0 oy
904 göst.
Diğer kategorisinde (96 puan) tarafından
Kizimin adi cokmu tuhaf acabaa bazilari cok begeniyor bazilari diyemiyor bazilari sacma diyor.. aslinda asel koymayi dsunuyodum ama esim aklimi celdi.. erkek sandigimz icin areli cok istiyordm kiz oldugunu ogrenincede arelya koyduk.. yani esim buldu degisik baya bnde bir heves koydum ama suan pismanim sanki asel olsaydi keske diyorum kolay diyemiyor kimse ...arelyanin anlamida cok guzel yaldizli altin.. turkce isim ama bilinmedik:) arelya da esimin aklina ayrelliden gelmis bir gun toplarken kendi turetmis gibii birsey :D smdide oglum olcak aren ismini koymayi dusunuyorum bir tek o uyuyor baska uyan varmi akliniza gelen acaba

10 Cevaplar

+1 oy
(1,657 puan) tarafından

İlk dusundugunu koy yanı Arel :Dbundan guzel uyum olamaz Arel ve Arelya

-Reklam-
0 oy
(48,494 puan) tarafından
buldugun isim uyuyor canim
(96 puan) tarafından
Cok tesekkurler cnm
0 oy
(58 puan) tarafından
Arelya güzel hos bi isim aman milete ne bakiyosun insanimiz ayseye bile anşa diyen tonla insan var :D ama aren daha guzelmiss yani :D ogluna kesinlikle Aren koy
(96 puan) tarafından
Cokk tesekkurler canm icimi rahatlattin..
0 oy
(83 puan) tarafından
yanlış anlama ama kızının ismi güzel arelya ama neden uyumlu olsun istiyorsun ki oğlunun ismi farklı da olabilir 

ikiz olsa uyumlu olsun tabiki ama ne bileyim ya buda benim düşüncem 
(96 puan) tarafından
Yani haklisiniz osman olacak dedemizin adi  bnde ikinci isimde uygun olsun dedim
(83 puan) tarafından
anladım canım sonucta senin evladın istediğini koy
(10,453 puan) tarafından
Hahah benim pasamin adıda osman dedemizin ismi yanına selim ekledim
(96 puan) tarafından
Evet bizimde ole olunca ikinci isim istedim bnde:D
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Cnm kusura bakma ama gerçekten biraz tuhaf söyleyişi aren ismi güzel kısa ve söyleyişi kolay kızınızın ismini ya değiştirin asel de olabilir açelya da olabilir ya da yanına bir isim koyun nacizane fikrim en azından istediğini kullanır 
(96 puan) tarafından
Iste bu saatten sonra nasil degistirebilirizki ... cok zor olur olmadi buyuyunce arya derler :D
(1,379 puan) tarafından
Evet arya  güzel cnm
(96 puan) tarafından
Kimlikte degistiremeyik ama cevresi kısaca oyle diyebilir artik kndi karar verir  en azindan secenegi var:D
0 oy
tarafından
Benim yigenimin de öyle kız olan arya erkek alaz dusunebilirsin
(96 puan) tarafından
Tesekkurler canmm
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Anlamı güzelse yrterli canm kmseyi takma. Arelya kulagıma güzel geldi. Benm kızımın adıda  Alya yakın oldugu icin hosuma gtmstr:D birde benmkinide kaynanam özellikle söyleyemiyo bence bilerek yapıyo Al ya diyo  hani Almak fiili varya Al -ver ordaki gbi söylüyo Al -ya 
(96 puan) tarafından
:D  onuda diyemiyorsa bnmkini hic diyemezdii yasli neneler anlamiyo  hic yoldan gecenler soruyorya sevmekicin bnde aleyna diyorum:D
(1,175 puan) tarafından
Haha :D aslında diyoda işte bilerek yapıyp bence:D
(96 puan) tarafından
Istedigi olmadiysa oledir canim..
(1,175 puan) tarafından
Yok isim önermedi de kaynatam demişti sunukoycam bende demiştim adıno ben koyucam benm kızımfilan.  İlk duyduklarında benm esm dalgasına Al yaa diye dalga geecrker gibi şakasını yapmısyı benm boşboğaz kocam ondandır
(96 puan) tarafından
Belkide esin dedyse artik onlarda der.. valla kim ne derse desin cok guzel isim hatta bn hep bu ismi dusunuyordum hamilelikten oncesinden   .. aldirma cnm bnmkinede ayrelli diyo babam filan sakasina:)
0 oy
(1,657 puan) tarafından

İlk dusundugunu koy yanı Arel :Dbundan guzel uyum olamaz Arel ve Arelya

(96 puan) tarafından
Evett bnmde ole gcti icmden ama sacma olur dedi bazilari ikiside ayni filan.. arene dondum bnde
(1,657 puan) tarafından
Yaaa canım sende onu dedıler bunu dedıler desınler koyversene gıtsın
(96 puan) tarafından
Haklisin biraz takinti yapiyorum biri bisey diyince  iste..
0 oy
(2,792 puan) tarafından

Arel & Arelya :angel:

(96 puan) tarafından
:) aslinda olabilir bir yas olcak aralarinda zaten ikiz gibi  bazilari sacma olur diyince areni dusundum
(2,792 puan) tarafından
Bazılarını boş ver onların annesi sensin kimene isimlerinden ya takma bu kadar
(96 puan) tarafından
Evet haklisiniz..
0 oy
(492 puan) tarafından
Canım ben arel arelya uyduramadim çok zorlama geldi bana kalsa arel koyma sen bilirsin yinede sanki önce oğlun olmuş arel koymuşsun sonra.da kızını ona uysun diye arelin yanına bi hece koymuşsun gibi olur yani
(96 puan) tarafından
Birde areni dusunuyorum oda cok guzel
(492 puan) tarafından
Bence aren olması çok.daha iyi gibi
(96 puan) tarafından
Tesekkurler:)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 561 göst.
12 Kasım 2019 Aile kategorisinde İnstructor (738 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,015 göst.