0 oy
836 göst.
Aile kategorisinde (20 puan) tarafından
Eşimle aynı mahallede oturuyorduk zaten ama hiç muhabbetimiz olmamıştı beni kuzenimin düğününde görmüş beğenmiş istemeye geldiler ben yok dedim bir hafta geçti yüzük çikolata çiçek kalabalık gelmişler bende yatıyordum hiç daha tanışmadan konuşmadan ben direk ever dedim biranda kendimden beklemezdim öyle:)) sonra söz takıldı herkes tanımadan olurmu yarın yüzüğü atarlar acele olmuş dedi çok şükür bir buçuk yıllık evliyiz 19 günlük kızım var ve cok mutluyuz iyikide ever demişim:)

20 Cevaplar

0 oy
(6,203 puan) tarafından
2sene önce Azar'da tanıştık sonra 2sene konuşmadık.Ben hemşireliği kazandım oda benden sonra jandarma olmuş.Ayni sehirdeydik hala aynı sehirdeyiz,o calisiyo ben okuyorum
(20 puan) tarafından
Ya kader işte nerden nereye
-Reklam-
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Aynı iş yerinde çalışıyorduk ben kasiyer bölümünden o manav bölümünde çalışıyodu 
(20 puan) tarafından
Ne güzel canim
0 oy
(27 puan) tarafından
Facebook desem :D
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Aynı sınıftayfik :D ara tatilde rüyasına girdim bir DHA aklından çıkmadım. Böyle sonra yıllarca koştu peşimde bnde sevdim 8 yıllık bir hikâye sonrası evlendik 2 yıldır evliyim
(20 puan) tarafından
Sekiz yıl vay be dile kolay okuduğunuz için mi uzun sürdü
(1,517 puan) tarafından
:D DHA küçuktur lise birde sevdi öyle öyle yıllarca peşimde koştu erkeklere güvenmiyordum nefret ediyordum :D oda sabretti aldı
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Sürücü kursunda tanıştık ehliyet almaya gitmiştik ikimizde 
(20 puan) tarafından
Aa ne güzel canim kader demekki sizi orda karşılaştırdı
0 oy
(778 puan) tarafından
Görücü usulü ilk kayinvalidemle teyzesi geldi iki kere felan onlar beğeni ve diğer akşama eşim gül tabi çiçek çikolata normal de ilk bı konuşmamız beğenip ondan sonra gelmesi lazım onların ama nedense onlarda getirmiş bizde konuştuk eşimle tamam dedik iki gün sonra hemen söz 6 ay sonra evlilik evlendigim hafta hamile kal her işimiz hızlı oldu bizim :D şimdi evli mutlu iki çocuklu olduk şükür:D
(20 puan) tarafından
Benim hikayeme benziyormuş canım evet herşey hızlı olmuş allah mutlu mesut etsin
(778 puan) tarafından
Amin in kuZum cumlwmizi
0 oy
tarafından

Ablamla elti oldum :Deniştemin kardeşiyle evlendim 1 yıl konuştuk söz nikah kına düğün derken ŞUAN DÜNYALAR TATLISI BEBEĞİMİZ VAR :)

(20 puan) tarafından
Ay ne güzel eltini simdi çok seviyosundur:)) Masallah eşinle cocugunla yuvanda mutlu olursun inşallah canim
tarafından
Eltimi çoook seviyorum :D
Amin canım inşallah cümlemize :)
0 oy
(15,992 puan) tarafından
Bizde aynı koydeniz kimlerden olduğumuzu adımızı falan ama hiç konusmuslugumuz yoktu bir gün kendime yeni face hesabı açtım ortak arkadaş diye karşıma eşim çıktı istek attım 1 saate kabul etti. Sonra hemen mesaj attı. Öyle öyle konuştuk evlendik iste 
(20 puan) tarafından
Iyikide açmışın canim:) Ne güzel
(860 puan) tarafından
Hahaha canım aynı bende eşimle bu şekilde tanıştım Facebook ve actım kendime bile istek attım geri döndü mesajı ben atmışım sözde begenir için sonra tanıstık eşim benle konuscam diye ögle arası yemek yemeden geri cıktı işe
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Annemin arkadaşı sayesinde tanıştık arkadaş olduk 3 gün sonra bir ses kaydı attı bana ailesine ben aşık oldum İstanbul'a acil gelin istemeye gidicez diyo bunu dinledikten sonra ben çok kızdım sinirlendim 3 günde aşık olunur mu dedim ben sana aşık oldum dedi sonra her gün iş yerime geliyordu saatlerce konuşuyorduk o anlatıyordu ben anlatıyordum 3 ay sonra evlendik 
(20 puan) tarafından
Ne güzel peşini bırakmamış canim baya hızlı olmuş ama
(4,698 puan) tarafından
Hemde nasıl annemi kardeşlerimi o ikna etti iyiki evlenmiş iyiki bana iyide oluruz kötüde ama asla pişman olmazsın demişti hayatı bana göre şekillendi o bana uyum sağladı ablasının kıskançlığını görünce bütün irtibatı kesti ailesiyle benim için aile sen ve oğlum der Corona teşhisi koydular doğumdan sonra adam beni yalnız bırakmadı korona Hastanesi'nde beraber yattık oglumuzu akrabasına göndermiş benim için sen önemlisin der hep
(20 puan) tarafından
Masallah canim nazar değmesin rabbim mutluluğunuzu daim etsin
0 oy
(58 puan) tarafından
İlk görücü usulü tanistirdilar konustuk odada hatta baya uzun konusmusuz muhabbet sardi 1 saati geçmiş kapiya vurup cagirdilar. Sonra yasim ufakti evlilige diye olmadi ama esimin aklinda kalmisim tam 9 ay boyunca hic bi götürdükleri kizi istememis kayinvalidem anlatir bazen nere gotursem bahane buluyodu oysa senin yasinin dolmasini bekliyormus Sonra buldu beni hocalik yapiyordum sübyan kursunda baktim beni bekliyo ilk tanimadim sonra anlatti kendini cay icmeye davet etti kabul etmedim sonra anneannemi aramis filan derken simdi 5 yillik evliyim 2 bal evladimiz var
(20 puan) tarafından
Nasipte varsa kacsanda oluyor canim peşini bırakmamış ne güzel eşinle cocugunla yuvanda mutlu ol canim
(58 puan) tarafından
Hepimiz olalim insAllah bacim
0 oy
(622 puan) tarafından
Biz eşimle amca çocuklarıyız sürekli birbirimizi görürdük ben ilk başta pek bişey hissetmiyor dum uzun uzun bakardı baktığımda hemen yüzünü cevirirdi buarada ozamanlar eşim 15 ben 14 yaşındaydım o şekilde bir  yıl geçti sonra bana aşık olduğunu söyledi ben yüz vermedim bir yılda öyle geçti sonra tekrar benimle konuştu bu sefer bende biseyler hissediyordum 1 yıl çıktık sonra ayrıldık 1 yıl hiç görüşmedik sonra tekrar birbirimizi gördük busefer yine eşim benimle konuştu beni hiç unutmadığını hala sevdiğini söyledi bende seviyordum yine sevgili olduk  6 ay sonra falan askere gitti tabi biz ayrılmadık sonra o askerdeyken ailesi onu kuzeniyle nişanlandıri caklardi eşim asla demiş benim sevdiğim var benden bahsetmiş sonra onlarda gelip istediler nisanlandik 3 buçuk yıl nişanlı kaldık sonra evlendik şuan 4 yıllık evliyiz bir oğlumuz bir kızımız var çok şükür mutluyuz eşim beni hala ilk günkü gibi seviyor bakışları sevgisi hiç değişmedi inşaallah ta değişmez kusura bakma uzun oldu:D
(20 puan) tarafından
Hayranlıkla okudum canim Masallah size çocukluk aşkınla evlenmişin ne kadar güzel
(622 puan) tarafından
Çok sağol canım  Rabbim kimseyi yaptığı evlilikten dolayı pişman etmesin
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Lise aşkım ben 15 eşim 17diydi☺
(20 puan) tarafından
Yaa lise aşkı herkese nasip olmuyor Masallah canim
0 oy
(359 puan) tarafından

Facebookta tanistik:)

(20 puan) tarafından
Ne güzel canim
0 oy
tarafından
Kuzenimdi ben acildim o da zaten bana asikmis basladik yolumuza 
0 oy
(872 puan) tarafından
Arkadaşımın sevgilisinin arkadaşıydı arkadaşımla sevgilisinin yanına gittim eşimde ordaydi arkadaş olduk ama sadece arkadaş :)) 8 yıllık bir arkadaşlığımız vardı sevgili deqil sosyal arkadaş. Öyle arada halhatir öyle yoğun muhabbetmz olmazdı Diyarbakır'a yolum düşünce muhakkak görürdük birbirimizi ayaküstü dahi olsaydi. Efendi ahlaki güzel biriydi bu konuda takdir ederdim:) snra benim lise bitti çalışma hayatım oldu aradan seneler snra universite gittim ben ordayken bana tavrı deqisti hep sormalar aramalar yolumu gözlemeleri felan ki ara tatilde geldiğimde bir kafede oturduk niyetini soyledi anlattı. Ki zaten hep evlenmekmis niyeti benle birgün evliligi düşünür olursam sen olucaktin diye dedi.:)bende zaten tahmn ediyordum diye pek bi sasrmamstim aileme danistiktan snra kabul ettim ki annem zaten tanıyordu:)şimdi ise 1 buçuk senelik evliyiz 6 aylık kızımız var. Ben ondan razıyım Rabbimde ondan razı olsun . Sürekli şükür ederim İyiki biz birbirimizin olduk diye. 
(20 puan) tarafından
Arkadaşın vesile olmuş zaten kaderinmiş senin ne kadar güzel canim allah mutlu etsin
(872 puan) tarafından
Allah razı olsun canm. Rabbim cümlemisi mutlu etsin inşallah
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Faceboookk :)))
0 oy
(2,039 puan) tarafından

Ortak bir tanıdığımız vesile oldu benı de fazla tanimazdi esasen babamı çok severdi o adamın kızı kötü olamaz diyip eşime söylemiş haber gönderdiler kabul etmedim birkaç ay sonra eşim faceden mesaj attı birkaç defa cevap vermedim ama ısrarla devam etti günlerce en son yazdığı bir mesaj çok dikkatimi çekti ne istiyorsun diye cevap verdim ve şu an 6 yıllık evli iki tane de kızımız var :)

(20 puan) tarafından
Ya hemen hemen herkesin eşi baya ısrarlı çıkmış rabbim herkesi yuvasında mutlu etsin huzurunu bozmasib
(2,039 puan) tarafından
Oda normalde etmezmiş canım hayırı duydu mu orda biterdi diyor tam bizim tanışma öncesinde ablası oğlum biraz ısrarcı ol hemen pes etme demiş nasip işte :)
0 oy
(860 puan) tarafından
Eşimle birlilte aynı köydendik abimin okul arkadasıydı ben onu görmüştüm okulda ama o beni görmemiş şans eseri ben ona istek attım o begenir yaptı bende mesaj atmışım hatırlamıyorum sonra konustuk tanıştık ama 4 sene konustuk 2 ay nişanlı  1 sene evliyiz şimdi kızımızı kucagınıza almaya 2 gün kaldı
(20 puan) tarafından
Sağ salim kucağınıza alırsınız inşallah  abin vesile olmuş yani Masallah canim :)
0 oy
(222 puan) tarafından

Arkadaşımın kuzeni oluyor eşim yolda karşılaştık selamlaştık tanıştırdı, eşim çapkınmış zaten beni görünce beğenmiş hemen söylemiş kuzenine ama o benim ilk sevgilim :D 

(20 puan) tarafından
Ilkler güzeldir ne güzel canim Masallah
(222 puan) tarafından
Aynen hep öyle istiyordum ilk sevgilim eşim olsun diye. 2 sene önce 26 yaşında evlendim :D az daha beklesem annem zorla evlendirecekti. :D :D
0 oy
tarafından
Tanışmaz olaydım nokta net ????
(20 puan) tarafından
Aa neden öyle dedin ki canim

İlgili sorular

+2 oy
30 cevap 599 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde Yasmin65 (338 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 809 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu