0 oy
747 göst.
Aile kategorisinde (66 puan) tarafından
Normalde adet tarihimin ilk günü 18 Ocak cumartesi 40 haftam dolmuş olacak ama ben 16 Ocak desem 40+1 yapıyor ya öyle dersem doğuma alacak desem anlar mı sizce akıl verin bebeğime kavusayim diye yapıyorum birde bedenim çok yoruldu kızlar onun için anlar mı sizce

32 Cevaplar

+4 oy
(2,744 puan) tarafından
Bizde çok  bekledik olsun diyede olunca gördük  günümüzü ☺️ Sakın  acele etme kendi  sancini bekle 
(66 puan) tarafından
İşte bnde kendi sancinla doğurmak istiyorum eşime sancım başladı demeyi çok istiyorum ama sancı gelmiyor kız
(22 puan) tarafından
Benimde hiç sancım olmadı 35.haftamda doğurdum :) kontrole gittik bebek sıkışmış miğdem de hemen aldı
(66 puan) tarafından
Oyyy kız Allah'ın isi işte bebek gununu bekliyor sanırım şimdi ne kadarlık oldu bebisin cnm supriz yapmis size ya
(22 puan) tarafından
Şuan 10 aylık canm. Biraz küçük doğduk Ama şükürler olsun çok güzel toparlandıl
(2,744 puan) tarafından
Bende sancimi beklemedim gerci benim tesadüf  oldu cok kasiniyorum diye gittim doguma aldilar suni sanci cektim cok zordu açılmam  ilerlemedi 6 cmde kaldi sezeryana aldilar
-Reklam-
+1 oy
(682 puan) tarafından
Bi sorun olmadığı sürece doktor 42ye kadarda bekler bence 
(66 puan) tarafından
Canım normal doğum istiyorum ya bebek kilo alıyor ondan 40 haftayı biraz geçsin suni verelim demişti ama devlet olduğu için her gitmeye farklı doktor bakıyor benim dediğim anlar mı sence yalan attığımı
(682 puan) tarafından
Canım sonuçta ultrasonda kaç hafta kaç gün çıkıyorsa öyle alır ama bende çok istiyorum doğurmaya 38+5im
(66 puan) tarafından
Kız sanırım biz çok kavuşmak istedikçe gelmiyorlar ya bazıları 38 de doğuruyor ya keşke bnde oyle olsaydım diyorum ama işte elinde sonunda doğacak diyorum sonrada bakalım sona doğru insan heyecanlı oluyor
(682 puan) tarafından
İçerde rahatlar ya o yüzden gelmiyorlar :)
+1 oy
tarafından

Anlar mı anlamaz mı bilmiyorum canım ama aynı yalanı bende atmayı düşünüyorum :angel:

(66 puan) tarafından
Kız artık çevremdeki herkes doğurdu bebekleri büyüdü bile bir tek ben doguramadim kavuşmak istiyorum cnm ya seninki kaç haftalık cnm
tarafından
Benim de 37 hafta ama 3 hafta önden gidiyor ultrasonda.
Bende doğumu yapmak istiyorum bi an önce ya baya bi ağırlaştım
(66 puan) tarafından
Bende çok agirlastim canım inan yürüyecek halim yok uyandığımda sanki dövülmüş gibi elim yüzüm sis uyanıyorum sağ salim kavuş mamizi nasip etsin Rabbim inşallah
tarafından
Aminn Aminn inşallah bende de baya bi ödem var. Bi yandan da bebeğime kavuşmak istiyorum bi an önce Allah sonumuzu hayır etsin bi avazda inşallah :))
tarafından
Benimde 2 hafta bazen 3 hafta öndeydi 37 haftalık doğdu meğersem göbeği şişmiş ondan  önde ölçülüyormuş 3140gr
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
1 gün için yalana değmez bu zamana gelmişsin birkaç gün daha dayan 
(66 puan) tarafından
Kız haklısın ama canım bebek durdukcada kilo alıyor birde nedense benle aynı olan arkadaşlarım dogurdu onları görünce hevesleniyorum sanırım
0 oy
tarafından

Ugs de bebek ölcümleri haftanı belli eder ama 2 gün için yalan söylemene ne gerek var  az kalmış sonra hamile halini özlersin kız ben özledim göbegimi sevmeyi :D

(66 puan) tarafından
Kız hamileliği ozlemem gibi geliyor ya baya zorlandım hamilelikten ama yinede belli olmaz ya ama bebeğimi çok merak ediyorum kime benziyecek nasıl birşey olacak diye
(826 puan) tarafından
Kim özlemedi ki :D
0 oy
(2,634 puan) tarafından
O bebek ne zaman canı isterse o zaman gelir. Senin doktora yalan atman bile bir işe yaramaz yani
(66 puan) tarafından
Kız gelmiyor yerini sevdi heralde işte doktora dersen suni verir diye düşünüyorum ama yinede acele ediyorum sanırım ya
(2,634 puan) tarafından
Dışarı çıkınca İçinde kalmasını özleyeceksin :D
0 oy
tarafından
Istersen ocak 1 de canim doktor anlar ultrasonda çıkıyor son adet tarihi tahmin olarak 
(66 puan) tarafından
Ultrasyonda uyumlu çıkıyor cnm ama haklısınız sanırım bir gün için yalan atmaya gerek yok
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım bebeğin ne zaman gelmek isterse o zaman gelsin beyaz yalanlarla uğraşma hamilelik dönemini çok özlüyorum bebeğimi çok seviyorum bu günlerinde bir daha gelmeyecek kahveni iç uzan uyu kitap oku bebeğin yanında en güvenli yerde☺️
(66 puan) tarafından
Kız bncede yalana gerek yok elinde sonunda doğacak ya haklısınız ama ben hamileligi ozlemem gibi ya çok zorlandım ya
0 oy
(987 puan) tarafından
Sancı yoksa ve herşey normalse iki güne bakmaz canım, bekletir 42ye kadar 
(66 puan) tarafından
Sancım var ama düzensiz olarak var cnm bakalım hayırlısı olsun inşallah ne diyeyim
0 oy
(52 puan) tarafından
aynı hastahanede kontrol oluyorsan zaten bilgilerin kayıtlıdır canim senin için dosya açılıyor oraya 
(66 puan) tarafından
Aynı hastanede oluyorum cm ama her gitmeye farklı doktor bakıyor cnm
tarafından
Hastane aynıysa sistemlerinde kayıtlıdır
0 oy
(14,035 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum ama bide şöyle düşün karnın da kalması onun sağlığı için gerekli Rabbimin bir bildiği var ki bebeği bekletiyor bence hiç gerek yok Rabbime bırak 
(66 puan) tarafından
Haklısın canım acele işe şeytan karışır derler birde ya onuda düşünüyorum suni verirse belki iyi olmayacak ama çok haklısın cnm doktora ve Rabbime birakacam en iyisi
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Jahahajaaha iyiymis de nolcak herşey yolundaysa zaten zaman glms
(66 puan) tarafından
Kız arkadaşlarim doğurdu ya hevesleniyom yaaa bende koklamak istiyorum ama nasip işi
(4,961 puan) tarafından
Zamanı var emin ol zaten bitmiş artık az kalmış sabret boşver
0 oy
tarafından
Ha 2 gün önce ha 2 gün snra ne gerek var ki böyle şeylere 
(66 puan) tarafından
Kız son aylarda her annede olur sanırım bebeğe kavuşmayı istemek ama haklısınız 2 gün için yalan a gerek yok Allah ne zmn isterse o zmn dogar
tarafından
Bende 41 de doğurdum seni gayet iyi anliorum ama sabır kendi belirlesin geleceği günü
0 oy
(13,923 puan) tarafından
Ultrasonda ne göründüğüne göre hareket eder doktor. 
(66 puan) tarafından
Ultrasyonda haftası ile uyumlu çıkıyor cnm ama 2 gün için yalan atmaya gerek yok haklısınız cnm
(13,923 puan) tarafından
Zaten artik adet tarihi falan sormaz doktor. Bebeğin gelişimi ve senin vücudunun doguma hazır olup olmadığina bakar. Sen kendini doktora birak , acele etme.
0 oy
(515 puan) tarafından
Gerek yok bence son gunlerinin tadini cikar doya doya uyu :D:D
(66 puan) tarafından
Aynen dogarsada ağlayacak herkes öyle diyor haklısınız birde doğum var zamana bırakmak gerek
(515 puan) tarafından
Hamileliginde dogumunda bebeginde hepsinin cok guzel ayri yanlari var ama acele etmeye de gerek yok anne olmak zor ama bi o kadar da mukemmel sen dinlenmene bak
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Anlar tabi canım o takip ediyor sonucta
0 oy
(317 puan) tarafından
Bende 40 haftadan sonra sıkılmaya başlamıştım ne sanci ne baska bir şey yoktu sıkılmıştım anlayacagin gelmeyecek diyordum ta ki bir gece suyum geldi 40+5 de doğurdum sen bekle bebek geleceği vakti çok iyi biliyor simdi de az daha dursaydı falan diyorum :) 
0 oy
(2,792 puan) tarafından

Kız 9 ay beklemişsin bir gün bekleyemiyon mu me gerek var:ermm: bekle kendi sancın gelir illaki gerek yok öyle şeylere,sonradan pişman olursun 

0 oy
tarafından
1 gün için yalana gerek var mı 
0 oy
(1,158 puan) tarafından

Valla canim sen istersem dahada erken soyle adet tarihini farketmez ultrasonda gozukuyor bebegin ne kadarlik oldugu zaten bisey kalmamis dayan hayirli zamanda gelsin saglicakla bende 40+2de dogurdum 2 gun daha gelmeseydi suni sanciyla dogumu baslatacaklardi cok sukur kendi geldi beyimiz hamileligin tadini cikar son gunlerde olsa o gunler cok ozleniyor cunku :) Rabbim hayirlisiyla saglikla kucagina almayi nasip etsin 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 275 göst.
6 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,056 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 471 göst.
29 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 157 göst.
9 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Ece0935 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 583 göst.