0 oy
315 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (518 puan) tarafından
Hayirli aksamlar kizlar..esim ısrarla kemik suyu et suyu biberona doldur icir cocuga diyo.gelistirdigini bilyomda sade içmesi zarar verirmi acaba?

10 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından

Yok artık ya biberona doldur içir diyo bide :D çorba yap bari onu ver abartmayın o suyu içmeyende gelişiyo

(518 puan) tarafından
Banada abarti gldi nerden duyduysa sormk istedim bnde corbalarina koyuyorum zten
-Reklam-
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Kız bi yerden yapalım derken bi yerden yıkarsın. En basiti ishal yapar çok fazlası
(518 puan) tarafından
Evt cnm
0 oy
(189 puan) tarafından
Yok artik daha neler :))) canm hadi tadmlik suyuna ekmek ici bastirr verrsn de kurban olim biberonla icirmek ne esin bi bardak dolusu su gibi icebilir mi insann midesi almaz o bebegin midesi nasil alsn ay dusunnce bile icim kalkti yanlis anlamayin nimete lafmdan deglde et suyu kemk suyu ole icilmez ya gunah eek icine batr bir iki lokma ver tammda biberonla icirmek ne sen su bardagi ile icebilir misin gunah bebise ya
(518 puan) tarafından
Sagl cnm
0 oy
tarafından
Yok kuzum öyle sade verme ağır gelir çocuğa biraz su karıştır ekmek doğra içine öyle ver yesin 
(518 puan) tarafından
Tesekkur ederim kuzum
tarafından
Rica ederim canım benim kızım on aylık bı aydir ben her seferinde öyle veriyorum çok ta iyi geliyor tonton olmuş
(518 puan) tarafından
Bnm kizda 10 aylik.dolaba kemik suyu koydum buz kaliplarina hergun corbasina 2 3 tane atiyorum
tarafından
İyi yapıyorsun canım
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Yok be öyle içilir mi yazık çocuğa :D yediklerine kat yeter cnm
0 oy
tarafından
Aaayyy midesini bozar düşününce bile aşırı tiksinti geldi tövbeler olsun olur mu öyle şey et suyuna çorba olsa neysede direkt öyle içilir mı o
0 oy
(12,773 puan) tarafından
O kadar çok faydalı ise sende bardağa biberona koy iç  hergun de 

Tövbe yarabbim çoğu herşey zarar sen corbasina vs 2 3 küp at yeter 
0 oy
(5,553 puan) tarafından
Fazlası ishal yapabilir Bi de biberonla içirmek de mantıklı gelmiyor bana ya, corba, falan yaparsın hem karnı doyar cocugun
0 oy
(4,698 puan) tarafından

Çocuğunuza et suyu et yedirmek iyi değildir

çocuklar proteinli gıdalarda bulunan fenilalanin isimli bir maddeyi metobolize edemezler. Buna bağlı olarak kanda ve diğer vücut sıvılarında artmış olan bu madde ve onun atıkları çocuğun gelişmekte olan beynini harap eder. Dolayısıyla çocuğun ileri derecede zeka özürlü olmasına ve sinir sistemini ilgilendiren daha bir çok belirtinin ortaya çıkmasına neden olur.
(4,908 puan) tarafından
Bunun kaynağı nedir
(4,908 puan) tarafından
Burda aileden kalıtım yoluyla geçen bir hastalığa sahip olan çocukların proteinli gıdaları sindiremeyeceğine dair yazı yazılmış proteinli bir çok gıda var sadece et vs değil
Sağlıklı bir cocuk ilik suyu tüketebilir
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Bende çok verdim de çorba yaptım direk versen kusar çocuk ya 
(518 puan) tarafından
Sade hic vermedim corbaya koydum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 314 göst.
12 Ekim 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mevlanaa (4,860 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 302 göst.
21 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Beren123 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 73 göst.
5 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde G.ll0 (1,530 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 429 göst.
24 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (743 puan) tarafından soruldu

377,005 soru

11,282,902 cevap

34,686 kullanıcı