0 oy
1,146 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (9,205 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ilk defa denedim bugun. Çok guzel olacak die bekliyordum kızlar ama sonuç husrab :(( 2 saattir dolapta dinleniyordu çıkardm kestim kenarından bi dilim aldm ve altı oldiğu gbi şerbet dolu. Tarife tam tamına uydum eminim çok umutluydum guzel olcak die :( akşam eşjm gelince beğencek diyordum adam geldi bi baktı normal tatlının ftosnu gosterdim ikisinin aynı tatlı oldiğuna emin misin ddi reziiil oldum :D bunun puf noktası fln nedir nie boyle oldu bu?

Muhallebisi de boyle dağılıyor ustten :(

26 Cevaplar

0 oy
(542 puan) tarafından
Sicakkenmi doktun muhallebiyi .blki ondandir erimis gbi duryo 
(9,205 puan) tarafından
Hayır baya ılıktı cnm
(542 puan) tarafından
Hii.nyse deneme yanilma olur  skıntı ypma cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayy bayılırım bende çok güzel yaparım her ay mutlaka yeriz tam tarife göre yapıyorum enfesto oluyor :))
(9,205 puan) tarafından
:) of bende ilk defa bişeyi beceremedm
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Aynı tarifle yapiyorum cok guzel oluyo canim kalip gibi sen biraz az mi kaynattin muhallebiyi bide kek sicak serbet soguk olacak
(9,205 puan) tarafından
Kzum çok kaynadı hatta baya koyu oldu dokemedm ve azck sut katp cıvılttm... şerbet dolapta soğudu kek ise çıkar çıkmaz kurdanla delip döktim
(2,590 puan) tarafından
Bi dahakine iyi olur canim uzulme
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Ölçüsünü mu fazla yaptın şerbetin acaba hani bardak ölçün farklıysa ben çok yaparım bunu eşimde çok sever üstünun kremasina krem şanti ekledin mi ayrıca kreması kaynadı mi krem şantiyi en son altını kapattıktan sonra ekleyeceksin
(9,205 puan) tarafından
Aynısnı yaptm cnm şantiden sonra 5dk çırptm mikserle.. bardak olçusu normal su bardağı 200ml olanlardan
(3,669 puan) tarafından
Valla bilemedim ki hiç canım ikinciye olur inşallah :)
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Kullandığın un, nişasta, galeta unu bile fark eser tatlım. Ben mesela kalan ekmekleri çekip onu kullanıyorum. İnşallah bi dahakine tutar
(9,205 puan) tarafından
Bnde ekmek kullandm :) bida yaparsam inşallah :/
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Canım soğuk sıcak kuralına uymadıysan eğer öyle olmuştur
(9,205 puan) tarafından
Kek sicak şerbet soğuktu kzum:/

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap 57 göst.
1 Haziran 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde meryemcknn (2,672 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 114 göst.
4 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Mevah (1,479 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 173 göst.
7 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 168 göst.
14 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 3prensannesi (1,493 puan) tarafından soruldu

379,262 soru

11,352,437 cevap

34,824 kullanıcı

...