0 oy
419 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
düzenlendi
Hdjsmxhdisjsjsjshsjsjsjjsjsmsmsjsjsjsjsjj

15 Cevaplar

+1 oy
(3,274 puan) tarafından
Bebekler bizlerden daha dayanıklı daha elastik vücuda sahiptir hiç birşey olmaz bende oğlumu öyle severim ne var ki bunda öyle dokundukça bu çocuklara birseymi olacak hemen biraz rahat olun 
-Reklam-
+1 oy
(966 puan) tarafından
Benim gorumcemde çok vurarak sever bazen yavaş diyince bezi varya ondan bosey olmaz diyo ama kızımda hoşuna gidiyo sanki hiç sesini cikarmiyo . 
+1 oy
tarafından
Ben yeğenimi hirpalayarak seviyorum oyle tadi cikiyo cunku onlar elastik oldugu icin hicbisey olmaz Allah in izniyle bu kadar pimpirikli olma bence 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Fazla pimpiriklisin maalesef. Kaldı ki ekstra görümcen olduğu için daha ters düşünüyorsun diye düşünüyorum. 
tarafından
Gorumcemj severim aslinda
(13,202 puan) tarafından
Takılma kuzum benim bu kadar bazı insanlar hırpalayarak severler bebekleri birşey olmaz.
0 oy
(702 puan) tarafından
Saçmalama kaynanam aliyo hırpaliyo ona gorsen deli olursun heralde:)
0 oy
(34 puan) tarafından
İlk mi bende korkardım oyle bise olmamıştır bence ama bise olsa susturamazsın çok ağlar.doktor hep öyle diyordu ben böyle pimpiriklenince:)
tarafından
İlk evet herseyi kafaya takiyorum
(34 puan) tarafından
2 . Ye deneyimli oluruz. Bizimki 19 aylık oldu herkesi kafama takıp geceleri uyumadım bilyorum:)
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Hiç bişey olmaz nolcak fazla pimpirklisn canm bzde ole seviyoruz hiç bişey oluyo çok korrsan vay şöyle vay böyle daha çok olr sen rahat ol ole sevmeyle hiç bişey cik olmaz bnde seviyorum bebekleri ole canını yakmadan tam tersine hoşlarına gidiyor hemen ole şeyden çıkmaz kalçası 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Yok çıkmaz zaten bez var altlarinda ağlar durmazdi çıksa

Ama tepkimi yerinde vermişsin 
0 oy
tarafından
Fazla gibi geldi benm kizimi havalarda uçuruyorlar kizimin hoşuna gidiyor  yani kendi canına kanina neden bisey yapmak istesin sevmiştir ici kaynamıştır  bir sorun olsa bebegin de eziyet ederdi
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Gavura vurur gibi vurmamıştır heralde 
0 oy
(6,136 puan) tarafından
    Daha neler 
0 oy
tarafından
Çıkmaz canim ama şöyle sakin sevsin 
0 oy
tarafından
Sakındığın göze çöp batarmış annesin tabi ki de korkuların var sonuçta canın ciğerin ama nasıl senin canın ciğerinse onunda canı ciğeri halası sonuçta oda kötü birşey olsun istemez cnm.hem bez varsa hiçbir şey olmz
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Bence sırf görümce diye bole dusunuyosun  ne var yani 1 haftalik deil ya bebek  insanin alıp döve döve sevesi  geliyor bu normal bişey bence  ayıp etmssn  isdedi gibi sevebilir halası sncda
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Biraz pimpiriklenmişsin canım ben kendi kızımı öyle hırpalayarak seviyorum 4 aylık ben 2 aydan beri öyle seviyorum hoşlarına gider bebeklerin ağlamdığı sürece sorun yok bide öyle kolay kolay çıkmaz kalçası merak etme 

İlgili bir soru bulunamadı

382,349 soru

11,447,374 cevap

35,021 kullanıcı

...