0 oy
711 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından
Kizlar dua edin bu ekşın dolu evden kurtulup sakin bir yerde yasayalim iki katli evin alt kati ve bahceliymis internet olmiycagi icin malesef buraya pek giremiycrm ama huzur olucak sessizlik sakinlik olucak dua edin esim ile ev sahibi anlassin

11 Cevaplar

+8 oy
(3,901 puan) tarafından
Yanlis hatrlmiyosam kalabalik yasamaktan mutlu degil miydin canm sen..10 kisi kaliyoruz sohbet muhabbet diyodun..bebegin küçük yeni bebege bakman zor olur diyenlere 10 kisiyiz bakarlar diyodun hatta baya bi tepki göstermiştin..simdi biraz tuhaf geldi kurtulmak istermis gibi konuşman..tabi ki ayrı oturmak daha iyi ama biraz celiski oldu sanki..yine de hakkinda hayirlisi olsun..
(2,765 puan) tarafından
Evet kalabalik iyi ama sur3kli kavga oluyor ben kendimde bakarim bebegime dunki postumu okumadin sanirim kaynana cikin evden dedi ne yapalim daha kalmaya devammi edeyim istenmedigim yerde bunun neresi celiskili
(3,901 puan) tarafından
Valla cnm dha eski postlarnda kaynin evden kacmaya calistgnda esinin ve kayinpederinin onu dövdügünü solemistin..bn de cocuk belki o ortamdan uzaklasmak istiyodur demistim..yok ortamimiz cok iyi 10 kisiyiz sohbet muhabbet gülüşme var demistin..oyüzden celiski demem gayet normal yani..bebegine tabi ki kendin de bakarsin ama sen surekli kalabalik oldugnzdan ve birilerinin bakacagindan bahsediyodun..yani celiski kelimesi tam uyuyo..nese cnm hayirli olsun..
(2,765 puan) tarafından
Kqynanam gil diyorum evden cikin dedi gorumcenin olayjndan sonra ne yapabilirim tamm o zamnlar aramizda ayri ev soz konusu yokdu 6 yil kaldim yanlarinda nerden bilebilirdim o zamnlardan saunki halimi
(3,901 puan) tarafından
Sohbet muhabbet gülüş cümbüş dedigin ev icin surekli kavga olyodu yazmana bn celiski dedim zatn. Ama sen israrla soledigimi saptirip kaynanam ckn dedi diyosun..cikin dediyse zatn gidersin o ayri zatn..ne demk istedigimi anlayan anlamistr cnm nese kolay gelsin sana da
(2,765 puan) tarafından
Evet anliyorim bizim evin icim cumbus neseli ama akrabalardan yana surekli kavga oluyor onu diyorum o zmanlar kaynanayla tamm sorunumuz vardi ama evden cikindemedigi icin bende pek buyuk sorun etmiyordum yani anlatabilmmi bilmiyorum ama bi bebegim daha oldugunda gonul rahatligiyla yasardik ama 3 gun once gorumceden dolayi kavga cikdi polis falan isin icine girdi bu gorumcenin olayinida bulan benim yani kötu ben oldum onu diyorum cikin dedi bize cikarim bende
-Reklam-
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Hakkınızda hayırlısı olsun canım
(2,765 puan) tarafından
Aminnn
0 oy
tarafından
Hadi hayirlsii inşallah allah gönlüne göre versin canım 
(2,765 puan) tarafından
Amin sagolun
0 oy
(119,247 puan) tarafından
Hadi hayirlisi
(2,765 puan) tarafından
Aminnn
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Inwallah canim anlawir.ayi sakin ev gibisi yok canim.zamanla her sey olur yeteri esin cocugunla mutlu sakin huzur dolu bir evde ol
(2,765 puan) tarafından
Evet orasi oylede benim korkum parayı yetirebilcezmi kira elektirik su dogalgaz mutfak masrafi kizima mama
(1,438 puan) tarafından
Orasida zor tabi .Ama Allah yardim ediyor iwde.bizdede ewim caliwiyor.8 aydir mama aliyoruz mamalarda cok pahali.Ama Allaha bin sukur yardim ediyor
(2,765 puan) tarafından
Himm eger bizde yesil kart olsaydi bizde yardim alirdik ama sigortasiz daha zor ya  ALLAH yardimciniz olsun
(1,438 puan) tarafından
Bende yardim almiyorum ki canim.ewim kendisi aliyor her seyi.benim dogum falan hepsinin parasin fazlasiyla odedik.dogumama kadar her sey ulturason 2testler falan hepsi parayla benim kaldigim yerde
(1,438 puan) tarafından
Amin inwallah Allah yardim eder sikma canini.birde simdi burda okudum tebrik ediyorum doktora gitmiwsin cok mutlu oldum inwallah kalp atiwinda duyarsin
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Hakkinda hayirlisin olsun canim
(2,765 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
tarafından
Hayırlısı olsun canım sen çok heyecanlisindir şimdi:)
(2,765 puan) tarafından
Ya biraz da korkuyorum cunki kaynanalar evden kovdular gibi bisey oldu dunki postumu gorduysen biraz endiseliyim gecim sikintimiz olurmu falan kira odemiyorduk cunki simdi kirada var
tarafından
Korkma Allah yardım eder.huzurunuz olsun kuru ekmekle bile doyar insan canim
(833 puan) tarafından
Valla parayı sıkacaksın yanii
tarafından
Kiz kemeri sıkacaksın olacaktı o :D
(833 puan) tarafından
dogruu diyon canim.
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Hayırlısı olsun ins sen burdan çıkmıştın iyi oldu geri döndün 
(2,765 puan) tarafından
Evet bazi lincleyen ekipe karsi geri dondum bende onleri lincliycem
(1,287 puan) tarafından
Yuru be kim tutar seni sana dedim takma diye
(2,765 puan) tarafından
Evet cogu kisi takma demis bazi kisilerde ordada da linc etmeye kalkmis
0 oy
(653 puan) tarafından
Sen en son gitmemismydn buralardan ;)) hayrliisi olsun hakkınızda bebeğini ogrendinmi kan veya Dr a gittnmi
(2,765 puan) tarafından
Evet bugun gittim geldim daha kalb atisi duymadik hayirlisi bakalim 5 haftalikmis suanda iki hafta sona gidicem bidaha
(653 puan) tarafından
Hayırlısı bakalm Allah sana bağışlasn sağlıkla gelsin
0 oy
tarafından

Gözün aydın canım her şey hallolur merak etme maddi yönden de ayrı çıkmak o kadar güzel ki sessiz sakin eşinle daha yakın olursun orda 10 iş yapıyorsan burda 3 kişinin işini yapacaksın sevindim adına bebek ne kadarlık :)

(2,765 puan) tarafından
6 aylik canim onun bana bi zarari olmuyirda benim korkum simdi soba olacak kira olucak elktirik falan ev dogalgazli degilmis
tarafından
Hmm hayırlısı olsun kuzum nerdeydi senin ora karnındakini soruyorum canım :)
(2,765 puan) tarafından
Karnimda be 5  haftalikmis canim kalp sesini duymadik iki hafta sonra tekrar gidicem
tarafından
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah canım
(2,765 puan) tarafından
Amin canimm
0 oy
(323 puan) tarafından
İyi hade kendi yuvanın hanımı olmaya hazırlan inşallah
(2,765 puan) tarafından
Evet biri 6 aylik biri karnimda
(323 puan) tarafından
Maşallah yeni bebek yeni evde olur inşallah :) 6 yıllık evli diyince büyük sandım kızınızı
(2,765 puan) tarafından
Yasim kucukdu canim suan 20 yasina giricem az kaldi 14 de evlendim
(323 puan) tarafından
Maslalah o zaman eşiniz yaşı da küçük mü
(2,765 puan) tarafından
Oda suanda 23 yasinda

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 559 göst.
0 oy
7 cevap 239 göst.
10 Ekim 2021 Aile kategorisinde Aybikesaglam (265 puan) tarafından soruldu