0 oy
809 göst.
Diğer kategorisinde (119 puan) tarafından
Daha yeni doğum yaptım oğlum 1 haftalık kızım 1 yaşında ben sezeryaliyim covit testim pozitif kimsem olmadığı için kızıma maske taksamda temasım oldu yemek yedirdim ben 12 gündür covitim kızımda dün çıktı test sonucu açıklanmadı ama büyük bir ihtimalle pozitif demiş akciğer röntgeni temiz çıkmış ama kan değerlerine bakarak söylemiş benim gibi çocuğunda çıkan oldu mu süreci nasıl atlattiniz Allah rızası için yazın kızıma bir şey olacak diye aklım çıkıyor şuan ölmek istiyorum 

24 Cevaplar

0 oy
(1,012 puan) tarafından
Geçmis olsun canım Allah yardımcın olsun 
(119 puan) tarafından
Sağol canım benim
-Reklam-
0 oy
(143 puan) tarafından
Rabbım şifa versin canım inşallah çabucak atlatırsınız
(119 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuzum
0 oy
tarafından
Ciğeri temizse korkma canım hemencecik atlatır allahin izniyle rabbim şifa versin onlar bizden daha güçlüler bağımlılıkları daha kuvvetli merak etme 
(119 puan) tarafından
Çok hasta şuan baygın halde yatıyor ateşi var hirilti var çok korkuyorum
tarafından
Çabucak atlatır inşallah canım belki de ilaç lar uyutmustur serum falan taktıysalar
0 oy
(778 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsn cnm ins bişey olmaz kronik bı rahatsızlığı yoksa onlar taşıyıcı diye biliyorum 
(119 puan) tarafından
Kuzum ateşi var hirilti var şimdiye kadar hiç bir kronik hastalığı yoktu
0 oy
tarafından
Bizim doktorumuz  cocuklar sadece tasiyici oluyor dedi onlara bir etkisi olmuyor demisti korkma canim atlatacaksiniz insallah
(119 puan) tarafından
Kuzum yüksek ateş ve aşırı derecede hirilti var nasıl bir şey yok demiş doktor her yaşta görülen bir salgınmiş
tarafından
Iste bazi cocuklara yatis veriyolar tedavi oluyor  canim
(119 puan) tarafından
Bize evde izole demiş
tarafından
Doktordan doktora degisiyor canim
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım korkma akciğeri temizse inşallah korkulacak birşey yoktur bizim arkadaşın da öyle olmuştu akciğer temiz kanda bir değişim vardı testi negatif çıktı
(119 puan) tarafından
Ya inşallah öyledir yoksa korkudan ölürüm kızıma bir şey olmasın
(4,698 puan) tarafından
Korkma canım sakin ol Allah'a sığın Allah'a güven
0 oy
(323 puan) tarafından
Yatirmazlarsa eve gelince çift maske tak kızın gelmeden önce dip köşe temizle eve sirkeyle ama sonra üstün basjniz ne varsa yüksek derecede yıka kızına suyunu biberonla ver içine iki üç damla sirke dök hep böyle ver suyunu çorbalar yap içine limonnn hiç ihmal etme birde sürekli o sudan içir ellerini boseye degdirmeden knce sabunla uzun süre yıka ağzına yüzüne sakın ha götürme pekmez içir az az da olsa bal li süt ver meyve sebze az az ver sağlıklı beslensin zayiflamasin çok üzüldüm ya rabbim şifa versin inşallah:(
(119 puan) tarafından
Ben üzüntüden ölüyorum önümde baygın gibi yatıyor iştahı da yok
(323 puan) tarafından
İştah açıcı şurup al kizina az az biseyler yedir uğraş oyala güldür oyna karşında biseylee yap kıyamam ya yavrum benim :(( ne kadar zor bı durum ve Cook küçük minik daha :(
0 oy
(33 puan) tarafından
Benim kızım 15 aylık canım atlattı ama ishal oldu ateşi çıktı. İki gün kustu. 4-5 gün yemek yemedi ama çok şükür atlattı. Vitaminli şeyler ye ki sütüne geçsin bebeğin de rahat geçirsin 
(119 puan) tarafından
Kuzum ben emzirmiyorum kızım 1 yaşında
(33 puan) tarafından
Öyle mi. Ben emziriyordum yemekten kesildi sadece anne sütü alıyordu onunla toparlandı. Sence güçlü yiyecekler ver bol bol sıvı tüketsin. Atlatır inşallah
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Bi tanidgmimda olmusti gecenlerde oglu var 1 yasini yeni gecti onada 2 3 gun ateslendi atlatti dedi dua ederiz bacim Allahin izniyle oda atlatir hemen sende kendini birakma bakman gereken bi bebegin daha var 
0 oy
(622 puan) tarafından

Canım çok üzüldüm Rabbim şifa versin size inşaallah çabucak iyileşir siniz iyilestiginnizde haber et canım çok üzüldüm yaa:'(

0 oy
(3,836 puan) tarafından
Allah acil şifalar versin canım. umarım yakında atlatırsınız. bebekler çocuklar taşıyıcı diyorlar ama yok öyle birşey hastalık bu ne bebek tanıyor ne çocuk ne genç ne yaşlı. kısa zamanda atlatır inşallah.

kaynanamın hastalık zamanlarinda yaptığı bi tarif var sende onu yap istersen içir kızına bi sorun olmazsa doktora da sor tabi önce. 

kaynamış suyun içine kırmızı elmanın kabuğunu soyup at. ince bi dilim limon at. ıhlamur at göz kararı. varsa yarim ayvanın kabuğunu soy onu da at kaynayan suyun içine. 10-15 saniye öyle kaynasın sonra altını kapat az biraz toz  nane ekle az bisey limon tuzu koy demlensin. kendin içerken içine bal koyabilirsin tat verir. kızına bal koyma istersen bebeklerde sıkıntılı olabiliyor bal. 
0 oy
tarafından

Canim gönlünü ferah tut cok kötü olsaydi dr eve gondermesdi atlatir Allahin izniyle cok gecmis olsun cok stres yapma sütun kesilir 

0 oy
tarafından
Ben pozitif çıkmadan önce kızım ateşlendi.  Nefes alamıyorum diye ağladı hiçbirşey yemedi günlerce.  Doktora götürdük doktor covid olan var mi dedi yok dedik çünkü kimseyle temasımız bile olmamıştı.  O zaman atlatmış.  Bol bol kefir içir mandalina sık içir . Su içsin bolca . Çorba yap bol limon sık içsin.  Benim küçük kızım 2 aylıktı geçirdiğimizde şükür ona geçmedi . Rabbim yardımcın olsun
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım benim 

Bol bol emzir 

İleşecek kızın cnm üzme kendini 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Merak etme canım çocuklar taşıyıcı oluyor onlar çabuk atlatıyor rabbim acil şifa versin 
0 oy
tarafından
Korkma cnm ALLAHIN İZNİYLE birşey olmaz Rabbim yar ve yardımcınız olsun Rabbim size bağışlasın acısını göstermesin Rabbim acil şifalar versin ❤️korkma bol bol dua oku strese girme emziyorsan sütün çekilir. İyi düşün herşey iyi olsun
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Allah şifa versin canım öncelikle daha önceki postuna da yazdım çocuklar pozitif olunca taşıyıcı oluyor.ilaçsız atlattı benim kardeşimin çocukları inşallah seninde öyle olur. Onlar bol bol reyhan kaynatıp içti
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Canım nasıl oldunuz atlattınız mi 
0 oy
(942 puan) tarafından
Nasıl belirtilerin oldi cnm 
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Rabbim versin şifasını hayırlısıyla atlatır inşallah melek onlar benim eniştemin yeğeni oldu çocuk 1yasinds yoktu çok ateş falan oldu ilaclarlar atlatti

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 108 göst.
2 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 119 göst.
7 Aralık 2021 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 425 göst.
14 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 164 göst.
14 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilekk (1,094 puan) tarafından soruldu

378,031 soru

11,314,716 cevap

34,755 kullanıcı

...