0 oy
655 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Kac gundur evimizde konusulan bi konu var. Eski oosttan bilenler bilir. 2 ay önce doğum yaptım Bir Allah var Annem bana çok güzel baktı hem kendi evinde Hem de benim evimde kırkım çıkana kadar benim evimde kaldı Sırf benim için Ama kaynana Her gün gelip anneme laf attı Bugün eşim annemin bahsini açıyor işte senin annem bizim eve gelip bize atmadığı laf kalmadı Ben de diyorum ne laf atti soylemiyor hic bisey demedi annem onlara gidene kadar bana is yapti kadincagiz babam 2 gunlugune geldi bana mariet alisverisi yapti almadigi sey yoktu. Bende dedim annen oturdu kalkti anneme laf atti diyor bilerek yapti onlari. Annemlere analttim cok uzulduler. Biktim artik esim benimle kavga ediyor dayanamiyorum. Ayni apartmandayiz nasil yapacam bilmiyorum

<!-- /data/user/0/com.samsung.android.app.notes/files/clipdata/clipdata_201022_195940_062.sdoc -->

15 Cevaplar

+1 oy
(554 puan) tarafından
Benim kaynanamın eltimin de :)
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Öncelikle bela okuma dönüp dolaşıp seni bulur

Bende o yollardan geçtim hala da yaşıyorum yedinci yılıma girdim aynı apartmandayım malesef zamanla alışıyosun emin ol 

Eğer vicdanlı merhametli  değilse değişmiyor  huyları benim maynanam değişmedi değişmezde ama eşim zamanla anladı ve en azından biz onlar yüzünden kavga  etmeyi kestik diyebilirim

0 oy
tarafından
düzenlendi
Amin bnm kaynanamin ve kayin babamin da
0 oy
tarafından

Benim kaynanamı vee yalan makinası kayınbabamı kaynımı görümcemi:D

(263 puan) tarafından
Maşallah tüm aile
0 oy
(295 puan) tarafından
Kendi haline bırak belli kocanı kaynanan doldurmuş artık ne desen bos
0 oy
tarafından
Canım ne olursa olsun bela okuma Allaha havele et bosver ne kadar takarsan o kadar batar her yaptığı her şeyi hem bosver ne deseler de ailene söyleme bence sinek ufak mide bulandırır derler hepten buyur bu sefer iskee
0 oy
(878 puan) tarafından
Kötü kötüdur. Allah iyi etsin yada insandan uzak kılsın öylelerini.
0 oy
(263 puan) tarafından
Büyükler eşimizin annesi ama hakketen bazıları çok fena oluyor. O fena lardan biride bende. Benim ailem uzakta. Yılda iki defa bana gelirler oda bir hafta zor durdururum. Kaynanam annem hee geldiklerinde ne zaman gideceksiniz diye soruyor. Boğacam geliyor Allah affetsin. 
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Pis kayın pederimi  ve 3 tane yılan gorumcemin de :D

(263 puan) tarafından
Bende de üç tane görümce :)))
(12,264 puan) tarafından
Bende 4 tane var da biri çok saf ;)) onu geçiyorum ;)
(263 puan) tarafından
Benimde küçüğü zararsız, :)
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Ay benimkinin de. Üzülme eşin kendi gorurse anasinin gercek yüzünü anca öyle düzelir sen annen le dertles boşver kaynanan yok gibi davran
0 oy
tarafından
Her ne yasarsan yasa hic kimseye beddua etme hakkin yok..
0 oy
(323 puan) tarafından
Kendi ailesi namussuz olsjn derler benim ailem şeref timsali karşı taraf en ufak seh olsun ne pis issanlar olur bu böyle gelmiş böyle gider
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Üzülme gerçekten yok say kaynanani o kadar çok işe yarıyor ki 

Ne olursa olsun annene anlatma ayrıca sen unutursun eşinle problemini ama onlar unutmuyor uzuluyorlar bence blöf yap yanlış anladım abarttım diye konus annene içinde kalmasın kadincagizin

Kayinvalidene söyleyecek söz sadece onu yok sayy.... İnsan yerine koyma

Bak bakalım ne oluyor 
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Ört kapını tıka kulaklarını kaynanan kocanı etkiliyosa sen de kocanın yanında yüz göz olma haklarında kötü söyleme yüzüne karşı yavaş yavaş işle aklını kullan yoksa uzar gider  hepimiz yaşıyoruz malesef kii 
0 oy
(10,975 puan) tarafından
Ne yazıkkı ortak bu dertler eşin annesini bildiği için ezikliğini gidermeye calısıyor aslında bir kere kabul edip annemde yaptı bunları dese cok rahatlıcak. 

İlgili bir soru bulunamadı

380,746 soru

11,399,718 cevap

34,929 kullanıcı

...