0 oy
970 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Simdi benm komsum var yani yakiniz zaten uzaktan da akrabayiz bi tek onunla giriş çikişliyiz, annesi gelicek bi suru işi gucu vardi ve beni aradi musaitmisiz sarmam var ama saramam cunki isim cok dedi bende bana gotur daha oğle yemeği hazirlamadim, onu haziflayip hemen sarayim dedim oda içliği kendi hazirlayip gonderdi zaten evde tekbasinayim hep telefondayim banada iş olur dedim ev islerini annemsiz yapamiyorum dr onerdi is yapma diye

Neyse ben oglen aksam tum yemekleri hazirladim ve sarmayi bitirdim yaklaşik 3 4saatimi aldi ve eşim geldi, hemen ardindan komşumu aradim hazir diye, oda tamam cocugu gondericem bi poşete koy tabaği tasiyamaz doker diye cocuk geldi aldi, anam kocam bi basladi ben sana is yaptirmiyorum, ev islerini bile annensiz gormuyosun simdi el aleme sarma sariyosun falan ve bu yuzden tartiştik

Bence gereksiz bi tartisma ya haksiz miyim? Alt ust bi sarma. Oda dedi ki sen kendini dusunmuyorsan beni dusun dedi suratim 5kariş ya morelim cok bozuk

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yanlış anlama da biraz haklı 3-4 saat az değil o arada is yapmasn bile esin senin üzerine titriyosa is yapma bunu yapma diye baskasinin ışini yapmana bozulmustur
tarafından
Evet ona bozuldm diyo
tarafından
Sevin kız boş ver ne güzel bi is yaptrmiyo sana takma
-Reklam-
0 oy
(48,906 puan) tarafından
hamile halinle sana sarma sarmani isteyen komsunda da hata var hamileden su istenmez sarmada yapmayiversin yetisemiyosa
tarafından
Esim yorum yapmis hajs :) cani cekmiştir belki ya annesini de 1yilolucak gormuyodu
(48,906 puan) tarafından
oda mi boyle diyor ☺️☺️ valla canim herkes ailesine misfairlerine dört dörtlük ikramda bulunmak ister ama ya onceden sarıp dolaba atacak yada birşeyler eksik olacak. sen insanlik yapmissin belki kendini iyi hissediyodun ama ömerimkomada yazik bakalim o sarma sarmak istedi mi ☺️☺️☺️
tarafından
Hayir istemedi :D ya oturtmadi 10dk bir uzaniyodum
0 oy
(267 puan) tarafından
Ne güzel işte eşin seni düşünüyor daha ne istiyorsun 
0 oy
tarafından
Eşin coook haklı. 3 saat bi pozısyonda durmak ince ınce sarmak ınsan kendıne tek basına saramıyo valla ben kmseden boyle bır hareket yapmasını ısteyemezdım ona da sana da helal olsun:)) 
0 oy
(790 puan) tarafından
Kusura baknada o sarmayı sana ssr dye gonderndede suc var sendede suc var evin isini yapamayon annen geliyo komşunn sarmasni 3 4saat sariyn hic aklin yokmu okdr saat sanane yat uyu dinln kendni yoruyn belink agrityn ben kendime otrp sarmamym kocan hakli valla senn bebegne bsy olsa allah korusn komsn ne yapck bidahada yapma birsy ye ic yat 
tarafından
Resmen kibarca gomdun beni :) ah tamam ya ben kocamin aslinda ne dedigini anlayamamişim :(
(790 puan) tarafından
Kuzum senin icin diyoz 9ay sabret kimsenn isi senn bebegnden onemli degl inan yat bol bol herkes kendne guveniyosa yapsn senn durumn suan musait dgl yapma asla
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Canım benim dolma kolay doldurur geçersin ama sarma uzun uğraş ister insanı daha çok yorar.Üzülme ve kızma ama eşin azıcık haklı 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 268 göst.
18 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Bekarmod_ (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 371 göst.
18 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Bekarmod_ (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 239 göst.
30 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Manas (925 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 241 göst.