0 oy
775 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar doğum yapalı 20 gün oldu kızım kendi uyuyor çok mutluyum emziriyorum koltuğa veya yatağına koyuyorum gidip geliyorum baktım uyumuş  bide bebekler için amme süresi var çok rahatlatıyor nazara falan da iyi geliyor 

34 Cevaplar

+3 oy
(1,597 puan) tarafından

Bu iyi hâlleri bir az büyüsün o zaman sallamaya baslarsin :D

tarafından
Ya deme yaaa
(1,597 puan) tarafından
Benimki de öyleydi sonra dan uyumadı sallamaya basladm
-Reklam-
+1 oy
(22,070 puan) tarafından
Kiz nazar deger deme guzel uykusunu herkese
tarafından
Nazar değdi zaten geceleri uyuyor dedim demez olaydım kızım geceleri uyanıyor artik
0 oy
tarafından
Hadi yine iyisin o degil de bi 10 gün sonra durmuyo kucak istiyo diye post açma :)
tarafından
Dur giz deme öyle
tarafından
Kuzum valla biz 2 aydır sabaha karşı uyuyoruz
0 oy
(983 puan) tarafından
Bastan oyle oluyolarda sonrasi fena tadini cikar simdi  :)
0 oy
(3,669 puan) tarafından
O sekil devam et emzir bırak kucaga alıstırma  eltim 4 aya kadar o sekıl yaptı ama malesef Bi zaman sonra ayak istiyor
0 oy
(119,318 puan) tarafından
Sen daha dur gaz problemi baslayinca hayatin degisicek ☺️ daha bunun kabizligi ek gidasiii diş problemide var var oglu vaarr
0 oy
(1,165 puan) tarafından

Sen bunu buraya yazdın ya umarım yarından itibaren saatlerce sallıyorum uyumuyo bu çocuk diye yazmasın:) annenin meşhur nazarini yaşamamış belli:D

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Bebeklerin 40 a kadar düzenleri bozuk oluyor 

Insallah nasil alistirirsan öyle devam eder 
0 oy
tarafından
Keşke yazmasaydın canım. Maşallah Allah nazarlardan saklasin 
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Canım ayniydik ben 40 gün çocuğum varmı bilmedim azıcık büyüsün de kendi mi uyuyor bak ama belki uyur her bebek bir değil 
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Bende senin gibiydim diyordum bebek bakmak zor diyorlardı neresi zor baksana uyuyor falan derdim sonra gaz sancıları başlayınca gördüm kolay olduğunu :)) Allaha şükur şuan 8 aylık gazdan kurtuldum çok berbat bir şey insallah senin bebeğin gazsız bir bebe olur :)
(366 puan) tarafından
Katılıyorum bizde aynıydık. Birde kolikti. Hala tam bitti sayılmaz gaz sancıları:D
0 oy
(591 puan) tarafından
Valla canım o durum 40 cıkana kadar 40 cıktıktan sonra sabahlara kadar sallıyorsun hatta bazen sallanmak istemiyor oda oda gezdırıyosun bu durumların tadını cıkar 
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Benim gündüz çok iyi uyuyo emiyo uyuyo gece  sıkıntiuyumuyo sabah  6 ya kadar  gecede uyuyomu 25 gün oldu bende doğum yapali
0 oy
tarafından
Benim kızda öyleydi ben hiç sallamadım hep kendi kendine uyudu ama şu son bri kaç aydır sallıyorum uyutmak için. Ama sallamasamda kendi kendine kafasını yastığına katar yatar uyur
0 oy
tarafından
Iyi günlerin tadini çıkar 
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Annenin nazari deger anlatma canm
0 oy
(942 puan) tarafından
Benim bebeğimde yarın ,2 aylık olacak aynı seninki gibiydi koyar uyurduk ama 40undan sonra başladı kolik olmaya bak saat 4 oluyo dhala ayakktayim ağlıyor
0 oy
(77 puan) tarafından
Hamileyken nasıldı hareketleri düzenli miydi uyuyup uyandığı saatleri anlıyo muydunuz
tarafından
Evet genelde gece 4 gibi uyandırır beni yemke yedirirdi gn içinde de belirli saatlerde oynardi
(77 puan) tarafından
Bnmki üç buçuk dört saatte bir uyanıyor yarim saat bi saat kıpırdanıyor artık saatlerine alıştık acaba diyodum böyle devam eder mi hadi inşallah
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Maşallah Allah bağışlasın 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kizsoyleme kimseye nazar degdircen cocuga masallahhh 

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 195 göst.
14 Kasım 2021 Aile kategorisinde mr (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.