0 oy
1,872 göst.
Aile kategorisinde tarafından
kavga ettik ciktim geldim anneme nasil kiskandirabilirim 

22 Cevaplar

+4 oy
(58 puan) tarafından
Canım okudum ama şaka yapıyor sun sanırım normal misin 
-Reklam-
+3 oy
(3,055 puan) tarafından
Neden öyle bir gereksim duyuyosun ki zaten annene küs gitmissin kıskanan adam gönderemez yani tutar bı şekilde 
+3 oy
(9,651 puan) tarafından
Hiç o sularda yüzme..  kiskandiriyim derken güven kaybına uğrar iliskiniz
(7,412 puan) tarafından
kurgucum noruyon balim
(48,709 puan) tarafından
canlarım ❤️♥️❤️♥️
(9,651 puan) tarafından
Ballarimmmm:) nasılsınız?
+3 oy
(12,777 puan) tarafından
Uzgunum aman  onca yaşadığın yaşattığı şey sonucu kıskandırmak yerine bı psikolaga git çünkü iyi değil gibisin Allah yardımcın olsun 
+1 oy
tarafından

Sen o evden kurtuldum şükür bebeğimi nasıl kurtarabilirim diye düşüneceğine o ....... kocanın derdinde mısın hâlâ?

Doğulular diyorsun ama sen nerelisin hiç anlamadim?

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Gerek var mi böyle şeylere liseli degilsiniz :( ikinizde kafa dinleyin birbirinize zaman verin tamamdir 
0 oy
(39 puan) tarafından
Allah seni uzaktan kıskandırmak zor aynı evde ol sürekli arkadaşlarına mesajlaş sesini de at mesajların sonra gül falan sesli resim çek gözü önünde illa merak edecek ben öyle yapıyorum valla
tarafından
Fazlaca saçma ve çocuksu ilerde gülersiniz bu yaptıklarınıza amma da saçmalamış diye
0 oy
(189 puan) tarafından
Cok guzel bi laf okumustm bundan on sene once ergenken o zaman laf olsun die kullanirdik ama zamanla anladm cok dogruymus .. Dikkat edin ey sevilenler kiskandirayim derken kendinizden nefret ettirmeyin .. diye bi lafti canm
0 oy
tarafından
Ne tür bi kıskandırma bu? 
tarafından
yani sensiz daha mutluyum keyfim yerinde fln baska bi durum olamaz zaten
tarafından
Whatsapptan ailenle güzel bi poz paylaşabilirsin. Ama ters tepki yapmasın dikkat et bu sefer sen mutlusun orda kal gelme artık diyebilir
tarafından
cocugu var cnm mumkun degil oyle demesi
tarafından
O zaman öyle aile fotosu paylaş altına da aile kale gibidir tarzında bi söz yaz
(6,203 puan) tarafından
Çocuğu var mümkün değil demişsin de çocuğunu çok düşünen adam çocuğunu dünyaya getiren kadını öldüresiye dövmemesi lazım normalde.
0 oy
(197 puan) tarafından
Kiskandirmaya gerek yok haklı sensen eğer hiç arama özler hatasını anlar arar kiskandiriyim derken iyice kendinden uzaklaştırma 
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Bence seven insan sahip cikar hemen babasinin evine yollamaz 17 yasindaki ergen degilsindir kiskandirmak falan 
0 oy
(867 puan) tarafından
Kavga ettik çıktım anneme geldim. Nasıl kiskandirabilirim değil nasıl işleri yoluna koyabilirim olması lazım. Çünkü eşin kıskansa işler güzel olmaz gibi sanki. Bilmiyorum nacizane düşüncem 
0 oy
tarafından
yeniden gösterildi
Kızz ben eşime kizsam odaya girer duyacağı şekilde hatalarını söylerim eşimde kapı önüne gelir gel yüzume şöyle der 2 senelik evliyim daha yeni olduğu için mi bilmiyorum da eşimi seviyorum söylenirken bile ağır şeyler söylememek için kendimi tutarım barışınca sevdiğimi söylerim ama  şikayet ediyorsun diyor evlilik hep güllük gülistanlik olmaz derim ama bence uzaklık yada aksi davranış soğumaktan başka bir işe yaramaz evde sinirin geçince konuş yüzüne şöyle yada benim gibi odaya geçip söylen 
0 oy
(12,859 puan) tarafından
Karşındaki sevgilin değil eşin ne kıskandırması
0 oy
(249 puan) tarafından
Mesela suan ben esimle kavga ettik o bi tarafini donup uyuyo ben cocukla halaaa ayaktayim gitti abisiyle araba tamir etti bize gelince yokk ilgi alaka benim dibimde adam beni farketmiyo bazen agzinla kus tutsanda yaranamiyosun insan disi varliklara ondan cokta uğraşma kuzum :((( zaten gitmeni istemese pesinden gelirdi 
0 oy
tarafından
He kiskandir. Ondan sonra gel iki gün sonra buraya yaz kocamı geri nasıl kazanabilirim diye. Cocukmusunuz ya biraz olgunlaşın
0 oy
(274 puan) tarafından
Ne kiskandirmssi ya.. önceki postlarına baktım seni öldüresiye döven bi adamı mi kiskandiracaksin kıskandırsan ne olacak gelip seni almasını mi istiyorsun. Boyle koca olmaz olsun daha iyi... Beni yanlış anlama seni düşünüyorum Allah bi kapi kapatırsa başka bi kapı açar. 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Demek ki herkes önce kendi hayatına bakacak arkadaşım. Seni tanimasam da eltin ile ilgili söylediğin herşey aklımda Allah büyüktür.  Birinin kalbini kırarken 10 kere düşünmek lazım. Kıskandırma olayına gelince bence hiç yeltenme öyle birseye. Demek ki evliliğiniz de rayında olmayan şeyler var önce onları rayına oturtmayı deneyin.
0 oy
(712 puan) tarafından
Canm senin bütün postlarini okudum nerdeyse ama hep bir plan hep bi laf sokma çabası yok doğulular şöyleler böyleler aşırı sinirlendim ya inan basım ağrıdi artık eşin abisinin yaninda  ayaklarını uzatması orda konuşulan şeyler bende Malatyaliyim has doguluyum ama her yerin iyisi kötüsü olur derler bizde abi yanında uzanmak ayıpdir saygıdır ki bu sadece bizde değil ben Karadeniz geliniyim eşimin ailesi de öyle evet en son olan eşinin yapması hic iyi birşey degil tasvip edilecek birşey değil Allah emanetine el kaldıran kendini bişey sanıyorlar sende ailen yanindaysa kal orda seviyorsun belliki eşini ama böyle de olmaz senin evladın var kız çocuğu hemde evliliğine devam etsen çocuklar aileyi örnek alır he demek ki babalar anneleri dovebilir ve annelerin sesi çıkmadan oturucak diye Allah'ım kimsenin başına vermesin zor durum ama eşinle güzel dille konuşun ki eşinin ailesi de eşini dolduruyo gibime geliyor 
0 oy
(10,402 puan) tarafından
13 yaşında falan mısın sen arkadaşım? Dayak yıyorsun göndermesin diye nerdeyse adama yalvarıyorsun bir cana sahipsin koruman gereken evladın var onu düşüneceğine kocamı nasıl kıskandırabilirim...

Bi de ikide bir Doğulu bunlar vs demişsin kocamda Doğulu kimse eline su dökemez beyimin senin eşin de sen de denge sıkıntısı yaşıyorsunuz bir bölge insanına bu şekilde genel cümlelerle etiket yapamazsın. 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 601 göst.
+1 oy
12 cevap 379 göst.
27 Nisan 2024 Aile kategorisinde Kedimekimm (604 puan) tarafından soruldu
+2 oy
9 cevap 296 göst.
23 Şubat 2024 Aile kategorisinde heygirls (382 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 256 göst.
16 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (4,225 puan) tarafından soruldu

380,719 soru

11,398,906 cevap

34,923 kullanıcı

...