0 oy
291 göst.
Aile kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi
Dogum yapali 3 ay oldu.5 yillik spiral taktirdim.ozur diliyerek soruyorum.sizde kac gun kan oldu? 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından

Zor oldumuuu canııımmm yaa:ermm:

tarafından
Biraz canim yandi.ama 3 dakikalik bisey
-Reklam-
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım nasıl takıyorlar? Canın çok yandı mı?
tarafından
Biraz yandi kuzum.ama hic hissetmiyenlerde var hem burda gordum.hem bi arkadasim bende acimadi diyirdu .bence digum sekliyle alakali.normal fogum yapanlarda fazla acitmiyor.rahim agzi genislendiyi icin.brn sezeryan oldum o yuzden dar oldugu icin biraz acitti.
(4,698 puan) tarafından
Anladım canım kayma oluyormuş o yüzden yaptırmaya gerek duymadım. Merak ettiğim için sordum teşekkür ederim ❤️
tarafından
Her yontemde risk vardor.ister kondom olsun yurtilma ola bilir.ilacda yine iynede yine her yontemle hamile kalani duydum.
Yinede birini secib o yontemle korunmak gerek .yinede olacagi varsa olur
(4,698 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
(816 puan) tarafından
5gun kanamam oldu ılk adetımde 1hafta onceden lekelnmeye baslamadı sonra 10gunnkanamam oldu kanama bıttı 5gun ladar yıne lekelnme oldu bıraz duzene gırmesı gerekıyormus basta boyle olması nırmlmıs ha bıde ılk adet agrıları bı kac gun önce baslıyo ıkıncı adetı olacam bakalım bu kez nası olacak
0 oy
(263 puan) tarafından
Bir dk bir işlem çok az acıdı bende. İki kez kullandım kayma ne olmadı %100 koruma oldu ama yan etkisi bana fazla kanama yaptı. 
tarafından
Bundsn kncede taktirdim kecen sene 3 ay kaldi kanama yaptigi icin cikartdirdim.sun yine ytaktirdim.az az ara ara kan gekiyirdu.en azinda biliyok ki gebe kalmiyoruz.geve kalib da kurtaj olub hem masum cana kiymak hem kendi vucudumuza zarar vermekden iyidir bence o az az gelen kan.bi zarari yoktur bildiyim kadariyla ara kanama olmasinin.
Bir koruma yondemi secmeliyiz ya kondom.iyne.hap .spiral .hepisinide 100 de 100 korumuyir .dogerleri hep kullanilmsli .spirslse 1 kere takiliyir 6 aydan bir kondrol ediliyir o kadar..insAllah bu defaki iyi gelir gelmese bile 6 ay 1 yila kadar beklicem .az az kan yapsa bike cikartmiycam.gebe kslib kurtaj olmakdansa az az kan gelmesi iyi
0 oy
(119,287 puan) tarafından
Aciyomu hormonlu spiral kaysada hamile kalmiyomusun ondanmi taktirdin 
tarafından
Yok hormonlu diyil bildiyim kadariyla
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Hansi xestexanada taxdirdin?
tarafından
Mingecevir dovlet xestexanasinda
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Ben ilk doğumdan sonra 6 sene korundum ilk 4 ay bir düzensizlik olmuştu sonra düzene girdi tekrar 2 doğumdan sonra bir buçuk yıldır taktırdım gene 5 gün sürmüyor da 6 gün sürüyor Ama zamanında oluyorum hiç aksamıyor 

Bir 40 gün sonra kontrole git derim Ama Rahim kabul etmiş mi etmemiş mi kayma olup olmadığını anlarsın en azından
tarafından
Tesekurler canim
0 oy
tarafından
Aşkım ben taktirali 1.5 yıl oldu hala kanamam oluyo bana iyi gelmedi ağrısı oluyor kansızlık yapiyo ama gebelik düşünüyorum bu ay cikarttiracam
tarafından
InsAllah kuzum tesrkkuler yorumun icin
0 oy
tarafından
Zaten adetli iken takılıyor adetin 3. Günü taktırdım adetim in bitmesi gereken günde de bitti kanama ekstra kanama olmadı 
tarafından
He ben adetim bitfi ertesi gunu takildi o yuzden syan az az geliyor .bundan oncekilerde adetliyken takildigi icin kac gun oldu nasil oldu hatrlamiyorum
0 oy
(183 puan) tarafından
Hic aci hissetmemistim 40 im ciktigi an taktirmistim kanamamda canim 5 gin falan ara ra geldi hep 
tarafından
Tesekkurler yorumun icin kuzum
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Hayırlı olsun cnm. Nerde taktırdın.  Zor muydu? Bende taktırmak istiyorum.  Bilgi  verir  misin.  Adetliyken mi taktın  
tarafından
Adetim bitmisti ertesi gunu taktordim genelde 3.cu yada 4 cu gunu takiyorlar .
Ama adet olmassmda taktiricaktim sadexe islerimden dolayi gidemedim gecen ay .bu ay gittim ve adetde olmustum.
Drum gebe olmadigina eminsen adet olmadanda takariz demisti
(5,557 puan) tarafından
Devlet hastanesinde mi özelde mi taktın
tarafından
Devletde kuzum.kendi sezeryan druma taktirdim
0 oy
tarafından
Ben çok korkuyorum garantisi de yok diyorlar.insallah sana fayda verir

İlgili bir soru bulunamadı

379,588 soru

11,363,211 cevap

34,839 kullanıcı