0 oy
514 göst.
Diğer kategorisinde (7,928 puan) tarafından
Ay Allah kimseye evlat acısı göstermesin dün akşam dedim oğluma mama yapacam 1 yaşında daha yürümüyor meğerse gitmiş salona babaannesi koşu bandinda yürüyormuş oda gitmiş üstüne kaymış koşu bandıysa sonu duvara yapışık yani yine duvar diğer yanı ise kanepe neyse oğlum kaynanamin ayakları arasında duvarla koşu bandında sıkışmış kaynanam öyle bir bağırdı ben koştu babası koştu evdekilerin hepsi ben fişi çektim kayinpederim kanepeyi çekti eşimse sadece oğlum ogluumm diye bağırdı ama nasıl bağırıyordu tüm komşular duydu evi inletti biz sandık kolu koptu eşim şoka girdi annesiyle bense fişi çekip oğlumu kurtarmaya çalıştım neyse oğlumu aldim baktım bagirmalardan şok olmuş nasıl agliyo korkuyo aldım kucagima balkona gittim eşimse ayakta duramadi olduğu yere çöktü su verdim onuda tutamadı üstüne döküldü bense ona şok oldum dedim kendini kaybettin oğlunu kurtaracagina yani çok kötü bı geçti dün akşam hala etkisindeyim allah tüm çocukları bebekleri korusun

17 Cevaplar

0 oy
(1,559 puan) tarafından
Amin cnm çok geçmiş olsun 
(7,928 puan) tarafından
Saol cnm
-Reklam-
0 oy
(119,168 puan) tarafından
Amin bacim cok gecmis olsun
(7,928 puan) tarafından
Çok saol cnm
0 oy
(174 puan) tarafından
Ayy ne buyuk korku ya rabbim kimseyi evladiyla sinamsin
(7,928 puan) tarafından
Amin cnm
0 oy
(759 puan) tarafından

Geçmiş olsun canım Çocuk  işte çok yaramaz benim oglum gibi Dikkatli olun:ermm:

(7,928 puan) tarafından
Aynen vala maşallah bı saniye yanlız birakmaya gelmiyo saol cnm
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Allah korusun çok tehlikeli. Ama öyle olunca olayı anlamadan bağırıp çağırmayın çocuğun aklı gider der eskiler korkmustur yazık. Geçmiş olsun yeniden yasatmasin Allah
(7,928 puan) tarafından
Amin cnm saol vala benim gıkım çıkmadı bı olay olsa ben donuyorum ama bbasi çok feryat etti
0 oy
(13,806 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım Allah korumuş. Evlat söz konusu olunca insan ne yapacağını bilmiyor.
(7,928 puan) tarafından
Aynen vala kaynimsa  bana dedi bişey olmamış kocan bu kdr feryat etti ben ondan utandım şok oldum sozlerine
(13,806 puan) tarafından
Yeterki bişey olmasın , boşver ne derlerse desinler.
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Allah'ım korusun çok geçmiş olsun daha dikkatli olun kaynanam banda binerken odanın kapısını kapatsın tekrar yaşanmasın
(7,928 puan) tarafından
Saol cnm aynen hepimize ders oldu
0 oy
(134 puan) tarafından
Allah esirgesin bütün melekleri :( çok geçmiş olsun 
(7,928 puan) tarafından
Amin saol cnm
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun okurken gözlerim doldu bebeğinin birşeyi yoktur umarim
(7,928 puan) tarafından
Yok şükür sadece çok korktu kaynanamın bagirmasina babasının feryatlarina bense oğlumu aldığım gibi o ortamdan çıkardım balkona su verdim sarıldım sakinlestirdim oynadım güldürdüm 2 saat uyutmadimda ilglendim ağrı kesici bir çay kaşığı verip uyuttum ama korkuyu asla unutamam
(4,859 puan) tarafından
Rabbim bir daha yaşatmasın inşallah benimde oğlumun boğazında kusmuk kalmıştı ben müdahale ettim eğer bilmeseydim nasıl davranmam gerektiğini oğlum Allah korusun gitmişti seni çok iyi anlıyorum tekrar geçmiş olsun
(7,928 puan) tarafından
Çok teşekkürler cnm Rabbim korusun onları
0 oy
(6,816 puan) tarafından
Gecmis olsun canim rabbim birdaha zor an yasatmasin
(7,928 puan) tarafından
Amin cnm amin saol
0 oy
tarafından
Amin canim cok gecmis olsun RABBIM korumuş
(7,928 puan) tarafından
Saol cnm aynen vala allah korudu kolu koptu dediler aklım cikti
tarafından
Evlat canim benimde ogluma bi sey olcak diye cok korkarim onlara gelen bize gelsin onlarin cani yanmasin hic
(7,928 puan) tarafından
Amin cnm amin
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun  soğuk kanlı olmak lazım böyle anlarda 
(7,928 puan) tarafından
vala maşallah helal olsun bana ben annesi olarak soğuk kanliydim fişi çektim oğlumu aldim kimsede demiyo fişi cekelim
(6,919 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(84 puan) tarafından

Inanirmisin dun esimle bu konuda konustuk oglum 11 sene once yurutecle  odaya girmis arkadan kapi kilidi basiliymis tabi bilmiyoruz carpinca kapi kapandi kostuk agliyo diye o telasla kaynanm ben esim hepimiz biz panik yaptikca cocuk agladi esim kapiyi kirdi pervaz falan sokuldu heryeri cocugu cikarttik :) dun konusuyoruz hala kapida hatirasi var niye panik yaptik dedik :))) ne biliyim diyo bicak soksak acardik kapiyida kirdik gitti .insan telastan napacagini sasiriyo o anda bi tane sogukkanli insan lazim

(7,928 puan) tarafından
Ben gibi ben soğuk kanliydim bide annesiydim eşim feryat etti kendini yerlere attı kardeşleri diyo neydi sanki yesilcam izledik :)
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Ay canım çok geçmiş olsun ya
(7,928 puan) tarafından
Saol cnm
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Amin canım çok geçmiş olsun 
(7,928 puan) tarafından
Saol cnm:)
0 oy
tarafından
Böyle durumlar da soğuk kanlı olmak gerekiyor bağırıp çağırınca çocuk daha da korkuyor aklı çıkıyor allahım korumuş 
(7,928 puan) tarafından
Aynen oğlum çok korktu sakinlestirene kdr  baya uğraştım
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım
(7,928 puan) tarafından
saol cnm:)

İlgili sorular

+3 oy
17 cevap 652 göst.
28 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy