0 oy
497 göst.
Aile kategorisinde tarafından
kızlar bir ay önce işe başladım oğlumu 6  aylıkken bıraktım sağolsun kayınvalıdem ve kayınpederım bakıyor. bende özellikle kayınvalıdem için bişeyler yapmak istiyorum hediye vs gibi. sıradan bişey de olsun istemiyorum bize emeği çok geçiyor her zaman sık görüşürdük ama şimdi haftanın 4 günü kesin orda iş çıkışı yemekteyiz yanı gelıyorum sofraya kadar hazır oluyor. arar sorar bide ne hapım canınızın istediği bişey var mı falan diye. bende bişeyler yapmak istiyorum farklı tavsıye verir misiniz 

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bir şeye ihtiyacı varsa onu gider canım 
tarafından
biraz düşüneceğim bulamazsam altın küpe vs bakacağım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Maaş alınca harçlık verebilirsin en iyisi o bence 
tarafından
benden almaz harçlık vs arada elime bile sıkıştırır zorla. en iyisi altın almak küpe yüzük gibi takıyı tokayı sever :)
tarafından
Alabiliyorsan al canım hem kalıcı Bi hediye olur
0 oy
(682 puan) tarafından
Maaşına bağli bide altın tarzımı düşünüyorsun
tarafından
yani kıyafet parfum gibi o tarz şeyleri çok en mantıklısı altın gibi. çoğunlukta altın önermiş bi düşüneyim
(682 puan) tarafından
Güzel Bi yüzük olabilir bence :)
0 oy
tarafından
Kaynana seven gelin şimdi seni linclerler bak :)))
(79 puan) tarafından
Öyle kaynanya can kurban valla
tarafından
ayy buna güldüm :).çok az kayınvalıdesi ile anlaşabilen gelin var haklısın . karşılıklı bu işler. nasıl yaklaştıysa hep bi adım fazla yaklaştım 4 yıldır içlerindeyim
(79 puan) tarafından
Kaynanam beni istemiyor seni aldık hatta yaptık dedi iki gorumcem var biri yüzümü yırttı evime gidecektim diğeri de beni yalancı çıkardı kaynım bisürü laf dedi kayinpederim yüzümü yırtan kızından özür diletii ve ben susup şuan yanlarındayım kocam için sineye çektim sence nasıl dediğin gibi herşey karşılıklı böyle insanlara insanlık yapamayacaksın ama aradaki kişiler işte böyle bi kayanana bana altın gibi gelir pırlanta
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Güzel çeyrek bileklik telefonu eski ise tel olabilir 

Aile fotonuz tablo olabilir güzel bir yüzük olabilir kapalı ise pardesü olabilir güzel esarp 
tarafından
altın düşünüyorum aslında küpe gibi. kıyafeti çok fazla kıyafet düşünmüyorum:) , teşekkürler
(12,777 puan) tarafından
O zaman küpe kolye yüzük künye tarzı güzel olur
0 oy
(643 puan) tarafından
Gümüş yüzük  kolye bileklik felan alabilirsin
0 oy
(2,154 puan) tarafından
Valla altın bileklik yüzük felan çok iyi olur bence hem kalıcı hemde anlamli
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Misal yemeğe geldiğinde tatlı getirebilirsin

Onun dışında eksık olan neyı varsa onu alabilirsin 
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Bilezik al yada yüzuk. Gelinim aldı diye takar , hemde hatıra kalır.
0 oy
(79 puan) tarafından
Marşının yarısıyla güzel bi altın al çeyrek bileklik var ya bence öyle bisey yapabilirsin sonuçta o olmasa hiç maaşın olmayacaktı çocuğuna o kadar bakmış benimkisi şahsen bakmaz öyle bisey desem kızar cocuguma da bakma güzel bi bileklik al 
tarafından
altın olacağı kesinde nasıl bişey alacağıma karar vereceğim bakalım, teşekkürler
0 oy
(235 puan) tarafından
Ne iş yapıyosn
0 oy
(333 puan) tarafından
Kayinvaliden icin ne yaparsan kendisini özel hisseder. Sizin icin değerli olduğunu hisseder. Boyle düşünerek yola çıkabilirsin
tarafından
evet en ufak hediyeye bile sevinir mutlu olur. bakalım düşünüyorum bişeyler
(333 puan) tarafından
Umarim dogru hediyeyi bulursun
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Ben olsam altın bilezik yapardım eşiminde gönlünü fetederdim yıllarcada konuşulurdu :D 
tarafından
kız bileziğe şuan gücüm yetmez ev falan aldık :) küpe falan düşünüyorum bakalım
(1,908 puan) tarafından
Gösterişli olsun  bari kaynanalar sever gösterişi tabi senin kaynana ender bulunan pırlanta o belli de :))
tarafından
benimkide şıkır şıkırdır zaten sever takıyı falan pırlanta ya gücüm yetmese de küpe falan düşünüyorum :) iyidir eksik olmasın
(1,908 puan) tarafından
Ev kadınlaro için pırlanta sıkıntı düşer falan altın iyidir
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Oyle kaynana kalmismi kiz Allah bozmasn altindan bi yuzuk.kunye tarzi bisey alabilirsin canm 
0 oy
(612 puan) tarafından
Ne alırsın bilmem de ne güzel kayınvalide o maşallah.. 
0 oy
(790 puan) tarafından
Valla boyle kayinvalideye can kurban ne gzl ya hep boyle olsalr keske sende ona gzl altin yuzuk falan alablrsn cnm okdr emegi geciyo ben olsam oyle altin bi taki alirdim
0 oy
tarafından
Durumun varsa altın bilezik bileklik veya küçük bi kolye alabilirsin Allah herkese seninki gibi kaynana versin inşallah 
0 oy
(119,226 puan) tarafından
Para ver aazsa cuzdanina gizlice koy yada evine esya al
0 oy
(1,627 puan) tarafından
Evine süs esya alabilirsin perde halı gbi şeyi eski veya değiştirmek istiyosa alabilirsin bnim oğlum 19 aylık olcak bnde yarın iş başvurusuna gitcrktim kaynanam yazı bekle bakamam daha dedi ne güzel srninkiler 6 aylık bebeğe bakıyo 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 291 göst.
21 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 423 göst.
+1 oy
9 cevap 437 göst.
0 oy
7 cevap 307 göst.
21 Ekim 2020 Aile kategorisinde Evramm (467 puan) tarafından soruldu

379,032 soru