0 oy
272 göst.
Aile kategorisinde (202 puan) tarafından
Kizlar şimdi bize insallah ev alincak ev arayisindayis ve ev bakıyoruz kaynımlarin binasındada satılık varmış 80metre kare 2+1 ve kaynım kendi kafasıyla gitmis eve bakmış adamla parayı bile anlaşmışlar eşime aradı gel eve bak ben eltimle aynı binada oturmak istemiorum kaynım 2katli evde oturuo ev buyuk bizede kutu gibi evi gosterio kaynım hep böyle yapio ortak eşimle araba aldılar o arabayı sattı bizden habersiz gitti motor aldı sizin boyle bi kayniniz olsa nasil tepki verirsiniz 

11 Cevaplar

0 oy
(2,049 puan) tarafından
Asla ayni binada oturma beğenmedim de boşver ev çok küçük zaten aliyorsaniz birazdaha normal alın ev her zaman alınmaz 
(202 puan) tarafından
Bende oturmak istemiorum normalde küçük ev bakmioz hep 3+1 bakioz 2tane çocugumuz var kaynım gosterms
-Reklam-
0 oy
(3,839 puan) tarafından
eve gider bakarim ayip olmasin diye ama almayi asla dusunmem   ayni binadan
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Post kapatılır başlığı yeniden düzenle ıstersen 
0 oy
(33 puan) tarafından
Asla kabul etmem bizim yerimize begenmesini heleki ortaklarsa herseyin esit olması gerekiyor 
(202 puan) tarafından
Bitek ortak araba aldılar onuda sattılar kaynım gitti motor aldi
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Kabul etmem. 80 metre kare ne o ufacık kız en az 100 olması lazım. Kocana de ki kendi sarayda oturur bizi kutuya sığdırmaya calisir istersen hiç ev almayalım ben anama sen onlara git de daha mutlu oluruz de. Sert dille konuş
(202 puan) tarafından
Bugün sert dille konuştum zaten kendisi kocaman evde otursun bize kutu gibi ev bulsun yok oyle bisi dedim bağırdım cagirdim
0 oy
(5,730 puan) tarafından
Kendi çıkarları için sizi oraya çekmeye çalışıyor o zaman. Bence hiiç deymeyinn
(202 puan) tarafından
Tabiki kendisinin 3tane cocugu var yitecekler bana
0 oy
(6,203 puan) tarafından
80metre kare ne Allah aşkına.Kendiniz ev bulun eşine de şöyle kaynini sizin evin içine karistiemaisn
(202 puan) tarafından
Kız ben hep bakiom kaynım aramış eşimi gel bizim binadakine bak ben parayı konuştum adamla demis
(6,203 puan) tarafından
Beğenmedim de civciv mi besliycek evde 4kisisiniz bide
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Tabikide kabul etmem karışmasınada müsaade etmem zaten eşim kendi bildiğinden şaşmaz aynı binada oturmak hiç mantıklı değil zaten 
0 oy
tarafından
Eşimle konuşurum açık açık abine söyle bizim evimize karışmasın istemiyorum eşim laf anlamaz ise kaynımı arar söylerim 
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Evde oturacak olan sen ve eşinsiniz asla kabul etme. Bulmuş yardim etmeye çalışmış olabilir usulen git bak ama eşine öncesinden düşüncelerini istemedigini belirt ortak kararmis gibi orda biz begenmedik diyin sonucta 1 kere aliyorsunz ev. Insallah eşinde senin begenmedigi  bir evi abisi istedi diye almaz
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Biz karı koca bakarız sen zahmet edip yorulma derim

Eltime de şöyle kocana herkes kendi işine baksın derim 

Gereken cvb tavrı kocan sergilemeli

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 98 göst.
24 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 210 göst.
18 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Rumeysanurr (176 puan) tarafından soruldu