0 oy
671 göst.
Aile kategorisinde (9 puan) tarafından
Kızlar merhaba emzirirken doğum Kontrol hapı kullanan var mı? Hangi markayı kullandınız yada bu daha iyi diyebileceğiniz bir marka var mı ?

3 Cevaplar

0 oy
(535 puan) tarafından
Oğlumda Microgynon kullandım kızımda da desirett kullandım 6 aydır bıraktım artık spiral kullanıyorum hap kullanırken adet olunmuyor 
(9 puan) tarafından
Spiralde kullanmaya korkuyorum nedense
(535 puan) tarafından
Ben ilk çocukta taktirdigimda kasiklarda çok ağrı yaptı kanamam çoğaldı dayanamadım çıkartırdım ikinci de artık hap kullanmaktan bir türlü adet olamadım bunaldım artık gittim taktirdim şimdi rahatım hala her ay 52 lira veriyordum şimdi ne kadar olmuştur sürekli zam geliyor zaten hiç korkma taktir rahat et
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sadece cerazette diye bi hap var onu kullanabiliyosn ben 1 ay kullandm ödem cok yapti  bıraktım biraktiktan sonra da adet olmadim hala 2 ay olacak :/
tarafından
Seher02 gebe olmayasın ? Hap alınca düşük te olabilir
tarafından
Canm 3 aydır dogum yapmışım ama ılıskıye 10 gundur gırıyorum saglık sebeplerımden dolayı hıc ılıskıye gırmedım 10 gun oldu gırelı ve ayreten kondomda kullanıyor eşim on gunde hamıle kalmışsan şok olurum:)))
tarafından
Mevamm00 canım 10 gun oldu kullanalı ıkı uc gundur kesik kesik kanama oluyor
tarafından
Canim bende 3 . Ayimda baslamistim o ay adet kanamam cok ve uzun sürdü  baska bi dr gittiğimde bu hapa erken baslamissin 4 ayliktan sonra başlanır dendi belki o yüzdendir ama cok gelecek olursa birakman gerekiyor bu hap birde bende cok sinir stres yapti patlayacak bomba gibi geziyordm mutfakta tencerelerle kavga ediyodum dusun yani biraktim simdi rahatm ama dedgm gibi adet olmuyorum 2 aydir
tarafından
Evet aslında cogu kısıye 6 aylık olununca verılıyormus da cogu da erken baslamıs dedıgın gıbı devam ederse kanamam mecbur bırakırm ama bırakınca hamıle kalmam dımı esımde korunuyor ayreten
0 oy
tarafından
Sağlık ocağı her ay veriyor zaten kuzum altıncı aydan sonra hap veriyorlar yalnız 
(9 puan) tarafından
Onların verdiği emzirirken kullanılmıyormuş ebe öyle söyledi yoksa verecekti
tarafından
Evet altı aydan sonra veriyorlar ... Bebek altı aylık olduktan sonra kullanabilirsin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 325 göst.
11 Eylül 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.
19 Şubat 2024 Aile kategorisinde BetulOpoz (493 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 208 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Pinar_07 (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.