0 oy
620 göst.
Aile kategorisinde (18 puan) tarafından
Kizlar kaynanam çok iyi ama mesela ondan habersiz bisi yapınca eşime sorup biyere gitsem hemen trip atiyo surat asiyo bakmalıyım sizce bu duruma bugun arkadaşıma gittik gorumcem de geldi hatta geldi işten yine sürat bi karış çıldırıcam ama ben bağırınca da hemen hastalaniyo

10 Cevaplar

+1 oy
(8,081 puan) tarafından
O hastalanınca sende ölü taklidi yap☺
(18 puan) tarafından
Kız allah seni ya cidden çıldırıcam artık sürekli çocuk gibi allahtan eşim arkamda duruyo
(8,081 puan) tarafından
Kız ciddi söylüyorum o hastalanmış gibi yapınca sen daha beterini yap eşin arkandaysa korkma yürü
(18 puan) tarafından
Arkamda valla allaha şükür ya  1 yaşında kizim  var onu da aliyo hemen kucagina duygu sömürüsü yapiyo kaynima kocama
(323 puan) tarafından
Ne güldüm yaaa
-Reklam-
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Bırak hastalansin ne kdr iyide olsa yerini bilsin Sanki kocandir o ne saçmalık ya . Hiç taviz verme asla ondan izin almaya başlama gönlü olsun diye böyle burnunu sokar herşeye karışmaya başlar. Yerini bilsin sen hci yüz verme 
(18 puan) tarafından
Öyle kuzum 2 senedir açtım gözümü ilk 1 senede sıçtılar agizma  da  su an gayet kesiyolar seslerini
tarafından
Bende soracaktım neden ebi ayırmıyorsunuz diye aradığım cevap burdaymış bacım şimdi madem ayrılacaksın boş ver çok takma görmezlikten gel hiçbir şey olmamış GB ini davran maya çalış nasılsa ayrılacaksın güzel ayrıl derim
(18 puan) tarafından
Kuzum ugrasiyorum ama ağlıyorum ve rahatsızlanıyorum kaldıramıyorum bu tavırları görmezden geliyorum ama onların önünde hiç bisi yokmuş gibi tek kalınca eşimle kavga ediyoruz
(1,517 puan) tarafından
Boşuna ağlıyorsun onlar ağlasın .sen niye takma wllha bn çıldırtir takmam kendime bakarım. Boş boş huzurunu bozma . Çatlasın hiç değmez .wllha
tarafından
Bol bol salavat çek bugünlerde geçecek elbet boşuna eşinle aranı bozma olan size olur
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Bagirabiliyosan iyi :D
(18 puan) tarafından
Asla çekinmem kendimi ezdirmem o ilk geldiğim zamandı şimdi üstünden 3 sene geçti asla ezdirmem kendimi eski ***** yok karsilarinda :))
(1,331 puan) tarafından
Hmm öyleyse dogru bnd aynı 3 sene oldu ilk zamanlar bişey diyemiyodum ama  şuan görümcelerim falan kimse yok bı kayinpederim kayınvalidem ben eşim oyuzden biz bı aile olduk bişey oldumu konuşarak haledebiliyruz
(18 puan) tarafından
Keşke bizde normal konuşsak da halletsek :d
(1,331 puan) tarafından
Maşallahı var kayinvalideminn çok iyi biri ama Allah dağına göre kar veriyri tabi
(18 puan) tarafından
Öyledir allah bozmaisn
0 oy
(82 puan) tarafından
Işte beraber oturmanın ne yazıkki sorunları 
(18 puan) tarafından
Gercekten öyle tam bir sorun hep onun dediği olsun  hep
(82 puan) tarafından
Ne kadar dır berabersin eve çıkma durumun fln yokmu
(18 puan) tarafından
3 senedir :( cikicam inşaat evim var böyle devam ederse evi yapmam kiraya cikarim umrumda olmaz
0 oy
(7,402 puan) tarafından

Allah yardimcin olsun canim. beraber yasamak cok zor. bende evlenirken kayinbabam yok esimle annesi beraberdi. dedim birlik yasariz sorun degil:ermm: askin gozu kor iste. Allah tan canim gorumcelerim esime aman kardesim evin ayri olsun demis simdi ayni binadayiz ama evim ayri. esim bile sukrediyor iyiki evimiz ayri diye:D

(18 puan) tarafından
Valla benim de inşaatta evim var altı üstlü oturcaz ama esim de ilk evlendigimizde isteniyordu şimdi deli gibi inşaat bitsin diye ugraisyo :D
(7,402 puan) tarafından
hahahah cok iyi anliyorum:DD. hayirla en kisa zamanda bitsin insaAllah insaat canim. valla altli ustlude olsa kapin ayrimi senden rahati yok valla.
(18 puan) tarafından
Aynen öyle valla doğru akşam kapımı çekerim ailemle oh miss
0 oy
tarafından
Kusura bakma ama ben burda kaynananı haklı buluyorum. Aynı evde oturuyorsan ona da söylemen lazım değil mi nereye gittiğini? Annenle aynı evde yaşasan ona söylemez misin? Aynı şey bence. 
tarafından
Fazla gezen biri değilse o zaman senin gezmeni çekemiyor olabilir. İlk baş iyi niyetle yorum yaptım ama şimdi sinirlendim söylediğin halde surat yapıyorsa
(323 puan) tarafından
Ne alaka ya o zaman koca mi vardi anne baba altında onların izni koca altında koca izni
tarafından
Ben izin alıp almamasından bahsetmedim iyi okursan aynı çatı altında yaşıyorsan saygı gereği söyleyiver dedim ama söylese bile de surat asıyormuş demek ki kadın çekemiyor gelinin gezmesini. Biraz iyi niyetli bir yorum yapmıştım ama yinede surat yapıyormuş.
İzin başka haber etmek başka.
(323 puan) tarafından
Haber etmeden gidilemz tabiki de evdkinj eşek yerine koymuş olunur çok ayıp doğru orası ama izin almak bana saçma geliyor koca izin verirse evdekilere haber verilir ama bizde de öyle değil kaynana ve Pederden izin alınır genelde
tarafından
Hmm yok bende izin anlamında kassetmedim. Tabiikide eşinin izin verdiği yere kaynana bişey diyemez.
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Ben ayriyim hanimefendi den izin alacakmisim 1 sene boyunca heryere onunla gidecekmisim
(323 puan) tarafından
İzin kağıdı yollasın isterde bide
0 oy
tarafından
Benim kaynana da öyle bizde altlı ustluyuz bi yere gitsem nereye gidiyosun ay şu bu diyorum eşimin haberi var o zaman bozuluyo başka bahane bulutu yok çocuğu bırak ben bakarım sen git illa her yere gelmek istiyolar çağırınca da gelmiyolar 
0 oy
(48,490 puan) tarafından
☺️☺️☺️babannem bütün gun türk filmi izler keyif yaparmis babamin geldigi saat yatar hasta olurmus o hesap seninkide gizemin dedigi gibi ölü taklidi yap☺️
0 oy
(670 puan) tarafından

O hastalanıyorsa sen bayıl geçen gün biri bayılma tarifi vermişti burda :D

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 679 göst.
7 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 707 göst.
17 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 533 göst.