0 oy
358 göst.
Diğer kategorisinde (187 puan) tarafından
Stres yapma olur diyorlarelimde değil.ne yapmaliyim

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kendini meşgul et bişilerle eşinle gez dolaş ne istiyorsan onu yap sonra yani olsada olur olmasada olurrr gibi davran bak unutursun inşallah rabbim en kısa zamanda kucağını doldursun inşallah 
(187 puan) tarafından
Abla dediğin gibi yapiyprum genne aklima geliyor bu ay nikah ve düğün teslasim.var inşallah unuturum
tarafından
Unutursun unutursun canım inşallah
-Reklam-
0 oy
(2,125 puan) tarafından
Aklıma getirme canm bana da öyle diyorlar kaynanayla bir oturuyoruz bir yıl oldu aha doktora da gittim çok şükür sorun çıkmadı herkes diyor stresten aklına getirme hastalığın olana kadar hesaplama felan dediler hep
0 oy
tarafından
Valla 2 senedir ben beceremiyorum kafamdan atmaya takı hastalanana kadar hastalanınca aklıma bebek bile gelmiyor tamamen kendime adadım kendimi 
0 oy
(2,241 puan) tarafından

esinle vakit gecirin gezin evde film izleyin birbirinize vakit gecirin cocuk fikrine daha zaman var gibi bakin olmuyo gibi degil de suan cabalamiyo gibi olun iliskiye cocuk icin girmeyin inan stres cok etkiliyo   Rabbim kucagini doldursun canim ama kendini harap etme rabbim vermiyorsa en guzel zamani bekliyordur <3

0 oy
(3,921 puan) tarafından

Bende senin gibiydim. Doktora da gittim felan sknti yoktu ama Rabbim vereceği zamanı çok iyi biliyor. 2 sene sonra hamile kaldım ama ilk bi sene normal demişti doktor sakin ol düşünme pozitif ol 
0 oy
(49 puan) tarafından
Kesinlikle doğru.. Bende çok dusunuyodum çok istiyodum ondan başka bişey düşünemez oldum. Snra baktm olmuyo bıraktım düşünmedim 1 ay snra hamile kalmışım.. Stres hormonlari çok etkiliyo canım gerçekten başka bişey düşün bi uğraş bul 
0 oy
tarafından
Yumurtlama gunlerini takip etme sirf cocuk olsun diye birliktelik yasama akisina birak o gelecegi zamani zaten bilir 
0 oy
(1,008 puan) tarafından
Benim bir arkadaşım kaynanasina takmisti o ara onunla didisirken hamile.kaldi 2. Bebekte esi diyodu annemle ugras biraz diye 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
En güzel şeyler beklemediğin anda olur.

Ben 33 yaşında evlendim antidepresan kullanıyordum, sigara kullanıyordum.Ayda 2 defa alkol kullanıyordum.Korunursam ilerde çocuğum olmaz diye düşündüm.Hiç bir korunma yöntemi kullanmadım.Antidepresan ve sigara kullandığım için hemen hamile kalmayacağımı düşünüyordum.Üma Eylül 2018 de evlendim, ilk gece ertesi gün hapı kullandım kasımda hamile olduğumu öğrendim.Şimdi 15 aylık dünyalar tatlısı bir oğlum var.Akışına bırak.

Biraz müstehcen kaçacak ama ilişkiden sonra hemen banyo yapma yarım saat yada 45 dk uzan.
0 oy
tarafından
Evlendiğin ilk günden beri istedim. Cok.kafaya taktım 3 4 defa soktora gitti. Ki daha 3 4 aylık evliydim. Sonra olmuyor diye kendimi inanırdım halk egitimin kurslari vardi bir ay o kurslara .gittim evden de kafamdakilerdende uzaklaştım . Cok şükür6. Ayımda hamile kaldim. Umudumu tamamen kaybetmiştim olmayacagina inandirmistim kendimi

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 43 göst.
24 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Bir erkek annesi (580 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 33 göst.
24 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Bir erkek annesi (580 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
0 oy
19 cevap 801 göst.
27 Aralık 2022 Aile kategorisinde Mrvyilmaz (565 puan) tarafından soruldu

374,622 soru

11,204,517 cevap

34,506 kullanıcı

...