir zaten kendi 150 mg hap iciyodu onceden omu öldürecek seni bildigin gösteriş ve oglunu geri kazanma cabalari baska bisey degil yani
0 oy
tarafından
Eşin gitmiyor madem zorlama git diye bırak karışmasınlar hayatınıza eşin de sana neden bağırıyor anlamış değilim 
(255 puan) tarafından
Sonucta bende anne olucam dusunuyorum benim çocuğumda boyle yaparsa diye onun icin zorladim yoksa banane vicdanım el vermiyo ama iste ne biliyim demekki dusunmemek gerek
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Ciddi psikolojik sorunları var sanirim en son kaynanam da sinir krizi geçirdi felan sacma sapan bu tarz şeyleri hiç sevmem kaç yaşında insanlar çocuk gibi eşinin üstüne gitme zaten kendisi konuşmak istememiş sen onun yanında ol 
(255 puan) tarafından
Yanindayim ama bugun beni aglatmasi ve uzmesi zoruma gitti sanki annesgilin yanina gidince cok degisiyo
(2,323 puan) tarafından
Onların hatasını gördükçe sana yönelir sen merak etme
(255 puan) tarafından
Zaten sogudum diyo istemiyo ailesiyle konusmayi ama ne biliyim bugun bagirdi aksam eve gelince falan zoruma gitti

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 435 göst.
20 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Busra2101 (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 778 göst.
6 Şubat 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 332 göst.
17 Haziran 2022 Aile kategorisinde kalici (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 263 göst.
28 Şubat 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu

378,948 soru

11,343,088 cevap

34,809 kullanıcı

...