0 oy
333 göst.
Diğer kategorisinde (421 puan) tarafından

Hanımlar Bebeğim şu an 2 aylık Kışın dışarıya çıkarken giydirmek için tulum mont alacağım sizce nasıl bir şey almalıyım arabamız var bugün bu peluş tulumu beğendim ama almadım Sizce bu iyi mi kısa montlar bedeni yok ve tulum mont daha iyi tutar diye düşündüm tecrübem yok Yardımcı olursanız sevinirim

image

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım tulum al ama böyle tüylü alma bence çok toz topluyo bunlar
-Reklam-
0 oy
(2,633 puan) tarafından

Kalın tulumlardan al kuzum büyük al bahara kadar giysin. 

Benim oğlumun bir tulumu vardı dışarıda hep onu giyerde çok rahat ederdim. Ayicikliydi bide giyince de çok şeker gözüküyordu 
(421 puan) tarafından
Mont gibi olan tulumlardan mı canım böyle peluş değil şişme mi
(2,633 puan) tarafından
Dışı peluş içi pamuklu kumaş H&M den almış ablam. Dur bulursam foto atayım
0 oy
tarafından
Bu mont değil canım. Daha kalın al 
0 oy
tarafından
Mont şeklinde tulumlardan al iyi csicak tutuyo iyi oluyo ben öyle giydirdim geçen kış 
(421 puan) tarafından
Anladım canım sağol
0 oy
(590 puan) tarafından
Sisme tulum al lw var onlar sicak tutuyor ayakli al seninki kucuk benim kiza 9 aylikken almistim sobeden indirimde yakalamistim 50tl di o kadar sicak tutuyoki simdi yoktur sobe kapandi artik kalanlari varsa belki bu isitmaz onu disari cikartirken
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Kış aylarnda 5 aylıktı bu şekilde bı mont almıştık hem ayaklarını koruyo hem bacaklarını öbür türlü ayakkabı bulmak felan sknti şuan 14 aylık şişme mont aldık 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 290 göst.
6 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 49 göst.
20 Kasım 2022 Aile kategorisinde Zynpmrt (327 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 241 göst.
0 oy
2 cevap 65 göst.
12 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu

379,877 soru

11,371,785 cevap

34,854 kullanıcı

...