0 oy
459 göst.
Aile kategorisinde (1,056 puan) tarafından
Babamdan nefret ediyorum ya iki gündür annemin telefonu kapalı memleketten bir arkadaşımı gönderdim annemin yanına annemin elinden telefonu almış konuşmayacaksın de4 miş ya oyl3 zor şeyler yaşattı ki bize anlatamam sürekli şiddet gördük şuan bile 22 yaşındayım hala ozguvenim eksik inanın unuversitedeyken sevdiğim vardı istemedi babam vaz geçtim ayrıldık ünüversite bitti iş buldum çalıştırmak istemedi büyük marketlere baş vuru yapmıştım çağırdılar göndermedi daha sonradan eşim çıktı karşıma tanıştık 1 ay felan görüştük sonra istemeye geldi düşünlerimiz vs uyuşuyordu evlenmeye karar ve4dik tabu annemi babam o sıralar aldatıyor annem de sahip çıkanın olmaz diye ayrılamıyor ya anlatacak coo s3y vat için oyl3 dolu ki doğumda kardeşim vardı yanimda kaynanam 1 hafta kaldı gitti babam b3nimle tartsiti hıc buyutulmeyecek yer3 ya inanın çocuk g8bu sanki nefret ediyorum ya kardeşimi de xagirdi evde tek kaldım eşim de çalışıyor inanın evde duramıyordum boyurluyordum bunu yaşayan bilir ilk bebeğim ya şimdi yin3 anneml3 beni konuturmuyor 2 tane kız kardeşim var biri lise 3 diğeri de bu sene başladı liseye okula göndermem diyor muş ben ne yapayım Allah aşkına sinirlerim alt üst anlatacak onun kadar şey var ama hepsini yazamıyorum hakkınızı h3lal edin uzun oldu

4 Cevaplar

+1 oy
(3,275 puan) tarafından
Neden ısrarla görüşmeyeceksin diyor ki amacı ne bu adamin
(1,056 puan) tarafından
beni zaten hiç sevm3di birşey olunca annemin yanında 9ldygum için b3lki de çünkü babam sürekli elin namusuyla uğraşıyor annem bize hıc laf getirmedi eşimi istemiyordu ama eşimi ovm3k için demiyorum ben8 sevdiğini hissettiriyor bir dedigimi iki yapmıyor bana hakaret etmiyor kötü birşey demiyor ama babam herşeyi de4di halada öyle
(3,275 puan) tarafından
Bir insan evladını nasıl sevmez yaa anlam veremiyorum annenin sahipsiz kalmasını falan istiyor galiba bakıyor siz destek çıkıyorsunuz ayrıca okuma iş konusunda da başırılı olduğunuz ona muhtac oladiginiz için kendi kendine triplere giriyor sanırım Allah hidayet versin
(1,056 puan) tarafından
Kardeşlerimi okula göndermeyecek cimere şikayet etsem mi bilmiyorum okumak istiyorlar çünkü hemde kız cocug7 yarın birgün babam gibi biridi çıkarsa karşısına kendine bakabilsinler en azından istiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından

Aldatyosa defolsun gitsin o zmqqm sizi nie uzuo:(

(1,056 puan) tarafından
Konuyor lar en fazla 1 hafta düzelmiş gibi yapıyor geri aynı çalışıyor derken keçilerimiz vardı ann3m onlara bakıyor ya off suan öyle kötüyüm ki 1 sene oldu annemi görmüyorum
tarafından
Ya sen esinle birlikte gdip  gorsen anneni hem mutlu olur seni gorudgunj:(
(1,056 puan) tarafından
Babam buralara gelmeyeceksin diyor annemle aynı memlekette değiliz
tarafından
Ya nedenmmis  hatan  neymis .  Anneni savunmak mi?
(1,056 puan) tarafından
Evet aslında çok uzun bir sürü bahane ettiği şey var tek derdi yani buralara gelme demesinin sebebi eşim çünkü kendi başkasını diyordu kenfin8n akrabasıydı
0 oy
tarafından
Ne kadar aşırı baskıcı insan gördüysem altında hep defolu özelliklerin varlığı yatıyor. Bu tip insanlar çocuğunu allahın emaneti olarak değil mali gibi görürler. Işın kötüsü hayatınızın akışını değiştirmiş ve değiştirmeye devam ediyor. Hayatta hepimizin sınavı vardır. Sizin ki de bu olmuş canım. Allah yardım etsin, babanızın size vereceği zararlardan korusun 
(1,056 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun annem iyi olsun da birşey istemiyorum
0 oy
(3,836 puan) tarafından
Allah böylelerine akıl fikir versin. bende çok üzülürüm anneme 55 yaşında çalışır daha da çalışacak tam dinleneceği zaman babamın borçlarını kapatmakla uğraşıyor. Allahım yardımcınız olsun inşallah çare yok malesef. arkasında duracak insanı yoksa annen haklı. benim annemde gitse ailesinin yanına gider ama göresi yok hiç annesini. zamanında almadılar beni burdan geri gönderdiler diyor şimdi gidip ona iş yapicam hizmet edicem bide laflarını mi işiteyim diyor. ben varım diye annemi istememis ailesi kızı bırakırsan gel demişler o da bırakmamış garibim o gün bugündür çilesi var hep. hala gözlerim dolar böyle hatırlayınca. Anneler çok kıymetli çok 
(1,056 puan) tarafından
Annem bakarken de çekmiş hala da çekiniyor durumu gerçekten çok canımı sıkıyor
(3,836 puan) tarafından
bizim de öyleymiş. bi dertten diğerine gitmiş kadın resmen. biraz imkanım olsa neler yaparım da. evlenince ister istemez insanın eli kolu bağlanıyor
(1,056 puan) tarafından
0ben8m es8m diyor gels8nler buraya ben ev tutarım diy3 Allah razı olsun annem kabul etmiyor iki tane kız kardeşim var onlarla nasıl yapayım ben diyor
(3,836 puan) tarafından
benim eşim de ilk başta öyle diyordu. sonra şartlar değişti durumlar değişti. inşallah senin eşin hep böyle düşünür.
(1,056 puan) tarafından
Inşallah Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 57 göst.
19 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,303 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 183 göst.
30 Mart 2022 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,303 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 235 göst.
21 Mart 2022 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,303 puan) tarafından soruldu