0 oy
1,053 göst.
Diğer kategorisinde (488 puan) tarafından
Üç beş ayda bir çıkarız, en son çocuk olmadan çıktık. Dün gidip tatlıya 54 lira verdi niyeyse garip ve gözüme geliyor:) siz de öyle misniz? Asgarî ücretle çalışıyor

53 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bizde 20  20 küfe kırk yapıyor ... Bende kunefeye bayılırım çıkarım valla ...kırk liraya bı pijama gelmiyor şimdi bazen çıkıp hava almak lazım ucu besi vcok takma 
(488 puan) tarafından
Haklısın canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben Dışarda et  ve et ürünleri yemiyorum o yüzden çıkmayız yemeğe 
(488 puan) tarafından
Temizlik için mi canım niye
tarafından
Hem temizlik hemde aldıkları etin kesimi helal mi değil mi nE eti bilmediğim için riske girmiyorum
(488 puan) tarafından
Doğru diyosn. Dikkat etmek gerekiyor
0 oy
tarafından
Esim paraya hic acimaz :)3.500 maasi 
(488 puan) tarafından
Ne güzel. Allah arttırsn canım
0 oy
(772 puan) tarafından
Eskiden daha çok çıkardık şu pandemi sürecinde hiç yapmadığım kadar yemek yaptım şimdi ise dışarı hafta sonu çıkıyoruz hafta içi eve yemek söylüyoruz. Genelde ucuz şeyler tercih etmeye çalışıyorum ama sonuçta yemeğe vermesem o para kesin başka bi yere gidecek biriktirmek mümkün olmuyor zaten yemek yapmayıda sewmediğim için genelde dışardan yiyoruz
(488 puan) tarafından
Haklısın canım, illa harcanıyor
(772 puan) tarafından
Keyfimize yemeğimize düşkünüz o yüzden sıkışsak bile öle takılıyoruz
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Ayda bazen iki ayda çikariz onun için hiç gözüme gelmez canım ne tutacagi 
(488 puan) tarafından
En güzeli kiz, ben de alışırm sanirm
0 oy
tarafından
Biz de oyle cok cikmayiz cunku cikarsak mutlaka para harcariz gecende biz de bi tatliya 66 lira verdik icim gitti cok pisman oldum 
(488 puan) tarafından
Aynı ben :)
0 oy
(704 puan) tarafından
Her haftsonu muhakkak dısarda yeriz bizde anlamıyoz nasil oluyor. Fazla keyifciyiz sanırım cocuk uyuyor uyanıyor aa biraz hava alalm gezelim diye cikarız sonunda hep yemek yer döneriz cok skür.
(488 puan) tarafından
Zamanla alışkanlık oluyor sanırım
(704 puan) tarafından
Aynen oyle oluyo sanirim
0 oy
tarafından
Evde olsam bile bazen disardan istiyorum amaaan o kadar cok sacma seye para gidiyorki birazda ben harcayım keyfim için 
(488 puan) tarafından
Aynen öyle en iyisini yapıyorsun canım
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Ayda en az bir defa gideriz ama hic tatliya o kadar oara vermedik :) demkki siz baya şık biryere gitmissiniz canm
(488 puan) tarafından
Sanirm öyle Z çünkü yanında süt meyve de getirdiler:)
(4,152 puan) tarafından
Yani belli ;) afiyet sifa olsun canm takmaa sefan olsun hergun olmuyaa ;)
0 oy
tarafından
Eşime kalsa verir de ben vermem. O zamanki durumumuza cebinizdeki paraya göre hareket ederim borcumuz harcımız yoktur cebimizde para vardır acımam ama para kısıtlıysa bi döner yer dönerim. 
(488 puan) tarafından
Doğru diyosn canım. Öyle olmak lazım
tarafından
Aynen öyle canım geçen sene durumumuz iyiydi 100 lira yemeğe verdik 50 lira çay pasta vs verdik bu sene Durumumuz yok çıkmıyoruz çıksak da dürüm yiyoruz 30 lira geri geliyoruz
0 oy
tarafından
Boğazıma yedigimi acımam normal yemek yeriz hic tatlı yı disarda yiyelim filan demeyiz yersem padta yerin sadece en güzeli:)
(488 puan) tarafından
Ben de alisicam sanirm:)
0 oy
(434 puan) tarafından
40 yılda bi  nolcak iyi yapmış 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Her hafta eşim izinli olduğunda çıkarız, ben çoğunlukla evde hazırlarım, bazense dışarda yeriz temizliğine güvendiğimiz  bir yerde, malum bebek olunca birde emzirince dikkat emek gerekiyor.
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Biz haftada bir yemeğe birde tatlıya çıkyoruz.  Yemekten başka yaptığımız bişeyde yokki anca ona giderek biraz eğlenyoruz.
0 oy
(2,792 puan) tarafından

Eşle dışarda yemeğe çıkmak ne demekk:ermm::D:D

(488 puan) tarafından
:)) güldürdün
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Arada bir okadari ollayacaksa ne anlamı kaldı yasamanin 
0 oy
(1,597 puan) tarafından

Bı tatlıya 54 TL asla vermem malzemeye alırım kendim yaparım daha iyi :D

Korona dan çıkamaz olduk ya 

0 oy
tarafından

Zeugmaya mı gittiniz canım :)

(488 puan) tarafından
Hayır çıtırım'a gittk de aynı şehirde mi yaşıyorz dicektm ama baktm Zeugmanin bir çok ilde şubesi varmis
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Tatlıya para vermek mi adam eve bı tane popkeki zor aliyo :D 
0 oy
tarafından
Eşime kalsa yemeğe tatlıya hergun çıkarız ama ben fazla çıkmıyorum valla zaten rahatta edemiyorum dışarda ama arada iyi oluyor harcanan parada gözüme batmaz 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 224 göst.
18 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Mirzamm (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 98 göst.
27 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde NurAsel09 (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 54 göst.
24 Ağustos 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Aybukee (1,227 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,161 göst.
27 Eylül 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde FatmaBerra (903 puan) tarafından soruldu

378,395 soru

11,326,174 cevap

34,778 kullanıcı

...