0 oy
731 göst.
Aile kategorisinde (263 puan) tarafından
Ya 27 gunluk bebegim var 2 haftadir kaynanam bizde cok bunaldim cok cok skldm Allah kaynanayla devamli yasayanlara yardim etsin ay aslinda okdr kotu biri de degil ama tahammulum yok yaa daha 1 2 ay kalacak boyle hassas bi donemimde gelmesine ne gerek vardi bilmiyorum siz nasil basa cikiyosunuz hanumlar :)

10 Cevaplar

+1 oy
(17 puan) tarafından
Allah tan kork. Sonuçta senin de annen eşinin annesi sana bakıp kıymet veren yiyip içiren senin ve bebişin için gecesini gündüzüne katan eşinin annesi yapma böyle. Cennet anaların ayakları altındadır unutma.  Yarın sende kaynana olacaksın. Yaşattığını yaşamadan ölmez insan unutma. Belki bana kızarsınız ama kusura bakmayın benim düşüncem 
(370 puan) tarafından
Oyle diyosunda canim senin kaynanan sana kaynanalik deil annelik yapmis bizlerin basina gelen seninde basina gelse yuzune bile bakmazsin benim kaynanama cok iyi saf derlerdi anan bi tanidim bana atmadigi iftiralar kalmadi hasta oluyodu isedi dosegi yikadim evden disari cikmayan bana milletle gezii die iftiralar atti neyseki esim kaynimlar hep arkamdaydi yani allah icin yaptim iylimler helal olsun ama bu dunyada gördüm obur tarafta yuzu yuzme denk gelmesin insallah
(84 puan) tarafından
Niyeyse kaynanam aklima aklima geldi gozlerim doldu :(  ilk bebegimde beraber oturuyoduk cumbur cemaat ama 9 kisi birlik eeve geldigim gunun sabahi evde ikimiz variz kahvalti tepsisi hazirlamis zeytin peynir var icinde geldi dizime coktu hadi ye dedi tepsiye baktim halime baktim sonra yedim kotduklarini aksama esim gelince dedim sen beni anneme gotur kadinin zaten kendine hayri yok bide benle nasil ugrasacak aksam gittim anneme 1 hafta kaldim .Allah kaynanamdan razi olsun bir keree laf etmedi Allah bu gunlerimizide aratmasin cok sukur rabbime.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah tez zamanda kutarsin 
0 oy
(5,069 puan) tarafından
Kötü biri değilse kalsın ne olacak torunu oğlu var sonuçta bazen gelinleri anlamak zor
(263 puan) tarafından
Agzini sapirdatiyo gegiriyo ve psikolojik olarak hassas bi donemdeyim tahammulum yok bebek azcik aglasa aaa hasta olmus diyo ben de deli oluyrm :( ama genel olarak art niyetli degl Allah herkesin evinde yerinde mutlu etsin :)
(323 puan) tarafından
Açıkçası bende sinir oluyorum öyle haraketlere tahmmulum yok asla elimde dehil midem bulanıyor insan cekemiyor bide lohusayken
(263 puan) tarafından
Benim midem bulanmiyor da boyle cinlerim tepeme geliyor biri beynimi oyuyor sanki o sese :)
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Benim kaynanamda benimle kalmak istedi lohusalık zamanı gerçekten çok kötü bir zaman insan bunaliyor çok iyi anlıyorum seni eşim izin aldı senelik iznini o yanımda kaldı beni bildiği içinde annesine gerek yok ben yanındayım dedi sadece haftada 2 kere felan geldiler 
(263 puan) tarafından
Valla ben cocuga kendim bakuyom zaten dogdu dogali kimse dokunmaz :) kaynanam cocuk icin gelmedi zaten o kalici kalmak istiyor ondan :( Allahim gostermesin ahahahah ah canim cok zor valla bir an evvel gider diye dua ediyrm icten ice
(1,908 puan) tarafından
Ayyy ne kadar ayıp yaaa su düşüncelerine bakarmisin esin.duysa uzulmucekmi yazıkk yaa rabbim sizin gibi insanların.eline.dusurmesin senin annen nasılsa.esinin anneside oyle olmalı.nekadar kötü olursa olsun cok yazıkki size cokkk insanlık nereye gidiyo yaaa
(263 puan) tarafından
Annem de olsa yanimda evimde kalsin istemem herkesin evi ayri olur oyle bir dunya olmamali. Imkani var yanimizdan dibimizden bir ev alsin ozmn cok daha rahat eder. Hem o rahat eder hem ben. Emin ol esim bile rahat olamiyor boyle dip dibeyken. Kaynanam is guc yapmayan bi insan bi de ben de yapamiyorum her seyi zaten esim yapiyo emin ol esim bile mutlu degil. Kimse rahat edemez iki iki dort. Ve ben suan lahosayim bi kirkimin cikmasini bekleseydi bence problem kalmicakti. Sonra gelsinnkalsin 2 3 ay neyse
0 oy
tarafından
Lohusalık cok değişik hak veriyorm hersey insana batıyo ben korona oldm bide lohusayken berbat bi lohusalıktı anlıcagın
0 oy
(942 puan) tarafından
Kız benim kaynanamda öyleydi şimdi iyi bakıyor bebisime bana iş bile yaptırmıyor 
0 oy
(449 puan) tarafından
3 hafta kaldı gidince çok rahatladım
0 oy
(85 puan) tarafından
10 gunluk bebegim var yaklasik 15 gun bende kaldi simdi annem yanimda. Hastabede 1 geve benle kaldi. Bebek agladigi zaman aaaa ac bu cocuk ondan agliyo dur mama verelim deyip biberonla mama verdi. Eve ciktik gece aglamasi olunca emzirmeye calistim elimden aldi ben napim
0 oy
(65 puan) tarafından
Ben 5 günlük lohusayken kaynana hastalandı kocasıyla geldiler bebek emzirmeyi bilmiyorum çocuğum aç durmadan ağlıyor ben öyle benden hizmet bekliyorlar biri bir koltuğa yatmış biri bir koltuğa koltuk yastiklarimida başlarına almışlar yastıklar dümdüz olmuş birde kayınbaba kokuyor salon leş gibi akşam oğlu geldi benle onlar için kavga etti kalkıp bir yemek hazirlayamadinmi diye ben kendi karnımı doyuramazken bebeğimin bana en ihtiyaç duyduğu zamanda eşim bana birsuru ağır laf kullandı sen insan değilsin falan ağladım tartıştık gecenin bir yarısı babamı aradım eşim bana çağır babanı gelsin böyle olmaz dedi babamlar gelmeden kaynana hemen hastalandı kusmaya bayılmaya başladı eşime omuzlarını ovduruyor ne bana ne anneme babama dokunduruyor bırak bırak diyor oğluna ov ov diyor ben hamileyken ağır soğuk algınlığı geçirdim eşim kalkipta bakmamıştı annesine sabaha kadar baktı cok ağrıma gitti şimdi 3 aylık oldu bebeğim hala onlar için tartışır benimle daha yeni tartıştık yine ne hamileliğim ne lohuligim güzel geçti sağolsunlar.. hakkınızı helal edin içimi döktüm..
tarafından
Yaa cok üzüldüm canım :( eşine de cok sinir oldum. Allah kimsenin başına vermesin yaa
(65 puan) tarafından
Amin canım amin
0 oy
(2,578 puan) tarafından
Benim de kaynanam 40 gün benim katta kaldı kötü biri de değildir ama gerçekten insan öyle hassas bir dönem de tahammül edemiyor kendi annesini arıyor 

İlgili sorular

+1 oy
28 cevap 767 göst.
15 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 610 göst.
3 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 216 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Eda34 (369 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 207 göst.