0 oy
300 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Şimdi pilav yapıyorum aklıma geldi keşke güven olsada girebilsek çok kadın olduğu için güzel birikim yapılırdı önceden iş yerimdeki kadnlarla girerdik iyi olurdu en güzeli sonuncu olmak veriyorsun veriyorsun sonra sen topluyorsun olduğunuz gün varmı şimdi yine düştü aklıma arkadaşlarıma söyleyeyim bakalım ne diyecekler

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Buraya veya sosyal medyaya güvenerek güne girmek 50 lira bile olsa çok mantıksız ir hareket kimseye güven yok 
tarafından
Yok canım zaten girilmez kanlı canlı görmedik kimseyi benim gün olarak aklıma geldi sonra burası geldi hayaller hayatlar işte :)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Biz burada deyit günü yapıyoruz buyru sen de katıl:D

Her hafta pazartesi günü tartıyoruz

tarafından
Onu bilemem bir post açman gerekir gün yap:)
(91 puan) tarafından
Ben de katılayım gaza gelirim belki
tarafından
Almak icinmi vermek icinmi?
(91 puan) tarafından
Vermek için. Almayı çok güzel başarıyorum
tarafından
Her pazartesi günü arkadaş diyet postu açıyor tartı resimi atıyorsuz o arkadaşi takıp et benim profilime gir cevaplarıma bak görürsün canım
0 oy
tarafından

Ne veriyordunuz günlerde benim birtek çok borcum var almak isteyen olursa veririm başkada bişeyim yok :D

tarafından
Canın sağolsun canım boş düşüncelere daldım yine ben :)
0 oy
tarafından

Sorma insanların burada anlattıkları dertleri sinsice aklıma tutup pat diye yüzüne vuran karaktersiz insanlarla da ne gün olurdu :angel:

Bunu bunları yapan karakterszler üstüne alınmaz komiği de o :) 

0 oy
tarafından

Ahah birikim için değilde boğaz için yapılır gün belirlensin biri bir şey yapsın yesin verirlerse faydalanır :D

İlgili bir soru bulunamadı

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,947 kullanıcı

...