0 oy
969 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Simdi benm komsum var yani yakiniz zaten uzaktan da akrabayiz bi tek onunla giriş çikişliyiz, annesi gelicek bi suru işi gucu vardi ve beni aradi musaitmisiz sarmam var ama saramam cunki isim cok dedi bende bana gotur daha oğle yemeği hazirlamadim, onu haziflayip hemen sarayim dedim oda içliği kendi hazirlayip gonderdi zaten evde tekbasinayim hep telefondayim banada iş olur dedim ev islerini annemsiz yapamiyorum dr onerdi is yapma diye

Neyse ben oglen aksam tum yemekleri hazirladim ve sarmayi bitirdim yaklaşik 3 4saatimi aldi ve eşim geldi, hemen ardindan komşumu aradim hazir diye, oda tamam cocugu gondericem bi poşete koy tabaği tasiyamaz doker diye cocuk geldi aldi, anam kocam bi basladi ben sana is yaptirmiyorum, ev islerini bile annensiz gormuyosun simdi el aleme sarma sariyosun falan ve bu yuzden tartiştik

Bence gereksiz bi tartisma ya haksiz miyim? Alt ust bi sarma. Oda dedi ki sen kendini dusunmuyorsan beni dusun dedi suratim 5kariş ya morelim cok bozuk

26 Cevaplar

+1 oy
(71 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Adam haklı. 
tarafından
Elim çarpti ya en iyi cevap sectim hjsjaha ☺️☺️⚘
(71 puan) tarafından
Hagshsh iyi oldu bu svshs
-Reklam-
+2 oy
(8,081 puan) tarafından
Aslında bir nevi eşin haklı çünkü sarma sararken insanın beli falan ağrıyor oda seni düşündüğünden öyle konuşmuş kötü niyetinden değil bence canım 
tarafından
Ben o yandan bakamamisim ya :(
+1 oy
tarafından
Doktor ev işi önermediyse bir bardak dahi kaldırmayın ben o hatayı yaptım ve erken doğum yaptım eşinizde haklı 
tarafından
Kendim de erken dogum yzuunden ikizlerimi kaybettim ondan korkuyo ama ne bileyim ya yorumlari okudukca dusuncesizlik yaptim esime karsi anlamis.oldm
tarafından
İsme dikkat etmemişim yorum yazarken daha önce gene sizin Bi sorunuza yanıt yazmıştım ikizleri kayıp ettiğinizi yazmıştınız Allah sabır versin o zamanda çok üzülmüştüm şimdi okuyuncada gene üzüldüm 3-4 saat az bir saat değil ben o hatayı çok taptım hiç iş yapmamam gerekiyordu rahat durmadım 2 defa sorum yaşadım 3de erken doğum yaptım inanın çok ama çok pişmanım
0 oy
(1,720 puan) tarafından
Hahah qiz erin seni dusunduyu için kavga çıkarmış. Napsin seni düşünür canım yat dinlen iş yapma )))
tarafından
Ayallah heşir cixardiye dedim sensen bu? Hajsj
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kuzum seni düşünmüş oda korkuyo demekki yorulmani istemiyo guzellikle alttan alip soyleseydin 
tarafından
Kiz vallaha o bakimdan bakamadim ben bu ne kibir esimde diyip durdum ya
(7,098 puan) tarafından
Hormonlardan  dolayi gülum olur boyle seyler arada sıkma tatlı canini
0 oy
(261 puan) tarafından
Canm esinde kendince hakli sana kıyamamiş bence küsme
tarafından
Ama bayaa bir tartiştik ya :/
0 oy
(140 puan) tarafından
ne guzel kiz sevin iste esin seni dusunuyr oo bizimkiler hic tamz azcikk kiskandm seni :)
tarafından
Hajsj kiz vallahi boyle yorumlar alacagim aklima gelmezdi ya bende herkes beni savunur sandm ☺️
(140 puan) tarafından
oo kiz millette ne kocalar var tabi esin seni dusunmus sende onu dinle yorma kendjni belin agrir ben hamileykn esim ustume titrerdi simdi hastaym desem sana bisey olmaz der
0 oy
tarafından
Kocan hakkı 
tarafından
Bana gore ben hakliyim gene de guzelce tatli dille uyarabilirdi
tarafından
Erkekler bazen kendilerini ifade etmeyi, kırmadan söylemeyi beceremezler emin ol seni düşündüğü için kızmıştır
Sarma sarmak oturduğun yerden de olsa çok zor
0 oy
(670 puan) tarafından
Hakszsn sarma niye sarıyon 
tarafından
Hajsj kiz herkes gomuyo ya beni kadin 4cocukla yapamaz ki
(670 puan) tarafından
Öyle tabi de sana da yazık adam seni düşünmüş kavgaya dönüşmesin bir dahakine o görmeden yap:-D
0 oy
tarafından
Seni sevmese önemsemese böyle bagirmazdi kuzum o yönden bak. Kıyamıyor sana risklisin demek. Üstüne gitme sende
tarafından
Keske mal kafam daha onceden anlasaydi ama benmde zoruma gitti
0 oy
(6,725 puan) tarafından
Ne yapsın kız adam düşündüğün den öyle demiş ikinizide düşünüyor yazık ☺️❤️
tarafından
Suan kalbim pamuk oldu ☺️☺️☺️
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Eşin haklı.net

Sarma da olsa yoruyor
tarafından
Evet yani belim agrimadi değil gidip uzanip sonra tekrardan basliuodum o yuzden 3 4 saatimi aldi ama napam cok iyi insan kiramazdim :(
0 oy
(3,871 puan) tarafından
eşin hakli canim sarma sarmak da zahmetli is 
tarafından
Zahmetsiz iş olmaz canm evet haklisin ama esimde guzelce guzel dilden diyebilirdi :(
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Hicte gereksiz degil.  Arkadasinin hamile insana is  gondermesi kadar sacma bisey yok.  Ve sende kabuletmissin esin kizmakta sonuna kadar hakli. Ben hicbi tehkikem olmadigi halde esim Bana is yaotirmiuo. Tutupta baskasjna saatlerce sarma saramam. Sarma sarmayi cok sevdigim halde :)
tarafından
Bu yorumu eşim yapti nett ☺️hajsj kiz vallaha sen dediklerini teker teker soyledi ya, ne kadar dusuncesiz dedi senin halini bilmiyo mu falan
(1,326 puan) tarafından
Ayenn oyle yani canim dogru soze ne hacet  :)
0 oy
(2,381 puan) tarafından
Çok pimpirikli oluyorlar böyle konularda canım benim eşimde sehpa alıp koyacaktim akraba nin evinde geldi o kadar insandan sana mi kaldi sen niye yapıyorsun vs vs konuştu elimden aldi kendi yapti çok korkuyorlar senin yorulmani istememis eşinde kendi penceresinden hakli
tarafından
Malesef oyle
0 oy
tarafından
Kolay degil 3 4 saat sarma başında oturmak. Esin seni düşünmüş benim esimde olasa ayni tepkiyi verirdi.  Doktor bana kendi yorma dedi diye beni bakkala göndermezdi esin bu konuda hakli bence
tarafından
Bende eve hapsoldum canm zaten bi yere cikarmiyo gecen de bi 5dk hava alayim boguluyorum evde dedim evde oleceksin disarisi yok dedi dr cok uyardi kafasina bisey soktuysa o dedigi olmali net :/
tarafından
Bende oylwyim en azindan beraber parka gidelim diyorum oda olmaz diyor.  Bunaldim evde artık
0 oy
(13,124 puan) tarafından
Sarma sararken benim belim agriyor 

Sanki biraz haklı kocam seni düşünmüş:)
tarafından
Belim tabiikide ağridi canm zaten 10dk uzanip tekrardan basliyodum ise 3 4 saatimi o yuzden aldi
0 oy
tarafından
Canm özür dilerim ama sanırım eşin hakli. Sarma sarmak da bir iş sonuçta belini karnini çok yoruyor ve komşunun yaptığı da haksızlık gbi bsi 
tarafından
Kadina kiyamadim ya 4cocukla napsin :(
0 oy
tarafından

Benim eşimde aynısını yapar. :D hem haklı hem haksız 

tarafından
Hsjs arada gidip geliyolar
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Eşiniz bişey dememş haklı 3 4 saat sarma sardım diyon ev işi bile o kadar yormaz eminimmm
tarafından
Sadece uzerime cok gittigi icin krldm :(
(2,537 puan) tarafından
O konuda haklı olabilrsnz hamilelik hormonları bende de öyle :)))

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 267 göst.
18 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Bekarmod_ (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 364 göst.
18 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Bekarmod_ (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 237 göst.
30 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Manas (911 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 236 göst.