0 oy
921 göst.
Diğer kategorisinde (71 puan) tarafından
Arkadaşlar komşum ve ailesinden bahsetmiştim. Kendi ezikliğini çocuklarından çıkartıyor. Ailesine bişey diyemeyip sinirini onlardan alıyor. Birde yetim üvey kızı var 10 yaşı da onu çok kötü dövüyor. Bi kaç kez uyardım kendi çocuklarına davrandığın gibi davranıyorsun hep ***** ***** geri zekalı hep ses tonu ona karşı ters. Aksi hep. Neden olarak da bendeki kredisini bitirdi o bana neler yaptıbilmiyosun diyor. Aynı şekilde kendi çocukları da siz bunun böyle durduğuna bakmayın falan diye söylüyor. Küçük beş yaşındaki kızı külkedisi gibi Onu kullanıyor kaldır yap et diyor. Geçen yüzünü morartmıştısordım bu ne dedim ben yaptım babası da gördü dedim. Bak bu çocuğun annesi ölmüş yazık yapma dövme dedim. Hakketti diyo yine olsa yine yaparım diyo. İki gündür bir arkadaşı var beni de tanıştırdı onunla birleştik yaptıklarını burnundan getirdik. Ben ondan nefret ediyorum onu sevmicem onun en büyük cezası benimle büyümek olacak ben ona ceza olcam diyo. Kocası desen akşama kadar evde yok TIR şoförü. Bi görseniz o kuzuyu. Hiç anlattığı gibi biri değil. Ama öyle yeminler ediyo ki daha emzirdiği bebeğinin üstüne yemin ediyo bana bunları yaptıiftira attı diyor. Ne yapıcamızı bilemedik. Psikoloğa git diyorum geçiştiriyo çocuğu gönder diyorum kocasına atıyo babası benim kızım deli değil diyo göndermiyor diyor. İnanın ne yapacağımı şaşırdım kadınına psikolojisi bozuk belli çocuklarından çıkartıyor ama o üvey******an gibi davranıyor. Dün çok üzüldük dedi ki o benim gözümde domuzdan farksız. Samimiyeti kesmek istiyorum ama o arkadaşımız küsersek senin yüzünden komşuma küstük der kızı daha çok döver dedi bence küsmetelim düzeltmeye çaşılaşım dedi inanın çok soğudum annesi ablası zaten bana ayrı dert şimdi buna da çok takıldım aklımdan çıkmıyor 

26 Cevaplar

+2 oy
(333 puan) tarafından
Şikayet et çocuğu alsinlar ellerinden. Sevgi evlerine verirler en azindan hayatını kurtarir
(71 puan) tarafından
Onuda düşündüm ama kocası tefeci falanmış ondan korkuyorum hemen karşımda dairesi kapı komşum. Bide bu iki gündür çok üstüne gittik benim yaptığımı anlar
(333 puan) tarafından
O zaman karışma canım. Keske biri şikayet etsede devlet çocukları onlardan alsa. Çünkü onlar o çocukları okutmaz. Hayatlari olmayacak cocuklarin. Çocukluklarını doğru düzgün bir sekilde yaşayamıyorlar bari gelecekleri düzgün olsun
-Reklam-
+1 oy
(402 puan) tarafından
Bunları bile bile susup yetkili birilerine bildirmezseniz eğer vicdanınız da rahat olursa gece başınızi yastığa rahat bırakıp uyursanız vicdanınızı bi sorgulayın derim 

Burası türkiye cumhuriyeti burda hicbir yetime el kaldırılamaz devletin her türlü imkanı var o çocuğun hicbir suçu yok dayak yemesi için lütfen delillerle beraber yetkililere bildirin devlet baksın çocuğa sahiplensin...
(71 puan) tarafından
Bana kalsa çoktan arayıpşikayet ederdim ama iki gündür birbirimize giriyoruz bu mevzu yüzünden. Hemen anlar
(402 puan) tarafından
Vicdanınız var madem gidin şikayet edin aması yok bu işin tamam mı burda bir çocuğun geleceği ve psikolojisi söz konusu Allah sorar bunu sizden
0 oy
(258 puan) tarafından
Sen o kadını bana gönder de bir yirtayim ağzını bakalım bir daha çocuğa eli kalkiyormu pis zilli.
(71 puan) tarafından
Ya bugünden sonra inanılmaz soğudum iki gündür çocuğa hep iftira atıyor senin benim aklıma gelmeyecek şeyleri çocuk söylemiş gibi anlatıyor bide o bana iftira attı ben onu evde kendi iç çamaşırlarımı giydirip gezdiriyomuşum bunu köydekilere anlatıyomuş bana iftira atıyor diyo
(258 puan) tarafından
Ya küçücük çocuk nerden bilsin yok iç çamaşırı yok bilmem ne varya elinde imkanin varsa ara polisi günahtır ya
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Allah bildiği gibi yapsın inşallah 
(71 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Hepsini omumadim baslik yetti.. 

Allah ıslah etsin 
0 oy
(4,924 puan) tarafından
Sana düşen görev kadını şikayet etmek gücü garibana yeter bunlarin yetime vurulur mu

Allah ıslah etsin 

Ama sen şikayet etmek ile yükümlüsün yoksa ahirette sende hesaba çekilirsin bolay yuzunden
(4,924 puan) tarafından
Istersen ben şikayet ederim adres ver
(71 puan) tarafından
Ben bunun  farkındayım hatta edicem diyorum ama hemen anlar iki gündür tartışıyoruz bu konu yüzünden. Kocası tefeci falan ayakları varmış o yüzden kocasından korkuyorum adamın çocuğunu alırlarsa bana ne yapar benimde çocuğum var yeni taşındım çıkıp gidemem elim kolum bağlı sadece artık bırakmıcam hep onla olcam yanında olcam kendisine de söyledim seni sinirlendirir bana gönder akşama kadar bende dursun
(4,924 puan) tarafından
O zaman kadın döverken bi şekil kameraya çekeceksin kocasına gostericen
0 oy
(323 puan) tarafından
Ben olsam kapı komşumla birbirinme gircegimide bilsem o kadını n elinde bırakmak asla şikayet ederim kocama da derim bu kızı biz büyütelim Allah'ın belası ya :((( içim yandı adı köpek 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Eşine söyle, döverken polise haber verin. Bir daha döversen polisi ararız deyin korkutun.

Sinirim bozuldu ya inşallah elleri kırılır
(71 puan) tarafından
Bugün baya korktu zaten karşıma aldım konuştum diyor sadece üveye değil kendi çocuklarına da yapıyor kocan yapsa bunu çocuklarını dövse nağarsın diyorum çeker giderim yapamaz diyor e ozaman adamın çocuğunu niye dövğyosun diyorum izin verdi bana şikayet etme sen hakkından gel ister döv ister söv demiş güya
(7,935 puan) tarafından
Valla çocukların hayır duasını alırsınır polise haber verin çocuklara el koysunlar
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Devlete sikayet etsene gelip alsinlar ellerinden..yazik gunah cocuga yaa..
0 oy
tarafından
Şikayet et canım bence yazık o çocuğa. Şimdi edemiyosan biraz bekle iyi geçin komşunla aradan zaman geçsin o zaman et senden şüphelenmezler o zaman. 
(71 puan) tarafından
Aynı şeyi düşünüyorum iyi okucam görünce eve gidip polisi arıcam geçen gün yüzünü morattığında gel fotoğraf çekilelim dedim kıza yüzünün mor kısmını çektim özellikle delil olsun diye
tarafından
İyi yapmışsın canım ihmal etme neler duyuyoruz Allah korusun o yavruyu da umarım bian önce kurtulur o evden.
0 oy
(790 puan) tarafından
Nebolrsa olsn cnm korkma senn gozlern sahit olms o sabiye oyle yazik dglmi allah sorsr valla ara polisi gelsn alsnlr hatta fotograf video bile cek hic bsy yapamzlr hakta kalma yazik bak cocuk o daha gunah gormssn yarin birgn oldugundemi sahip cikcz pismn olrsn bak o kadin deli oldurur cocugu yazik ben olsam  valla ortaligi ayaga kaldrrdm kimse sahipsz dgl sana bsy yapamzlr sikayt edin butun mahallecek
0 oy
tarafından
Kız şikayet et çocuğu alsınlar yaa o pislik nasıl yetim bir çocuğa el kaldırır ya , 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Şikayet Et neden susuyorsun 
0 oy
tarafından
Kesinlikle sikayet et televizyonda goruyoruz çocuklarını öldüren insanlari yarin birgun oyle olursa vicdanin cok sizlar keske dersin ama is isten gecer birgun Allah korusun döverken kafasini masaya felan carpar cocuk elinde kalir oyle olmasa bile o cocuk omru boyunca o izleri tasiyacak psikolojik olarak hicbisey olmaz polisi ara anlat kimligim gizli kalsin de sen yapmamissin gibi davran inan cok uzuldum brn olsam hic durmaz arardim polisi gerekirse ordan tasinip yine arardim  ama arardim yani
0 oy
(5,684 puan) tarafından
Zaten cocugun Bi kanadı kırık insan biraz, insaflı olur yazık garibim yaa
0 oy
tarafından
Şikayet Et o yavruyu alsınlar onlardan çocuk esirgeme kurumuna verirler orda da mis gibi bakılır yazık günah buna sessiz kalma lütfen şikayet et Bi anne olarak senden bunu rica ediyorum lütfen buna göz yumma öyle Bi insanla da arkadaşlık yapma 
0 oy
(57 puan) tarafından
Neden aile ve sosyal politikalar bakanlığına bildirmiyorsunuz. Yıllar evvel benimde başıma geldi hemen bakanlığı ve polisi arayıp suç duyurusunda bulundum çocuklar koruma altına alındı 
0 oy
tarafından
Yazık günah o çocuğa annesinin ablasının yaptıklarını ondan çıkarıyo 10yaşındaki çocuk ne yapmış olabilir ki
0 oy
tarafından
O kadın keşke benim kapı komşum olsaymış hergün yemek verir uyku ilacı kor dövedöve gebrtirdim
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Şikayet et neyi bekliyorsun.Gidip de sizi bu komşu şikayet etti deniyolar.Komsular şikayetçi diyolar

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 252 göst.
20 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Kubrabas (186 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 176 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Deniz334 (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 717 göst.
8 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Emine S (15,845 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,820 göst.