0 oy
362 göst.
Diğer kategorisinde (1,134 puan) tarafından
Kizlar beni kimse yanlış anlamasın ama lütfen çocuklarla bebeklerle ilgili paylaşım yapmayın anne baba tarafından zülüm edilen eziyet edilen öldürülen tecavüze uğrayan  bu gibi paylaşımlar yapmayın çok kötü etkileniyorum çünki. diyeceksiniz ki ee bakma sende o zaman  postu görünce  diyeceksiniz ama çocuklarla ilgili oldu mu elimde olmuyo inanın anne olduktan sonra  bebeklere çocuklara karşı aşırı bi sevgi şefkat mermahet ve vicdan duygum var öyle  videolar yazılar okuyunca aklimdan atamıyorum ve çok üzülüyorum  benim gibi hamile olup üzülen bir çok kadın vardır eminim onun için  lütfen  bu tür  paylaşimlar yapmayin artik üzücü  vahşet  kötü  şeyler  görmek istemiyorum heleki minicik bedenlerle alakalı  allahim anne baba olmayi hak edene evlat nasip etsin aminnn

8 Cevaplar

+1 oy
(3,669 puan) tarafından
Gözümüzü kapatsak kulagımız duyar malesef burda görmesen Baska yerde göreceksin
(1,134 puan) tarafından
Canim inan kaç aydır  habere bile bakmiyorum biktim artik korona deprem kadin cinayetleri  bebek tecavüzleri  vs daha bi çok şey  onun için  haber izlemiyorum sosyal medya kullanan biriside değilim  buraya  da bilgi amaclı  bakıyorum bazen dek gelince elimde olmadan bakıyorum ve çok üzülüyorum  zaten daha önce böyle bi post hiç açmadım
(3,669 puan) tarafından
Aynen bende hamile degilim haber izlemiyorum sende haklısın, canım ama kımse kımseyı düsünmüyor
(1,134 puan) tarafından
Orası öyle  canım  bizde ister istemez görüyoruz etkileniyoruz işte
-Reklam-
0 oy
(4 puan) tarafından
Burda herşeyi paylaşiyolar malesef keşke sadece önemli sorular sorulsa 
(1,134 puan) tarafından
Çok doğru biraz kafa dağıtmak icin bilgi almak için giriyoruz piskolojimiz bozulup öyle çıkıyoruz sonra uyuyabilirsen uyu
0 oy
(48,690 puan) tarafından
doğru diyosun canim kafa dagitmaya giriyoruz bi bakiyosun alt alta hep o konuyla ilgili postlar siralanmis biribi okumasan öbürüne girmis bulunuyosun
tarafından
Ya o çocuklarını atan kadın inanılmaz rahattı bu beni şaşırttı bisey olmamış gibi davrandı tuhafıma gitti.
(1,134 puan) tarafından
Bende o videoyu izleyince dehşete düştüm  allahım cennetin meleği oldular  birisi kucağında birisi o kadının elini tutmuş ölüme gidiyo yavrucaklar habersiz masum bi çare  bide çarşaflı  sorsan din iman allah der cehennem ateşinde yanıp  g.e.b.e.r.e.s.i.c.e  allah tez zamanda onu cehenneme alsın
(1,134 puan) tarafından
Aynen canım piskolojim alt üst olarak çıkıyorum çocuklara dayanamıyorum ya
0 oy
tarafından

Ben düşünüyorum insanlar neden böyle şeyler yapıyor diye çünkü artık ciddi anlamda artıyor çocuğuna,hayvanlara,kadınlara eziyet edenler.

Şu sonuca vardım doğru mudur bilmiyorum ama cağımız öyle enaniyet cağı ki insanlar kendilerinden başka kımseyi sevemez olmuş.

Durum böyle olunca merhamet duygusu azalıyor. Sadece kendini seviyor..nefsini seviyor. Nefis de kötü şeyler emrediyor. O da onu yapıyor yani bu şekilde bir sonuca vardım.

(1,134 puan) tarafından
Aynen canım doğru diyosun insanlar insan olmaktan çıkmış artık hayvandan bile alt derece bence rabbim herşeyden üstün tutmuş  ama kıymet bilmiyo insanoğlu  vahşi çiğ süt emmiş
0 oy
(7,654 puan) tarafından

Çok haklısın hamileyim zaten cok duygusaldim cok kötü oluyorum

Ama biz toplumsal olaylara kör ve sağır olursak sessiz kalırsak bu olaylar artar 

Bir zulme engel olamıyorsanız,

Onu herkese duyurun!" Hz.Ali

(7,654 puan) tarafından
Hamileyim farkindayim.paylasilsin demiyorum
Ama burada zaten amaci dışi paylasim cok
(1,134 puan) tarafından
Orası öyle  ama ben onlara takılmıyorum pek  çocuklarla olan kötü şeyler  çok maf ediyo bir anne olarak senin ilk bebiş mi canim
(7,654 puan) tarafından
Ilk gebeliğim evet 19+1
(1,134 puan) tarafından
Allah sağ sağlim kucağına alırsın ağrısız sancısız nasıl telaşlı heycanlisindir şimdi
(7,654 puan) tarafından
Amin inşallah bir an önce zaman gecsin ve doğsun istiyorum saglikla gelsin
0 oy
(1,517 puan) tarafından

Dün ki.o posti Azerbaycan olan bnde hala unutamıyorum içim parçalaniyor o kdr ağladım :'(  kalbim sızlıyor bnmde aşırı psikolojim bozuluyor küçük çocuk bebekler konusunda haber filan görünce unutamıyorum . :( Burda görmesek yine.mutlaka çıkıyor işte sürekli . Başka yerlerde haberlerde. Vs

(1,134 puan) tarafından
Canim inanır mısın koronadan beri haber izlemiyorum karşıma gelirse hemen kapatıyorum eşim açınca kanali değiştiriyorum  yani dünya öyle bi yer olmaya başladı ki turkiye ninde artık yabancı  ülkelerden farkı kalmadı zulüm ahlaksızlık vicdansizlik konusunda
(1,517 puan) tarafından
Kesinlikle öyle bide müslüman ülke diye geçiniyoruz. Kâfirlerden farkımız yokki özentilik aynı şeyleri yapma. İğrençliklerini bile Türkiyedr normalleştiriyolar
0 oy
(654 puan) tarafından
Çok çok haklısın mesela bugün kü olayı ben burda gördüm içim gitti yaa yani izlerken ağladım oğlum var 1 tane bende anne olduktan sonra çok ama çok hassaslastim içim parcalaniyo böyle haberlere.hep kendi evladım geliyo aklıma Allahım sen böylelerine evlat verme hak edene ver isteyen evlat istemekle yanan tutusanlara nasip et bu vicdansizlara da öyle bi ölüm ver ki inlesinler işkence ceksinler geberirken ki o minik yavrularimiz son nefeslerini.verirken anlasınlar nasıl verdiklerini ama bunlarda ne gezer vicdan akıl yoksunu hayvanlar bile yavrularını koruyo kolluyo siz onların sictiklari boklara kurban olun lan herkes doğrur ama kimisi atar öldürür kimisi gözünün içine bakarak büyütür Allahım sen yavrularımızı koru canilerden merhametsizlerden onlarida sana havale ediyom ne diyim ki başka aklıma geldikçe çok kötü oluyom......
(1,134 puan) tarafından
İşte bende demin gördüm o videoyu dehşete kapıldım dilimi ısırdım  kendi yavrum aklıma geldi insan çöpünü bile atarken düşünüp öyle atiyo sanki  elindeki bi cansız cisim taş  atiyo nasil vicdan nasıl insan nasıl nasıl eli kırılsın  inşallah  hapisanede işini görürler
(654 puan) tarafından
Inşallah canım inşallah çok haklısın gebersin inşallah onuda.keske biri arsada suya o çocuklar nasıl çırpınmış suda oda aynısını yaşasa of Allahım of senin adaletin var diğer tarafta ne diyim :( :(
(1,134 puan) tarafından
Dünyanın sonuda böyle böyle geliyo artık canım bu hastalık virüs denen illet depremler azıtmış sapitmiş ahlaksız insanlar daha çok çok şey  hepsi bunun yüzünden  rabbim insanların gitgide vicdansız merhametsiz olduğunu görüyo ve ceza veriyo
(654 puan) tarafından
Ne diyim ki canım doğru dünyanın sonu geliyo yavaş yavaş kıyamet alamet-i demekki bu olan olaylar Allahım uzak etsin bu tarz şeyleri kimseye yaşatmasin annelik çok bambaşka bisey kalbi olan hisseder bu duyguyu çok kutsal bi meslek❤dediğim gibi Allahım hak eden vicdanı merhameti olan herkese evlat versin inşallah böyleleri.de gebersin
(1,134 puan) tarafından
Aminnn inşallah canim
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Evet keşke o sorular için ni görmeme butonu olsa da görmesek. Mesela ben de en çok bebeğim öldü postlarından etkileniyorum
(1,134 puan) tarafından
Çok kötü canım ya çok  ne desem boş  hayat bana anne olduktan sonra insan olduğumu  birisini kendi canından bile çok  sevmeyi öğretti  ana olmak çok başkaymış  rabbim o kadını cehennem azabinda cayır cayır yakar inşallah

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 2,359 göst.
0 oy
9 cevap 756 göst.
25 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 71 göst.
21 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 166 göst.
26 Mart 2022 Diğer kategorisinde mathildaa (770 puan) tarafından soruldu