0 oy
643 göst.
Diğer kategorisinde (36 puan) tarafından

Kızlar 9 aylık kızım var dudaklarımı ıısrym artk ıssrmak için yaa gittikçe dilleniyor bide bazen bacaklarını ısssrıom valla:D8-) içim kaynıyor sizdede öyle oluyor mu

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Öyle bir anlattın ki benim de canım çekti yaaa 
(1,964 puan) tarafından
Dua et bekle canim uzme kendini. Bn seni hic unutmuyorum pek fazla konusmasakta taniyorum seni. 2 kuzenimin çocuğu  yok onlara  dua ederken sanada etmistim bir kac kez. Amin kuzum hayrlisi tabiki ❤
tarafından
Allah razı olsun herşeyin bir zamanı var bende o zamanı bekliyorum benim için böylesi daha hayirliymis aslında ilk defa Allaha şükür ettim şuan elime bakan bir bebeğim olmadığı için 2 aydır o kadar çok kötü hastalıklar geçirdim ki bebeğim olsaydı oda benimle perişan olacaktı Rabbimin bir bildiği var önceden dua ederken tez vakitte olsun derdim şimdi tamamen hayırlı zamanda ve bakabileceğim zamanda bana evlat ver diye dua ediyorum Rabbime
Tekrardan Allah razı olsun dualarınıza beni de kattığınız için ❤
(1,964 puan) tarafından
Allah büyük  kuzum bazen evet hersey olsun istyrz cok istyrz  kaptiriyorz kendimizi o konuya. Herseyden once  hayırlı  zamanda hayrlisini dilemek❤ ne demek kuzum hepimizden  razi olsun. Gecmis olsun bu arada canim benim
tarafından
Saol canım Allah razı olsun ❤
(1,238 puan) tarafından
Üzülme allahın bir bildiği vardır mutlaka benimde olmadı 6 yil sonra tüp bebek yaptım bir imtahandir hep öyle düşün sakin isyan etme herzman dua et hayırlısını iste rabbimden o herkesi duyar görür
-Reklam-
0 oy
tarafından

Oooooo hemde nasıllll 6 aylık olacak ben ısırıyorum mıncıklıyom alıştı artık gülüyo :)

(36 puan) tarafından
Benmde öyle yaaa dudağını ıssrsam diyom bazen
tarafından
Eşim yokken yapıyorum ama eşim evdeyken içim gidiyo eşimin içi eriyo ben öyle yaptıkça ahahahha
0 oy
(119,198 puan) tarafından

Ben biraz fazla issirmişim ensesinde diş izim var yaa nasi gecer :ermm:

(36 puan) tarafından
Aboooo naptın kız :D yazık nasıl aglamıştır kurban olurum yaaa ben baldırını koparıyom :D
Bide enseden dene enseside cok dadli
(36 puan) tarafından
:D Gaza getiriyor
Kiz bi dene bak yaa cok dadli diyom sana
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Uff hemde ne biçim yaa kendimi kaybediyorm bazen vala :) rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah sağlıklı  sihhatli hayırlı  bi evlat
0 oy
tarafından
Hirpalaya hirpalaya seviyorum valla allah affetsin yavrum da alıştı hirpaladikca gülüyor:D
(36 puan) tarafından
Bnm kız da öyle yaaaa. :D hade diyor birde
tarafından
Oyy uyuyor suan valla icim kaynadi :D  yiycen yiycen
0 oy
tarafından
Oooooo hemde deli gibiii
(36 puan) tarafından
Benim favoriiiim bacaklar valla :D
tarafından
Ayak benimkide koklaya koklaya deli oluyom agzimin icine sokup bin kere opuyom:))))
(36 puan) tarafından
Agzını kokluyorm bazen deyaa süt resmen
0 oy
(5,376 puan) tarafından

Evet canm dişimi sıkmaktan çenem ağrıyo severken dişimi sıkıyorum hep yoksa etini koparcam çocuğun yicem ya demekki evlat böyle bşymiş ♥️:)

(36 puan) tarafından
Rabbim herkese tattrsn daha doğrusu hak edene :)) anne olamıyanda var
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Hehehehe ben döve döve seviyorum dayanamıyorum sıkıp sıkıştırıyorum çok seviyorum yaa
0 oy
(3,136 puan) tarafından

Kızım 9 aylık severken kendimden geçiyorum nasıl seveceğimi şaşırıyorum bazen :) Artık büyüyorlar hal ve hareketleri değişiyor yaa daha bi sevesi geliyor insanın :) 

0 oy
(1,158 puan) tarafından

Yaa ne guzel herkes isira isira seviyo benim oglum hic sevdirmiyo kendinii :D Tavrini koyuyor hemen ehh yapiyo agzima yuzume nereye denk gelirse vuruyo itiyo kime cekti bu cocuk anlamadik gitti :D

(36 puan) tarafından
Vaayy :D agır beyfendi
(1,158 puan) tarafından
Aslinda cok sen sakrak bir cocuk ama sevdirmeye gelince asiri tavir aliyo :D
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Akşama kadar çocuk neler çekiyo benden ya sürekli öpüyorum sarılıyorum yiyesim geliyo çenem açıyo yeminle severken öperken rabbim isteyen herkese nasip etsin çok güzel bir duygu
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Ayyyy bende oleyim emzirirkn ecim gider gozunun icine bakr emerken bi memeden cekip saour suour oper yine emmeye devar ederiz :D

0 oy
(48,591 puan) tarafından
normalde çocukları bebekleri hic hirpalayarak sevmezdim kizimi bayagi hirpaliyorum ☺️
0 oy
tarafından
Ayy 9 aylık yıne ısırılır benımkı 3 aylık gulmeye başlıyor gıdıklanıyor falan ınan kı agzım sulandı kac defa kendımı zor tutuyorum eşim kactıe azcık ısırdım dıyor kavga ettım dayanamamıs vala sızınkı gıbı olursa bende kıyamam ama eşmi dusunemıyorım:))
0 oy
tarafından
Evet hırpalayarak seviyorum bende dövüyom mu seviyom mu belli değil :) 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 355 göst.
4 Kasım 2021 Aile kategorisinde Nimet34 (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 575 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Aysedem (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 946 göst.
9 Nisan 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde laraberk (493 puan) tarafından soruldu

378,763 soru

11,337,199 cevap

34,799 kullanıcı

...