0 oy
976 göst.
Diğer kategorisinde (96 puan) tarafından

Evlendim eşimle iliskiye ilk girdiğimizde kizlik zarı denen şey varya ben onu hiç yaşamadım kanamam falanda olmadı çok araştırdım bazılarının kizlik zarı doğum da patliyormus acaba doğruluk payı varmı sizde böyle bişey yaşadınız mı?  Sadece ilk ilişkide pembe bir şey geldi ama bir damlaydi birdaha hiç birşey gelmedi 

8 Cevaplar

+1 oy
(137 puan) tarafından

Zaten kanama dene sey leke tarznda birsey sizden pet dolduracak sekilde kan gelmeyecek ki sizin gelen o pembe sey zatn delinmeye isarettir

-Reklam-
+1 oy
(56 puan) tarafından

Bazi kızların zarı  normal ama bazı kızlarında zarı çok esnek oluyor veya hiç yok illa ilişkide kan gelecek diye bişe yok maalesef ki toplumun çoğu öyle sanıyor bilip bilmeden ve bu eskilerde ve hala da vardır kesin ki cinayete sebep oluyo :( 

0 oy
(135 puan) tarafından

canim benimde oyle oldu suan 25 haftaligim nasil olur bilmem hatta benim 2 3 gun sonra pembe bi leke geldi ozman onada kizlik zari olabilir demisti annem. herkeste olmuyomus hatta yuzde 60 sindami ne olmuyo oyle duydum. 

(96 puan) tarafından
Hmm anladim teşekkür ederim canım yorumun için
0 oy
(5 puan) tarafından

Canım senin kızlık zarın yırtılmış zaten bi damla pembe kan kızlık zarında gelen kan bi damla olmasının sebebi de çok rahat bi ilişki geçirmişsiniz ki bi damla gelmiş büyük bi ihtimalle öyle oluyor kendini kastığında zorlandığında fazla geliyor ve fazla yırtınıyor o yüzden çok geliyor kan :) 

0 oy
(127 puan) tarafından

Benimde kan gelmedi. Gelmemesi gayet normal canım bazıları içine akiuomus bazıları tam yırtılma olmadığı için alamama olmuyormuş 

0 oy
tarafından

Benimde öyle 7 senelik evliyim henüz kızlık zarım yırtılması çünkü elastik yapıya sahipmiş bu yüzden evliliğin kabusa döndü eşimin ailesi sen kız değilsin vs dediler doktor muayenesine bile gittik cok kotu günlerdi 

tarafından
esin bunu ailesine mi anlatti
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Benim ki de ilk cok hafif kan geldi peceteyle sildigimde gorundu cok aci da cektim esim de niye gelmedi falan diye sorunca internette bakti bazilarinin esnek olabiliyomus nete baktiktan sonra bir daha denedi o zaman geldi 
0 oy
(11 puan) tarafından

Benimde gelmemiş ti. Eşim sormamıştı bile neden gelmedi diye. Ben kendimi açıklama yapmak zorunda hissetmiştim. Ağlamıştım hatta

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 343 göst.
0 oy
7 cevap 480 göst.
24 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 624 göst.
0 oy
4 cevap 238 göst.

374,647 soru

11,205,570 cevap

34,506 kullanıcı

...