0 oy
433 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde tarafından
Kpss açıklanarak yıne bir yıkım oldu .. tekrar sil baştan pes etmeden çalışmaya karar verdim. Kpss ye hazırlanan arkadaşlar vatandaşlığa nasıl calstiniz video dinleyecem Esra Özkan yoksa Emrah Vahap mi dinlediniz .... 

13 Cevaplar

0 oy
(286 puan) tarafından

Ben orta öğretim girecem az kaldı ondan sonrada alan sınavım var alam sınavı %70 bana lazım herkes için hayirlsi olsun inşallah <3

tarafından
Amin başarılar dilerim şimdiden Türkçe çalış :))) baba gibi Türkçe soruları vardı
(286 puan) tarafından
Teşekkür ederim sizede başarılar: :) ben çalışamadım kpssye ya bebek var diye bi hamileyim + en kötüsü kaynanamlarla birlikte kalıyoruz zaman yetmiyor
tarafından
Ooo haklısın bnm bebeğim yok bn bile zor yetisiyorum yemek temizlik vs
-Reklam-
0 oy
(201 puan) tarafından
Maalesef bu defa giremedim zaten bizim bölümde alımlar az. Özelde çalıştım bikaç yıl ama şimdi  evde oturup bebek k bakıyorum. Çalışmadığım için giremeyecem sınava bu yıl. 
tarafından
Branş neydi . Bizimde az ama bu sefer hem kpss ye girecem hem üni sınavına olmuyor böyle ekonomik özgürlük önemli
(201 puan) tarafından
Att(acil tıp teknisyeni) yim. Aynen ekonomik özgürlük çok güzel bir şey ama tanamadım bir türlü. Bebekten dolayı da çalışamayınca sınava da giremiycem. Özelde çalıştım ama orası hem eziyor hem yoruyor
tarafından
Özel bir yere kadar . Bnde çalıştım da olmuyor ya .. anladım canm Allah yardımcımız olsun
(201 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
1 ay sonra ortaöğretim sınavına girecem şimdiden bana heyecan bastı 
tarafından
Allah yardımcın olsun
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Hamileyim diye hazırlanmamıştım seneye gircem inşallah aynı zamanda kaymakamlığa hazırlanacam

Genel kültür genel yetenek sınavı ise benim hocam var onu çok beğeniyorum 
(3,823 puan) tarafından
Benim bölüm tutuyor canım çoğunlukla benim bölümden alım oluyor evet çok zor oluyor sınavı bakalım hayırlısı ya
(3,823 puan) tarafından
Haklı canım bak bakalım dediğin gibi aramana kadar bir üniversite daha bitirirsin
tarafından
Aynen ya aman bakalım nolacak
(3,823 puan) tarafından
Hayırlısı inşallah bakarsın seneye senin bölümden alım olur atanırsın
tarafından
Allah'tan umut kesilmez yola devam :))
0 oy
(319 puan) tarafından
Bi kez cok calistiysan tekrar basa sarip vakit kaybetme. Bol bol soru çöz derim
tarafından
Vatandaşlık yapamıyorum ki .. bu yıl calisamadim en son 2019 da çalıştım o zamanda 79 aldım ise yaramadı bu yıl da calisamadim tekrar başlayacam
0 oy
tarafından
Kardeşim 90 aldı çok şükür 
tarafından
Maşallah . Sen ne mezunusun . Bnde geçen yıl 78 79 aldım ama ise yaramadı . Bu yıl tekrar düşünüyorum .. bnim skntim matematik ve Türkçe . Türkçe de skntim yapıyorum ama yetiştiremiyorum .. bnde ramazan yetkin dinlemeye başlayacam ..
Maşallah hem çalışıp hem iyi bir puan almış .. bn bu yıl biraz sknti çektim çalışamadim ..  düğünden iki gün önce kuzenim öldü . Kötü şekilde geldim evime .  Gurbete geldim alışamadım . Sonra hamile olduğumu ogrendim skntili hamile sürecim vardı . Ardından karnımda bbegimi kaybettim ... Sknti çektim sürekli kontroller vs sonra bn atlattim eşim boyun fıtığı oldu o amelyat oldu onla uğraştık . Artı manevi bir çok sknti da cabası .. anlayacan calisamadim .. şimdi de iyiyken çalışayım Allah izin verirse
tarafından
Senn baya bi sıkıntı yaşamışsın zaten canim senin yerinde olsam sınava bile girmezdim yani uğraşmazdım önümüzdeki seneye bırakırdım

Ben hemşireyim çok şükür atandım 4 yıl önce
tarafından
Girmeyecektim de işte esimin ısrarı üzerine girdim 71 aldım :(( seneye kaldı işte şimdi dusunuyrium nasıl olacak diye ..bebek yokken atandım atandım yoksa bebekle çok zor .. çok şükür canım darısı bana ve Bnim gibi bekleyenlere
tarafından
Sen ne mezunusun canım kaç alman gerekiyor
tarafından
85 alsam fena olmaz.. felsefe grubu öğretmeniyim canm.
0 oy
tarafından
Ben esra özkan dinliyorum canım
tarafından
Soru cozduruyor mu kuzu bn onu önceden dinlemiştim ama çözemiyorum şuan soru tekrar çalışacam
0 oy
(15,365 puan) tarafından
Benim hocam hocalarini dinle onların anlatım şekli güzel 
tarafından
Tmm canm sağol
0 oy
tarafından
Bu hafta gircem hayırlısı bakalım 
tarafından
Hayırlısı canm başarılar dilerim
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Bu yıl  tam basvuru zamani kizim dogdu kargasada kacirdim başvuruyu  maddi manevi  sıkıntıya  girdim ama napayim kizimin cami sagolsun  basliyorm yavastan seneye gircem inşallah 
tarafından
Bnde bayağı sknti çektim . Şimdi tekrar başlamak istiyorum nasıl olacak bilmiyotum en baştan sar başa
(1,964 puan) tarafından
Ne zaman mezun oldun  canim  ben 2018 çoğu  seyide unuttum alan  var genelyetenek genel kültür  bide egitim bilimleri ohooo
0 oy
(248 puan) tarafından
Esra Özkan çok güzel anlatıyor bence 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
En son 2018 de KPSS önlisansa girdim , 77 puan aldım atanamadım.Adalet mezunuyum.Bu sene girmeyecem.Hamilelikti , annemin vefatıydı, doğumdu derken çalışamadım.Yine de girecektim, denemek amaçlı sınavlar il merkezindeymiş , ben ilçedeyim, vazgeçtim.

Vatandaşlık videolarında Esra Özkan'ı öneririm
tarafından
Basın sağolsun cnm  anladım teşekkür ederim
(7,935 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım sizler sağolun
0 oy
(335 puan) tarafından
Pazar günü giricem bende hiç umudum olmamasina rağmen 
tarafından
Başarılar dilerim
(335 puan) tarafından
Teşekkürler hepimize inşallah