0 oy
504 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bence önemli olan kafa yapısının uyuşması karşındaki senden çok büyük veya Küçük olabilir ama birbirlerine ayak uydurduktan sonra o yaş sıkıntı olmamalı

Gece gece niyeyse kafama takıldı

20 Cevaplar

+2 oy
(7,654 puan) tarafından
Eşim benden 3 yaş küçük 

Cok klişe olacak ama akil yaşta değil baştadır erkekler evet geç olgunlaşır ama yasadiklarimizin da etkisi büyüktür 
-Reklam-
+1 oy
(622 puan) tarafından
Bence yaş farkı çok oldumu uyum olmuyor biri kırk biri 20 oldumu olmaz çünkü biri gençliğini yaşamış ama diğeri yeni yaşıyor birinin istediği birşeyi diğeri istemez bilmiyorum yani öyle düşünüyorum
tarafından
Bence saygı oldumu her türlü yürüyor o onun istediklerine oda onun istediklerine musaamma gösterince bir sıkıntı olmaz kuzum ya
(622 puan) tarafından
Doğru diyorsun karşında ki sana saygı gösteriyor sa zaten uyum sağlar sana
+1 oy
(1,517 puan) tarafından
Bna göre erkek büyük olabilir çünkü hem erkek geç olgunlaşiyor hemde kadınlar doğum çocuk vs çok çabuk çöküyor. 

ama.asla.kadinin büyük olması taraftari değilim çevrede de görüyorum. İlerde eş laf çakıyor . Ailesinde laf çakan oluyor . Kendini yağmaladin kimse almayınca filan . Yani 

Bnce erkek büyük olsa sorun değil bayan olmamalı. 
0 oy
(776 puan) tarafından
12 yas var kocamla aramizda bir sorun yaşamıyorum 
(153 puan) tarafından
12 çokmus benimki ile 7 yaş var yine de çok geliyor yani onun 30 yaşında olduğunu bilmem yaşi ilerliyor diye üzülüyorum yoksa bi sorunumuz yok severek evlendik:)
(2,537 puan) tarafından
Sen dediğine göre 18 oldğn için sana çok gelio şu an 20 leri geçince dert etmezsin
(776 puan) tarafından
Benimki 40 a dayandı ve 1 yaşında oglumuz var sadece ya evlendigini falan göremezsem diye üzülüyor esim bende ona nasip kismet diyorum kimin garantisi var ki allah gözlesin ayrica erkekler gec olgunlaşıyor eşimle o 25 yasindayken tanissaydim asla evlenmezdim evrim geçirmiş adam :)
(2,537 puan) tarafından
Allah bir ömür mutlu etsin sizi Sevde06
(776 puan) tarafından
Cümlemizi inşallah rabbim kimsenin huzurunu bozmasın
0 oy
(119,461 puan) tarafından
Yaş sıkınti bence erkek buyuk kadin kücuk oldumu olmuyo bazi evlilerde 10 yaşdan fazla fark oluyo ilk basta sorun olmaz gibi gorunsede sorun oluyo
0 oy
(2,792 puan) tarafından

6 yaş var aramızda ama o kadar kafa dengiyiz ki ikimizde çocukla çocuk oluyoruz yeri geldiğinde kocaman insanlarız yeri geldiğinde küçük çocuk gibiyiz valla çok iyi anlaşıyoruz hiç yaş sorunu olmadı:)

tarafından
Yani bence de iyi anlaştıktan sonra
0 oy
(586 puan) tarafından
Bi devirde yasa değil de dürüstmu sadık mi  ona bakmak lazım 
tarafından
Ağzına sağlık cnm birinci kriter bu olması gerek bence :)
0 oy
(126 puan) tarafından

Bizimde 9 yaş var aramızda bazen ister istemez olmuş yönleri oluyor  tabi :'(

0 oy
tarafından
Aradaki yaş farkını bilmem ama kadın erkekten büyük olursa sıkıntı oluyor. Sonra canımlar cicimler bitince kadına benden büyüksün deniliyor. Ama erkek büyükse pek sıkıntı olmaz bence. Esimde aramızda 8 yaş var çok şükür iyi anlasiyoruz
tarafından
Bende bu şekilde duydum benim kuzenim eşinden 3/4  yaş büyük eşi bazen lafını yapıyomus sen benden büyüksün sen buyur bilmem ne saçma geldi bana eşi olduğu için değil yaş farkıni belirtmesi :/
tarafından
Bak işte ne kadar seven bir erkekte olsa girgirina da olsa lafını soyler
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Yaş tabiki onemli mesela 25 yasindaki bi kadin 50 yasindaki bi adamla mutlu olamaz mesela 
(22,070 puan) tarafından
:DDD hahahahaha kiz tabi para icin oyle kabullenenlerde vardir illaki bak acuna adam 45 50 yasinda evlendigi kizlar 20 yasinda :D hersey para olmus laaa
(22,070 puan) tarafından
:D kiz huzurda parasiz olmuyo hahahaha :DD para olmasin millet birbirlerine girer 2.haftada :DDDD aşk karın doyurmuyo deryaaaaaa:D
(22,070 puan) tarafından
:DDD mantigini yesinler anam    naptin iice yerlestinmi eve
0 oy
tarafından
Eşinle kac yaş var aranda
0 oy
tarafından
Yaş önemli değil kafa önemli eşimle benim aramda 15 yaş var ama kafalar uyuyor 
0 oy
(536 puan) tarafından
Ben 10 yaş farktan sonrasını doğru bulmuyorum açıkçası 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Bizim esimle 14 yas var aramizda gayette mutluyuz esim bnden sen sakrak cocuk gibidir bence kafa yapisi uyduktan sonra yaşın önemi yok 
0 oy
tarafından
Valla kafa yapısı uymalı. Annemle babam arasında 2 yaş var ama annem büyük babam annemden küçük ama gel gör ki tanıdığım bir çok insandan daha güzel evlilikleri var bende o yüzden hep kendi ailemin evliliğine imrenirim. 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Tabi ki yaş önemli 20 yasında biri 40 yasında biriyle evlenirse ne kadar mantıklı. Sonra vay efendim biz anlaşamıyoz, anlaşma Bi zahmet 
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Bizim aramızda 10 yaş var vee hiççç hiççççç önemli değil çok da güzel eşin seni çocuğu gibi merhametle sevebiliyor ve sen ona daha saygı gösteriyorsun
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Yaşa bu kadar takılmayın ben eşimle aynı yaştayım ama ablam eniştemden büyük 4 yaş aralarında öyle bir sevgi var ki bu göze hiç batmıyor ablamın ikinci evliliği olmasına rağmen insan kendiyle barışık olmalı büyük küçük mesele değil önemli olan saygı sevgi bunlar olduktan sonra diğer şeyler önemsiz kalıyor

Peygamber efendimiz bile evlendiğinde 25 Hatice annemiz 40 yaşımda idi yaşın problem olmayacağı en güzel örnek bence 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Evet ayak uydurmak onmeli ask sevgi önemli

Ama gidip babası yaşında anası yaşında insanlarla evlenmek bana itici geliyor

Davul bile dengi dengine demisleer abartmamak lazm

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 284 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Ozlem52 (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 224 göst.
14 Ocak 2021 Diğer kategorisinde 123melek (190 puan) tarafından soruldu