+1 oy
344 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ya uyutyom  bir sure gecio  uykulu gozleri kapali aglamaya  baslio  acaba neden? Dua mi  okuyum yoksa dr mi goturuim  suan 3.5 aylik . Bir yerimi agryo kotu ruya mi goruo of cok uzgunum.

Gunaydin  bu arada Sabah benim icin yine cok cok erken basladi

10 Cevaplar

0 oy
(3,739 puan) tarafından
Günaydin:) bol bol okuyun korkutuyolardir
tarafından
Ayyyy :?(((((((((((
-Reklam-
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Ayyyy bnmki 15 aylık yine aynı çok.hasasalar bir yeri ağırmiyor cnm . Onların üstünde hep korku var bir türlü bitmedi gitti
tarafından
Bu korkuyu  nasil atlatcz
(1,517 puan) tarafından
Bilmiyorum ne yaptım ettim ayni o kdr hassaslar ki herşeye korkuyorlar
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Bu gece bizde öyledık kızımla 

Berbat geceydi 
tarafından
Ay benimki hep boyle ama gunduz uykusunda da boyle bilmiom neden boyle
0 oy
(2,720 puan) tarafından
Korkuyo  canim benimkide sessiz sessiz dudak büzüyo agliyo sevinçli  seyler görüncede  gülüyolar 
(2,720 puan) tarafından
Ben gaz damlasi kullaniyorum bide bezini actigimda baya gaz cikariyo bide emerken baya cikariyo bacaklarini agzina dogru kaldirip kivirmak ve dizden kirip bastirmak cok ise yariyo deneyin belki sıkışıpta agliyoda olabilir
tarafından
Gazi oluo gaz damlasida aldum ama hep benim ugrasinla zor cikaryo
(2,720 puan) tarafından
Gün  icinde sıcak  olursa bezini aç  oynasin bacaklarini hareket ettirince  atar kendi kendine hergun bi deneyin bezi alinmis olunca cok seviniyo benimki bi oyana bi buyana atiyo valla☺️
tarafından
AMA acik kalmasi  usutmesine  sebep  olacak die korkuom
(2,720 puan) tarafından
Ama iste sicak oldugunda yap canim  en iyi o sekilde atiyo
0 oy
(548 puan) tarafından
Bnm halen var cnm .yuksek sesle konusuldugu zaman cocuk cigligi fuydu gun gece kusaca korktugu gunun gecesi hep oyle olurdu.oku bol bol oe olunca kucagina sl sirtini sivazla yninda oldgunu hissetsin.
tarafından
Oyle yapiom ama ne bilim cok uzuluom :( sanji korkkmus gibi . Ev de sesizlik  olsada oyle ama:(
(548 puan) tarafından
Bebek dha o anlam veremessin bol bol nas suresini oku başucuna kuran koy uyurken
tarafından
Tamam tesekkur edderim
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Günaydın, 7 kere Ayet-el Kürsi oku bir de 7 kere 

Allâhümme bi-hurmeti ıysâ ve bi-hürmeti Mûsâ ve bi-hürmeti İbrâhime’l-Halîli necci haaze’l-veledi min şerri mâ-raê fi’l-menâmi bi-rahmetike yâ Erhame’r-râhımîn.”

Bu duayı oku canım 

tarafından
Allah razi olsun her uyudugunda mi okuyayim
(2,704 puan) tarafından
Evet canım, her uyuduğun da mutlaka oku
tarafından
Tamam okicam  tesekkur ederim
0 oy
(2,351 puan) tarafından

3 bucuk aylik daha henuz yeni yeni anne karnindan ayrildigini disardaki hayata geldigini anlamaya basliyor bebekler o aylarda ve o yuzden korkuyorlar zaten hic bilmedikleri bi dunya cunku cok normal. Ben kizim yatarkan sagina soluna yastik dayardim. Yastiga dayaninca kendini guvende hissediyordu. Anne karninda sıkısık yatiolar dusunsene bi yatio eli kolu hic birseye degmiyor yanina yastik koy onlara deydikce guvende hisseder :)  zamanla geciyor kac aylikken gecti hatrliyamiorm ama bnm kizmda oleydi

tarafından
Peki ilk 1,2 aylik iken de mi oyle idi . Yoksa sizinde mi 3 aylikken basladi
(2,351 puan) tarafından
1 degil ama 2 aylikkende oleydi herade onu net hatrliyamiorm ama cocuk kolunu bacagini iyice acar gererdi cok korkardim birilerimi geriyor diye ama korkudan kendi aciyormus ole yapinca hemen kucagima alip kalp izama cnku anne kalp sesine alisiklarmis anne karninda cok dinlediklerinden :) snrasnda  kolunu bacagini sarardm yanina yastik koyardm susardi  sakin sain uyurdu arada bi  kundak yap kundak yapmiyo musun cocugu.surekli yapma tabi zararlari varmis ama arada cocuk kendini guvende hissetmeynce yapabilrsin
tarafından
Ya kinda yaptim bi aralar ama artik durmuyo acilio kundagi
0 oy
(1,908 puan) tarafından
 Benimkinde de bi dönem oldu evde  gerginlik varsa çocuk hissediyo çocuğun yanında tartsmayın bagrmayın yada yakın zamanda bi değişiklik falan  olduysa etkilenrbilir okuyun 
tarafından
Ben sanrm bu aralar uzerinde az okuom  ama yemin ederim yemek yeme vaktim olmuo
(1,908 puan) tarafından
Bu dönem  oluyo bu durumlar  Allah  güç kuvvet versin
tarafından
Amin Allah razi olsun
0 oy
tarafından
Oğlumda aynıydı daha sonra bırakmıştı binaya yalıtım yapıldı 7. Ayda tekrar gözleri kapalı ağlamaya başladı 
0 oy
tarafından
Bugün bnmki de yaptı aynını.. arada yapıyor özellikle insan içine çıkınca filan yapıyor uykudan çığlıkla uyanıyor.. Dün dışarı çıktık sabah 6 gibi bi çığlık attı ama ben besmele çekerek zıpladım yataktan hemen kucağıma aldım sustu bide su gibi terlemiş hemen üstünü değiştirdim.. Nazar heralde diyorum abisinin dersinin bitmesini bekliyorum ben okudum ama abisine de okutcam 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 78 göst.
0 oy
3 cevap 33 göst.
9 saat önce Diğer kategorisinde Musmutlu (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 136 göst.
30 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde El-Fa-Mi (768 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 279 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde Svdszmn (10 puan) tarafından soruldu

379,747 soru

11,368,105 cevap

34,850 kullanıcı

...