0 oy
377 göst.
Diğer kategorisinde (916 puan) tarafından
Sorum başlıkta kizlar 

18 Cevaplar

0 oy
(61 puan) tarafından
Evet sezaryen fiyatları normalden daha fazla oluyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet genelde öyle oluyor 
0 oy
(582 puan) tarafından
Normal sezeryan fiyatı neyse o oluyor sen istedin diye ekstra ücret vermiyorlar.
(139 puan) tarafından
Veriyorlar nasil mecburi sezeryan ıstek sezeryan dye ikiye ayrılıyo istek üzerine olunca dur iki katı bile oluyor mecburi zorunlu sezeryan bi tik normal sen pahali oluyor
(582 puan) tarafından
Öyle bisi yok ya ne alaka en azından benim gittiğim hastanede yok.
(139 puan) tarafından
Cnm seninkinde yoktur cunku istanbul da yaşıyorum semtimde bulunan bütün hastanelerde fiyat araştırması yaptim mecburi anı durumlarda karar verilen sezeryan 2300 ise istek üzerine normal doğum yapacakken istenen sezeryan fyti 3300 fln yani istanbul gaziosmanpaşa byle ok.
(582 puan) tarafından
Öyle bisi yok istanbuldaym bende medipole gidiyorum aynı fiyat aşağı yorumlara bakarsanız çoğuda öyle.
Öyle saçma bir sistem mi var ya ne mana .
Bence  iyi bir araştırma yap çok hastaneye gittim hepsi aynı fiyatı verdi ekstra ek ücret koymadı.
Sizin orda öyleyse bilemem. Yada hastanelere göre prosedür  degisiyor.
(139 puan) tarafından
Anliyorum.
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Belli bir sezeryan fiyatı var sen istesen de mecbur sezeryan olsada o parayı ödersin benim hastane de 2300 dü
0 oy
tarafından
Evet benim.gittigim.hastanede 600 tl fazlaydi ben öyle odedim
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Hayır değişmiyor. Ben kendi isteğimle oldum değişmedi fiyatı
(3,107 puan) tarafından
İyi vala gülüp duruyor etrafa :D  seninki nasıl :)
tarafından
Beni delirtyo ancak, at yatmio  . Yatmasi gece gunduz fark etmez 5 dk  sora uyanma oluyor.  Birde gozleri  kapali uykuda  aglio deliricem :(
(3,107 puan) tarafından
Uykusunda ağlayınca başını okşa ninni mırıldan sakinleşir benimki de arada yapar öyle. Çok şükür gece uykusu iyi de gündüz fazla uyumaz. Ama üzmüyor beni artık rahatlatti
tarafından
Hemen kosup kucagima aliom ;(
(3,107 puan) tarafından
Bilmiyorm vala ama olursa bı daha başını okşa ninni mırıldan sakinleşir
0 oy
(3,836 puan) tarafından
sağlık sorunu dışında sezeryan olmak önceliğin olmasın bence. benim gittiğim hastanede aynı fiyattı iki yıl önce 3500dü sezeryanda normal doğumda 
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Evet cnm ben zorunlu oldum 2500tü. İsteğe bağlı olan 3000di
0 oy
(1,847 puan) tarafından
Aynıydı sezeryan fiyatları. 1 yıl önce 2700e olmuştum 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Evet zorunlu sezeryan farklı fiyat İsteğe baglı farklı fiyat 
0 oy
(3,860 puan) tarafından
hastaneden hastaneye degisiyor sanirim , benim dogum yaptigim hastanede istege bagli ve zorunlu sezaryen ayni fiyatti 
0 oy
(291 puan) tarafından
İsteğie bağlıbsezaryanın fiyatı neden ayrı olur ki? İsteğe bağlı olunca farklı bir şey mi yapıyorlar? Normal doğuma teşvik için diyeceğim ama özeller için sezaryan daha kolay.
0 oy
(586 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Evet mecburi sezaryanla isteğe bağlı sezaryan bir değil fiyat degsiiyo mesela bnm gittiğim hastanede mecburi szryn 750 idi isteğe bağlı 1500 du 

Şunu da diyeyim her hastane bir olmaya bilir 
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Hayır yükselmiyor        vvvv
0 oy
(497 puan) tarafından
isteğe bağlı sezeryan birinci ikinci ve üçüncü sezeryan hepsinin fiyatını farklı söylediler bana yani degisiyor benim gittiğim hastanede 
0 oy
(326 puan) tarafından
bende olmadi yani 3 jafta somra dogumum insalllah :) neyse o fiyat net yani
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Bence sabittir :/
0 oy
(13,866 puan) tarafından
Benim gittiğim hastanede normal dogumla sezeryanin fiyati ayniydı. Dogum ücretlerini sorunca öyle bir ayrim yapmadilar. Zaten seve seve yapiyorlar sezeryanı bence fark çıkmaz.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 82 göst.
0 oy
3 cevap 134 göst.
10 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Helin alb (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 117 göst.
29 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde mathildaa (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 177 göst.
18 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde eda1404 (169 puan) tarafından soruldu

379,820 soru

11,369,816 cevap

34,853 kullanıcı

...