0 oy
652 göst.
Diğer kategorisinde (4,994 puan) tarafından

Kocişi işe yolladım oğluşum uyuyor uyanmasını bekliyorum annemlere kahvaltıya gideceğiz:angel: Kış temizliğimi bitirdim koltuklar silinecek tek 1 günlük mola verdim kendime:P

image

17 Cevaplar

0 oy
(5,313 puan) tarafından
Günaydın ellerine sağlık afiyet olsun biz kahvaltıyı bitirdğk öğlene ne ysek diye düşünüyoruz
(4,994 puan) tarafından
Oh afiyet olsun 10 olmadan edemiyorum kahvaltı ben küçük paşa anca kalkıyor :D Aman yemek derdi iş derdi hiç bitmiyor ki :D :)
(5,313 puan) tarafından
Valla aynen öyle kuzum sizede afiyet şifa olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Daha uyuyoruz biz
(4,994 puan) tarafından
İyi uykular :)
0 oy
(48,735 puan) tarafından
en güzel anlik en guzel manzara bebisin uyuması gece ucten beri uyku savasi veriyoruz az once kizim uyudu benim uyku kacti bide benim.yastigima sarildi ben de geldim oturma odasina ☺️
(48,735 puan) tarafından
benimki büyük abla oldu 25 aylik ama hala uyku duzenimiz yok belli bir uyku saatimiz hic olmadı zaten
(4,994 puan) tarafından
O düzeni sen oluştur kuzum ben de öyle yaptım uyku saati belirle öğlen için büyük çocuklara tek uyku yetiyormuş sevdiği ninniyi aç baka baka dalsın sallanmayı sevmiyordur tek başına uyuyabilir seninki de o zaman yanına uzan öğlen uykusu için ses olmasın onunla uyuyormuş gibi yap ben oğlumu öyle alıştırdım şimdi uykusu gelince kendi uyuyor tabi kalmaya bir yere gittiğimiz de onun yanına uzanmamı istiyor
(48,735 puan) tarafından
☺️ bizimki uyumak istemiyo sorun orda dogdu dogali hic sallanmayi sevmedi sinir oluyo emerek uyuyodu kesince memeden bir hafta kadar ogle uykusunds zorla sallayarak uyuttum. yanina yatiyorum o konusa konusa done done uyuyo ama uyumak istemiyo ya oyun uyduruyo ya bişey ☺️
(48,735 puan) tarafından
bir yere gidelim.yada biri gelsin hayatta uyumaz babasi bile o uyumadan ses cikarmadan bekliyo baska odada adam ☺️
(4,994 puan) tarafından
O bizde de var kuzum uyutacağım zaman kimseyi odaya almıyor babası teyzesi dayısı vs olsun görünce kucaklarına gitmek istiyor uyumamak için :D Bütün bebeler aynı desene benimki de konuşur uyumamak için yanına uzanınca ben de gözümü kaparım tepki vermem konuşur durur sonra susar elimi tutar yatar :D Yüz versek hiç uyumazlar
0 oy
(121 puan) tarafından
Oh mis darısı başıma :) benim prenses sabah 4 de uyandı 6 da zor uyuttum geri şimdi uyuyor hanfendi 4 aylık
(4,994 puan) tarafından
Büyüdükçe dengeye oturuyor kuzum oğlum da öyleydi o zamanlar 18 aylık öğlen uykusuna yatar tek gündüzleri bilemedin 3 saat ya da 1 buçuk 2 saat uyur gece 11 buçukta uyuturum sabah 10 da uyanır ses olunca yanın da telefon falan erken kalkıyor
(121 puan) tarafından
Aynen düzensiz şuan bazen çok iyi bazen saçmalıyor. 3 gün önce aşı oldu huy değiştirdi
(4,994 puan) tarafından
Aşı ile alakası yok kuşum ya yavaş yavaş büyüyorlar ya atak dönemleri oluyor :) Ondan huy değişimleri uyku düzensizliği oluyor
0 oy
(44,748 puan) tarafından
Ben de oglumu salliyorum yatarsa hemen kalkicam islak kek ve mercimek koftesi yapicam kiz akrdesim gelcek iste bi uyusaydi daha ev supurulcek
(4,994 puan) tarafından
Kolay gelsin kuzum :) Uyur uyur tabi iş yaparken uyanma huyları yok mu bitiyorum :D
0 oy
tarafından

Buda benm balım :)

image

(4,994 puan) tarafından
Oy maşALLAH ona iyi uykular küçük beye :)
0 oy
(2,264 puan) tarafından

image

çay keyfi yapıyoree:)
(4,994 puan) tarafından
Afiyet olsun :) hiç çay sevmem ya tek kahvaltı ederken 2 ya da 3 bardak içerim o kadar :D
(2,264 puan) tarafından
Teşekkür ederim :) banada sabahları çok tatlı gelir çay
0 oy
tarafından

image

kayonvalideme geldim oğlumu ikinci uykusuna yatırdım kahvaltı yaptık topladık ayagimdakiler kayınpederinin kunduralari :Dahsgsgaga apartman boşluğunda içiyorum ayıp olmasın diye 
(4,994 puan) tarafından
Ahaha :D Kunduralar yakiyii :D :) Ben de kayınvalideme gidince zar zor içiyorum biliyorlar ama hiç içemem öyle eşimle gizlice içiyoruz :D
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Ohhh n guzel kiz uyudugun yerde beklesene benimkiler yatsa yatarim ha bire uyumayi ozledim 
(4,994 puan) tarafından
Eşim için uyandım ya uyanınca geri yatamıyorum kuzu ya :D Benim de böyle bir huyum var
(2,722 puan) tarafından
Bnde esiminyolladigim gibi yataga o kadar yoruluyormki hmn uyuyorm ama danalar uyaniyo hemncik
0 oy
tarafından

image

ççay keyfisi kocacım merkeze gitti benim gözüm yemedi soğuk diye evdeyim 

(4,994 puan) tarafından
Afiyet olsun :) Evet yavaş yavaş havalar soğuyor artık
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Gunaydın yenı uyandık bizde :) 
(4,994 puan) tarafından
Size de günaydın :))
0 oy
(70 puan) tarafından

imageEv işlerini geceden hallettim kahvaltı yapıyorum:))

(4,994 puan) tarafından
Afiyet olsun :)
(70 puan) tarafından
Tesekkurler
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Nerde yaşıyorsun uyku tulumuna gecmissin o yüzden sordum tulumu nerden aldin çok kalın mi
(7,208 puan) tarafından
Külotlu çorap çocuğu rahatsız etmez mi ? Üstelik sağlıksız da
(4,994 puan) tarafından
Kız çocuklarına her durum da giydiriliyor ayakları çıplakta yatamaz ki kış geldi evim sobalı yatak odam çok sıcak olmuyor mecbur giydiriyorum dışarı çıkarken de giydiriyorum hasta olmasından iyidir onların kanı ne olsun ki vücütları çok sıcak olmuyor
(7,208 puan) tarafından
Bunun kizla erkekle ne ilgisi var ki ? Vücutta ki kan dolaşımıni engelliyor ve çorap gece giyilmasinde ayakta mantar enfeksiyonuna  ,deri kuruluğu ve tırnak yapısı bozukluğuna yol açıyor . Gece çorapla yatmak eldiven ile yatmak gibi bir şey
(4,040 puan) tarafından
Evet canım bence de külotlu çorap giydirme tayt giydir LC de pamuklu çok güzel taytlar var geçen sene hep onlardan giydirdim
Ben de İstanbul'dayım dediğin gibi sabaha karşı soğuk
(4,994 puan) tarafından
Tayt alayim kuzum ben
0 oy
(384 puan) tarafından
Biz kahvaltı yaptık oğlum oyun oynuyor bende ikinci bebisım karnım da daha yeniyiz 5 haftalık uzaniyoruz
0 oy
tarafından

Uyandım böy

image

le tavanı izliyorum bir saattir :D

0 oy
(2,678 puan) tarafından

Ben uyutmaya çalışıyorum :))) 

image

0 oy
(12,264 puan) tarafından

Bende balkonda yım  sabah kahvesini içerken hava alıyorum