0 oy
810 göst.
Diğer kategorisinde (119 puan) tarafından
Daha yeni doğum yaptım oğlum 1 haftalık kızım 1 yaşında ben sezeryaliyim covit testim pozitif kimsem olmadığı için kızıma maske taksamda temasım oldu yemek yedirdim ben 12 gündür covitim kızımda dün çıktı test sonucu açıklanmadı ama büyük bir ihtimalle pozitif demiş akciğer röntgeni temiz çıkmış ama kan değerlerine bakarak söylemiş benim gibi çocuğunda çıkan oldu mu süreci nasıl atlattiniz Allah rızası için yazın kızıma bir şey olacak diye aklım çıkıyor şuan ölmek istiyorum 

24 Cevaplar

0 oy
(167 puan) tarafından
Benim yeni doğan bebeğime hiç bişey olmadı babası covit oldu aynı şekilde eşime sarıldım öptüm bana da bişey olmadı ben bağışığım bebeğim sadece 1 kez kustu ve ishal oldu üzme canını atlatır 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ben ve çocuklar olduk 1 buçuk yaşında oğlum ve 6 yaşına girecek olan yenidoğanda bişey yokdu hiç 1 hafta biraz yorgun ve bitkin oldular ondan sonra hepimiz düzeldik ama  benim tad alma duyusu koku alma duyusu kayboldu işde sanırım yeni yeni geliyo 3 ay olcak ayın 10 unda 

0 oy
(6,919 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun inşallah  açıl şifa versin rabbim
0 oy
(610 puan) tarafından
Korkma canım benim oğlumda atlattı 18 aylıktı 2 3 gün ateş oluyor isal oluyor sonra geçiyor vitamin takviyesi yap ateşini kontrol et calpol ver ben öyle yaptım ateşi yükselebilir dikkat et 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 109 göst.
2 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 120 göst.
7 Aralık 2021 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 426 göst.
14 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 166 göst.
14 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilekk (1,094 puan) tarafından soruldu

379,337 soru

11,354,586 cevap

34,829 kullanıcı

...