0 oy
1,301 göst.
Aile kategorisinde (759 puan) tarafından
Kızlar gelinimiz annemle arası bozuk bir evde yasıyorlar .Bebek kaka yapnış bezoni deyiştirerken Anneme ."Ninesi al bu senin hediyen demiş" bezini Bunu dedikden sonra Annem agzına geleni söylemiş Annesine hakaretler etmis dedi ki senin annen yesin bunu Ama kız şaka maksatli yaptıgını söylemiş Evde şimdi fırtınalar kopuyor bendevkarışmak istemiyorum ama kimin tarafını tutayım sizce Kızın yaptıgı ayıp ama annem de çok abartmış sanki Sizce???

48 Cevaplar

0 oy
(6,202 puan) tarafından
Annenin direk annesine hakaret etmesi yanlış bir şey.Duzgunce neden öyle bir şey söylediğini sorabilirdi
(759 puan) tarafından
Kız üzürde diledi Ne maksatla yapdıgını dedi amma annem saydırmaya devam ediyir
-Reklam-
0 oy
(590 puan) tarafından
Kavga etmisler diyosunbustune gelin boyle bir saka yapmasi cok terbiyesizce annende tutamamis demek ki tuzu biberi olmus o boklu bez ama yani ben anne olsam gelin bana boyle saka yapsa bende ayni sekilde davranirim git anana ver derim o daha cok sever annende sakayi gercegi ayirt edebilir bence gerceklik payi vardir her sakanin altinda bir gerceklik payi vardir
(759 puan) tarafından
Dimi ama  altında bir şey var
0 oy
tarafından

Senlik bir durum yok tabikide bu taraf tutacak bir olay degil. Kizin yaptigi bastan yanlis ama annenimde annesine laf soylemeye asla hakki yok. Aralarini sen gelininiz özür dilesin sende yaptigini  bir hata yanlis oldugunu anlat.. annende malesef ki boyle seyleri biraz gormemezlikten gelmeli ki huzur olsun arada baban ve abide var:angel:

(759 puan) tarafından
evet canım kız üzr diledi  ama annem saydırdı ortalık şimdi sessiz
0 oy
(671 puan) tarafından
Neolursa olsun saygısını bozmaması lazımdı o ne biçim laf al ye sana layık der gibi olur mu öyle bende kaynanamla aynı evdeyim kızar bağırır azarlar ama ses etmem saygimi bozmam o yüzden çok sever beni annem gibi görürüm dovse de sesimi çıkarmam yani o da bana iyi niyetli davranıyor böyle şeyler karşılıklı olur gelin iyi olursa kaynana iyi olur sizde gelin çok hatali
(759 puan) tarafından
ssg ol canım Kaynana sorunu bendede var işleri kim yapar nasıl olur sizde .Temizlik bilasık falan??
(671 puan) tarafından
Tabikide ben yaparım kayinvalideme el degdirtmem bile herşeyi ben yaparım o da çocuklarımın yanında durur sadece yemeği kendisi yapar çünkü ben tuzunu falan ayarlayamam bari yemeği ben yapayım der ama yardım ederim o yaparken de
(759 puan) tarafından
Ayy ne güzel hep böyle olun İnsallah bize de olsa bu durum keske hiç bir sey beyenmez kendisi:(
(671 puan) tarafından
Benim ki de beğenmez canım :)
0 oy
(16,506 puan) tarafından

Samimiyetten ötürü bile öyle bişi söylemesi yanlış 

Annen kendıne hakim olamamış normal aöa annesine sövmeseydı iyidi :)

(759 puan) tarafından
Evet canım saygılı sekilde anlatsaydı olay büyümezdi
0 oy
tarafından
Gelinin yaptigi yanlis bence kaynana sonucta sakada olsa alinir ozur dilesin barissinlr 
(759 puan) tarafından
Üzr diledi canım Amma annem saydırdı yine
0 oy
(4,136 puan) tarafından
Rabbim yardimciniz olsun.. hepsi sakinleşmesi lazim.. 
(759 puan) tarafından
Sag ol canım Amin
0 oy
(58 puan) tarafından
Yani bence gelinin öyle demesi çok yanlış annende haklı olduğunu düşünüyorm evet görümce olsa söyler sin insan eltisene bile söylemekten çekinir oldu ki kaynanaya gelin annesine söyleye bilir mi söyleyemez bence gelin bir yanlışlık yapmış yani saygısızlık yapmış sende annene anlat de daha cahil orta yolunu bul
(759 puan) tarafından
ortalık sakin canım özür diledi kız ama annem saydırdı yinee

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 589 göst.
10 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,099 soru

11,466,673 cevap

35,069 kullanıcı

...