0 oy
580 göst.
Diğer kategorisinde (15 puan) tarafından

Merhaba kizlar belki bor cocugunu daha önceki sorularimdan biliyordur meseleyi bilmeyenler icin esimde aramizdaki problemler 2 gün önce esimin hosuna gitmeyen birsey yaptim ama tamamen onum icin onu iyiligi icin oda buna asiri kizdi pismanim ama banada kirici laflar söyledi cok üzgünm biraz zaman isteyip elbiselerini toplayip babasina gitti 2 gün önce konustuk ben ona kizgin o bana kizgin. O günden beridir konusmuyoruz bugün icimden ona kar küresi hediye etmek istedi anlamina bakinca cok güzel olur diye düsündüm ayni küreden kendimede aldim sizce ona hediye olarak göndersem kabul eder mi yoksa sacma mi bulur fikirlerinize ihtiyacim var...

image

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canim eger seni gormek istiyorsa buna dahı gerek yok sence gelir mi veya neden bu kadar kızdı 
tarafından
Hersey gecer canım siz yeter ki birbirinizi sevin be yazıkkı hayat hep dort dortluk degıl onemli olan sorunları asabılmdk Rabbım yardım eder sıkma canını
(15 puan) tarafından
O kadar haklisin ki hersey gelip gecici Rabbim hayirli olani nasip etsin insaallah
tarafından
Amin canım amin sıkma sen canını dua et bol bol
(15 puan) tarafından
Ediyorum canm Rabbim kabul buyurur insaallah. Allah senden de razi olsun canmm
tarafından
Cumlemızden canım ınsallah duzelır
-Reklam-
0 oy
(702 puan) tarafından
Cok guzel ama erkekler sevmezki
(139 puan) tarafından
Aynn ya o incelik yok onlarda;)
(15 puan) tarafından
Sabahtan beri düsünüyorum ama böyle icinden geldi sever mi sevmez mi onuda bilmiyorum
(702 puan) tarafından
Kiz brak o çabalasin kaçan kovalanir misali
(15 puan) tarafından
Öylede düsünmedim degil ama benim hatalrim büyük ondan
0 oy
tarafından
Gönder canım ne güzel hediye inşallah aranızdaki kırgınlıklar geçer 
tarafından
Bor çocuğu ne canım anlamadım
(139 puan) tarafından
Bir çoğunuz demek istemiş klavye yanlis yazmıştır
(15 puan) tarafından
Amin canm cok saol tskler insaallah sacma bulmaz
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Canım içinden geleni yap bence
(15 puan) tarafından
Kendime de aynisini aldim beni özlediginde bakarsin diye not koydum birde birlikte dinledigimiz bir sarkini notlarinida yazdm
0 oy
(119,362 puan) tarafından

Biraz kadinsal bi hediye ☺️ eger eniste benim herif gibi hödükse sacma bulur :angel:

(15 puan) tarafından
Yok aslinda esim hediyeleri sever mutlu olur ama bilmiyorum bunu sever mi sacmami bulur bilemiyorum
Ahahaha kiz allah seni ☺️☺️ havalar sogudu diye uzuluyo herif yaz gelsede tranpolinde ziplasak diyo kaydirakda kaycakmis falan hayallere bak ☹ cocuk var icin de yaa sinir oluyom
(33 puan) tarafından
Eee okadr ugrasti kendi elleriyle yapti tabiki hevesle bekleyip binecek ziplicak kiz cok gorme :))
Sende onla cocuk ol valla yasa hayatini kiz
Ahahahaha kiz pesinde kosturcam diye yoruluyom
(33 puan) tarafından
Ayy valla yaslandin sevdoss bu ne kiz silkelen bi kendine gel birak yoruluver valla o kocan sana masaj bile yapar sen ona ayak uydur yeter :)))
0 oy
(1,657 puan) tarafından
Esının seveceğini dusunuyosan cok guzel bence naif 
(15 puan) tarafından
Belki sever diye düsünüyorum ama emin degilim tamamen icimden geldigi icin
(1,657 puan) tarafından
Yanı bence yemek falan hazırla cagır bı adım at geldgınde de ver hedıyenı nolcak sevmeae kızcak mı sankı hedıye bu :)
(15 puan) tarafından
Yok kiz elbette kizmaz da hani insaallah hosuna gider yani. Aman hic gelir mi o hayatta cagirsam gelmez bana kizgin birde zaman istiyor biraz
0 oy
tarafından
Erkekler böyle şeyleri güzel görmez inşallah enişte görür anlayışlı ise hediyenin anlamını anlar değilse anlamaz bu ne be bile der eşini sen tanıyorsun ne tepki verir az çok bilirsin
(15 puan) tarafından
Yani hediyelerden mutlu olur ama hic böyle birsey hediye etmedim aslinda anlayisli biri ama buna tepkisi ne olur bilmiyorum anlamini begendigim icin birde birlikte dinledigimiz sarkinin sözlerini yazdim not olark
tarafından
Inşallah odunluk yapmaz da affeder seni gönder şansını dene
(15 puan) tarafından
Insaallah canm begenirse yazarim artik buraya
tarafından
Yaz merak ettim bende
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Bak hatanın farkındasın ne güzel böyle küslük olmaz. Güzel güzel yemekler hazırla eşini de çağır gelsin evinize korkuyorum falan de gelir bence. Oturun konuşun özrünü dile sonra da hediyeni verirsin. Hediyenin saçması kötüsü iyisi kadını erkeği olmaz düşünülmüşü olur ☺
(15 puan) tarafından
Esim biraz kafasini dinlemek icin zaman istiyor onun icin cagirsamda gelmez cünkü bana kizgin hala, onun icin hediyeyi göndermek istedim cok kücük ama benim icin anlami büyük tabi onun icin nasil olacak bilmiyorum
(8,081 puan) tarafından
Ozaman içine minik bir not yaz kendini çok güzel ifade edebildiğin
(15 puan) tarafından
Icine birlikte dinledigimiz sarkinin sözlerini yadim birde beni her özlediginde bu küreye bakmasini istedim
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Adamlar ilk adkmi hep kadından bekler maelaef sen yolla isterse ne ala istemezse de onun odunlugu
(15 puan) tarafından
Aynen ya valla nedir bu kadinlarin cektigi :)) hic bir sekilde begendiremiyoruz
0 oy
(48,704 puan) tarafından
bana çocuksu geldi canim 
(15 puan) tarafından
Olabilir ama anlami cok güzel ondan
(48,704 puan) tarafından
anlami nedir canım
(15 puan) tarafından
Kar küresi hediyesi, diğer hediyelere göre çok farklı anlamlar taşır. Çoğu zaman kişiye mazisindeki güzel anıları hatırlatır. Bu yönüyle adeta kişiyi tarihi bir serüvenin içine çekiverir. ... Hatta zaman ilerledikçe geçmişe olan bağlılığı daha da artar
(48,704 puan) tarafından
esinde benim gibi bilmiyosa aciklamasini yaz canim. sodun ber neyse insallah duzelir cok ustune gitme azicik dinlesin kafasini ozler gekir kürkçü dukkanina merak etme
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Ben kar küresi çok severim 

İnşaAllah oda sever 
(15 puan) tarafından
Bende ayni sekilde biri bende biri onda olacak.
0 oy
(95 puan) tarafından

İçinden geldiğini ve anlamını belirten bir not yazıp koy içine canım .. verilir neden verilmesin. Ama heriflerin öyle dusuncesi olmaz mutlaka ne anlama geldiğini anlat :D :D

(15 puan) tarafından
Icine birlikte dinledigimiz sarkinin sözlerini yazdim. Aynen anlamini bilmeyip sacma bulabilir en iyisi onuda yazaym :))
0 oy
tarafından
Esin seni evden kovmayıp kendisi giderek zaten olması gereken inceliği yapmış. Burdan bile belli oluyor anlayışlı biri olduğu. Bence gönder çoğu kişi erkekler anlamaz demiş ama onlara öylesi denk gelmemiş. Benim esim de çok sever böyle incelikleri. Allah kalplerinizi ısındırsin 
(15 puan) tarafından
Amin canm insaallah tskür ederim. Esim aslinda süprizleri hediyeleri sever cok kücük bile olsa onu mutlu eder Allaha sükür anlayisli biri ama cok inatci. Belki mutlu eder diye düsündüm
tarafından
Inat benim esim de de var malesef ve her baristigimizda "ben gelemiyorum o yüzden sen bana gel barışmak istiyorum ama yapamıyorum" der bende alıştım bise olmaz ilk adım atmakla kimse küçülmez
(15 puan) tarafından
Aynen ben bunu sorun etmiyorum zaten yeterki hersey düzelsin hersey güzel olsun diyorum.
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Gönder canım içinden gelmiş samimi olur 
(15 puan) tarafından
Aynen tamamen bugün disardagezerken gözüme carpti hemen almak istedim. Begenmesede saglik olsun

İlgili bir soru bulunamadı

380,384 soru

11,389,285 cevap

34,894 kullanıcı

...