0 oy
1,050 göst.
Diğer kategorisinde (488 puan) tarafından
Üç beş ayda bir çıkarız, en son çocuk olmadan çıktık. Dün gidip tatlıya 54 lira verdi niyeyse garip ve gözüme geliyor:) siz de öyle misniz? Asgarî ücretle çalışıyor

53 Cevaplar

0 oy
tarafından

Gideriz ama pandemiden gitmiyom ama bu maaşda gidecektik burada tavuk dünyasına gidicem:P

-Reklam-
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Dışarı çıkmayız eve söyleriz zaten maaşın 4te 2si yiyeceğimize abur cuburumuza gidiyor
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Biz kunefeyi 2 liraya aliyoruz bir tabagini burda biz ciktigimizda daha lüks tatlilar icin cikariz ceeskek profiterol baklava gibi onuda ne zaman hastaneye gidersek artik
0 oy
(586 puan) tarafından
Valla o nasıl işti kız biz burda 40 tl ye kebap yiyoruz ☺️2 kişi ye karnımız doyuyor valla hiç tatlı yemeye gitmedim gitmem de eşim kiloyla aliyo öyle dah uygun ve daha cok oluyo iyi oluyor bol bol evimizde yiyoruz yemeğe çıkarız eşim geldikçe genelde ondada en fazla 50 tutuyor burası yemek konusunda pek pahalı değil 
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Aman gözüne gelmesin kuzum ben eşime eskiden sürekli cicek alıyor diye masraf diye kızıyordum sson 7 ay almamıştı gecen güne kadar al diyordum yine almıyordu yani vur diyince öldürüyorlar kac ayda bir cıkmıssın sende gözüne gelmesin 
0 oy
tarafından

Pek dışarda bir şey yeme taraftarı değilim yaptığım tatlılar disardakinden hep daha güzel hem daha hafif benle eşim ikimizde ev tatilisin yeme taraftarıyız. 

En son hamileyken canım lineage çekmişti dışarda 20 lira tuttu eşim yemedi zaten yemez dışardan pek birşey bende hamile olduğum için yemiştim. 

Bi de abimle çıkmıştık bi kere hamileyken yemek ısmarladı bana 120 tutmuştu o gün bu gündür de zaten dışarda yemek yemiyorum :D

0 oy
(16,489 puan) tarafından
Ben Dışarda fazla yemeyi sevmem 

Eve sipariş ederız yemeği 

Ama künefeyi bizm hep giitiğim. Bi pastane var orada yerım 
0 oy
(84 puan) tarafından
Valla koronadan once ayda 
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Genelde iki dürüm yeyip eve geri geliyoruz  bebek yokken ayda bir sefer çıkardık İskender falan yerdik :)
0 oy
tarafından
Asgari ücretli çalışan geçinen birisine fazla gelebilir canım tabiki ama biz haftada 1 gideriz mutlaka ailecek hatta bazen kayınvalidem kayinbabam da gelir hep birlikte gideriz en az 300 den çıkarız tabi gittiğin yere göre değişiyor fiyatlar
0 oy
(582 puan) tarafından

Gebe olmasam sürekli çıkıyorduk kahvaltıya yemeğe akşam caya :ermm: 

0 oy
(521 puan) tarafından
Surekli cikmiyoruz ay da yilda bir ondada kiyarim vlla niye calisyo yemiyceksek.canimiz sagolsun.

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 224 göst.
18 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Mirzamm (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 98 göst.
27 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde NurAsel09 (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 53 göst.
24 Ağustos 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Aybukee (1,227 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,161 göst.
27 Eylül 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde FatmaBerra (903 puan) tarafından soruldu

378,307 soru

11,323,109 cevap

34,773 kullanıcı

...